Altın yüzünden nişanlım benden ayrıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Allah seni koruyor. Sen zorla belaya doğru gidiyorsun. Aklını başını al.

Sizin kendinize karşı gareziniz mi var? Gururunuzu ayaklar altına almissiniz daha evlenmeden her türlü ezdirmissiniz kendinizi. Siz bu adamı birakmazsiniz ama, ne yapar eder adama yine yalvarir zorla evlenirsiniz. Hayatınızı kendi ellerinizle cehenneme çevirmek için her türlü gayreti gösteriyorsunuz maşallah.

Evlesen bile boşanacaksın buna emin ol ve ona göre adım at.
Hemde ne boşanma. Bin turlu travmayı yaşatacak zorla kendine yarı adama çevirecek kendini gencecik yaşta hayatı zehir edecek kendine. Adam hem alkolik hem dul hem çocuklu hem sorunlu hem anneci hem pinti hemde en önemlisi konu sahibine karşı gram sevgisi yok. Konu sahibi ciddi bir şuur kaybı yaşıyor başka açıklaması olamaz.

E pes yani.bu hayatta hic mi sevmediler sizi, hic mi deger vermediler?ben okumaya katlanamadim siz bunlarin yasanmasina nasil izin verdiniz.
Biz evlatlarimizin sacinin teline kiyamiyorken nelerin pesinde kosturuyorlar, neleri kendilerine layik goruyorlar.yazik ya vallahi.evlerden irak olsun bu derece suursuzluk.

Kaçan kovalanır. Nedense çevremde de çok sık görüyorum bu tarz olayları. İstemiyorum, bitti diyen değerli oluyor. Bence durum tamamen psikolojik. 'İstenilmemek' zorlarına gittiği için sanırım. Konu sahibi acilen aklını başına toplamalı yoksa aynen anlattığınız gibi şeyler yaşayacak

Boşanmış , içip ağzından kötülükler saçan, on yaşında bir erkek çocuğu olan, anacı bir adama neden bu kadar yalvarırsın ? Ailene yazık değil mi sana yazık değil mi ? Hayır çok zengin diyecem altın için problem çıkardığına göre değil. Çok mu yakışıklı yahu ? Nedir seni bu kadar büyüleyen? Halbuki adamdan anlattığına göre 10-0 öncesin bir de. Camdaki kız hayri ve Nalan geldi aklıma. İzlediysen ne demek istediğimi bilirsin

Konuyu alkol mevzusundan sonra okumadım bile. Aklını peynir ekmekle yediğini düşünüyorum.
Şuan ne sevap işledim de bundan kurtuldum diye düşünmen lazım.

Siz kendi değerinizi kendiniz belirlemissiniz malesef. Siz tamam dedikçe onlar tepenize çıkmış daha şimdiden bütün fedakarliklari siz yapmışsınız. Anlattığıniza göre karşınızdaki iyilik meleği ya da Brad Pitt değil. Ne vardı bu kadar kendinizi kaptiracak kendinize olan sayginizi yerle bir edecek? Yaşınız genç bir hayatınız varmış siz kendi hayatınızı kendiniz mahvetmeye çalışıyorsunuz bence. Şimdiden böyleyse evlenince kim bilir neler der neler yapar bu adam. Kesinlikle dönmeyin en fazla bir sene ağlar unutursunuz. Hayat boyu bunlara maruz kalıp ağlamaktan iyidir. En kısa zamanda doğru kararı vermeniz dileğiyle herşey gönlünüzce olsun

Namusunuz annenizin kaynana adayınızın ağzında olmasın bence. Biraz dik durun ay okurken daral geldi bana. Namusunuza gururunuza sahip çıkın. Size yapılmadık kalmamış zaten hala seviyorum diyorsunuz, ben bunu sevgi değil takıntı olarak görürüm. Hakaret yemeye, kavgaya, aşağılanmaya alışmışsınız gerçek sevgi ne bilmiyorsunu

Kendinizi bir paspas etmediginiz kalmamis ama ona ragmen hic kismetiniz yok farkinda degilmisiniz bunun

Kızım kusura bakmada sen m.n..k mısın? Iyi misin ya

Altın çok takılsa evlenecekti konu sahibi Adam kendinden kurtarmaya çalıştıkça konu sahibi yapışıyor, bu hikaye bana tanıdık geldi (kendim)

Adama seni terkettiği için şükretmelisin yoksa sen kendi hayatının içine etmek için çok direnmişsin.

Sakin olayım diyorum ama memlekette erkek kıtlığı mı var?
İlk evliliğin ve hayal ettiğin şey 9-10 yaşlarında bir ergenle direkt çocuklu yaşamına girip üstüne kayınvalide bakmak mı?
Anadolu'nun X köyünde yaşayan bir kız kabul etmiyor bu şartları,sen kalk yurtdışından köleliğe tamam de.Vallahi pes diyorum artık.

O evlilik gitmezdi,altın olayı burdaki en küçük sorun.Hala dönse affederim diyorsun,silkinip kendine gelip sadaka dağıtacağın yerde. Acil gözünü aç ve neyin içinde olduğunun farkına var,insan bu kadar kör olmaz.

Kölelik nedir? Bkz. Konu sahibinin yaşadıkları.
Akıl tutulması nedir? Biz. Konu sahibi.

Sen onca saçmalığa tamam de ama 100 gr bilezik için ayrıl. Ne paragöz çıkmışsınız konu sahibi. İnsan bu adamın bunca eziyetine, saçmalığına katlanıp 100 gram altına nasıl hayır der ya? Olacak iş mi?

Altın için ayrılsa yine bir yerden tutmaya çalışacağım ama herşeye evet deyip terkedilen taraf.
Ve hala seviyorum kahretsin kafasında.
Adam gel dese,ben altın istemiyorum deyip koşarak gidecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…