Altın yüzünden nişanlım benden ayrıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adamın her defasında siz gönlünü almışsınız.Yani sizin özverinizle sürmüş şimdiye kadar.İki seçenek var:Ya inceldiği yerden kopsun diyip ilişkinizi sonlandırıp önünüze bakacaksınız ya da ömrü billah adam ne derse ikiletmeyip onun gönlünü hoş tutacaksınız.

Yaa lütfen burada yazılanların hepsini ciddiye al ve o adamı komple bırak. Cidden tutup seni sarsmak istiyorum. Sevgidir aşktır bizde sevdik birilerini ama unutulup gitti. Ömür boyu çekersin bak sana söylüyorum. Ailenin söylediklerini ciddiye al. Umarım güzel haberlerle gelirsin bize konu sahibi. İyi niyetli birisin ve daha iyilerini hakediyorsun.

Sen aklını beynini ekmeğin arasına koyup geçen ramazan iftarda yedin sanırım? Hepsini okuyamadım bile sinirden ama ailenden yediğin dayağı baya hak ediyosun.

ona ve tüm ailesine bu gösterdiğim fedakarlıklar olması gerekenmiş gibi bir algıdalar ve asla bunun bir fedakarlık oldugunu görmüyorlar.
Ben de fedakarlık olarak görmüyorum. Cok afedersin kerizlik olarak görüyorum.
Gurbetçi ailelerin kızları nerden gelip buluyor böyle hayırsız adamları ben anlamıyorum.

Af buyrun güzel kardeşim.
Hic evlenmemiş yurtdisinda yaşayan birinin bosanmis cocuklu adamla olmaktaki bu ısrarı nedir?
Kendini düşük gördüğün bir mevzu mu var diyeceğim aklım almadı.

Ben 38 yaş cocuklu kadınım.
Boşanıp tekrar evlenecek olsam şunu istemem kendime. Sırf anam da anam diye başlayıp şartları sıraladığı için.

İyi kaldirmissin totosunu daha da inmez.

Adam seni baştan beri istememiş ki o ne demişse sen kabul etmişdin sen bir şey isteyince ona çok zor gelmiş ki seni yarı yolda bırakmış eğer sen başta onun dediğini kabul etmemiş olsaydın altın konusuna da hiç gelemezdin ne güzel işin araman varmış değmeyen birisi için satmışsın yazık hemde çok yazık

Bence biraz daha yalvarabilirsiniz. Belli ki adam bulunma hint kumaşı, bir daha nerede bulacaksınız böylesini.

Allah akıl fikir versin size.
Alkolik, size deger vermeyen, annesiyle yaşayacağınız,çocuk sorumluluğu olan bir adama nasıl bu kadar kul köle oluyorsunuz?
Yaptıklarınızın, kabul ettikleriniz adı fedakarlık değil başka bir sey.
Her şeyi yiyip yutup altına takılmaniz da enteresan ama onu sayesinde olacaksa bu ayrılık güzel olmus.

Al benden de o kadar.
Kendi konu sahibinin peşinden koşmalı bu işte ciddi terslik var.
Konu sahibi sen Bu davar yerine benle evlen.
Inan daha çok mutlu olursun.

Dövmüş ailesi
Benim kızım yapsa ben de döverim. Odasına kilitler eve terapist alırım, tedavi için bile çıkarmam odasından. Pasaportuna da el koyarım, hatta vasilik belgesi bile çıkarırım, ülkeden çıkamasın, evlenemesin diye

Al benden de o kadar.
Kendi konu sahibinin peşinden koşmalı bu işte ciddi terslik var.
Konu sahibi sen Bu davar yerine benle evlen.
Inan daha çok mutlu olursun.
Yani hadi boşanmayı çocuğu geç. Adamda assolist kaprisi var ya hu.
İnsan az biraz çenesini tutar, geride durur. Ne bileyim bir sürü olumsuz koşulum var der. Sanki bana 26'lık bir sürü maaş alan besbekar doktor.

Döverdim demiyorum ama bir dövesim gelirdi yalan olmasın şimdi.
Sevdiğin biri göz göre göre ateşe yürüyorsa insan sinirleniyor.

Adam içip içip size hakaret ediyor siz altından dolayı ayrılıyorsunuz. Konudaki en normal şey altının az olması aslında, ayrılmanız gereken daha ciddi konular var.
Kendisi ayrılmamış ki adam şutlamış bizimkini. Yakında daha safını bulamayacağını anlayıp geri çağırır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…