Altın mevzusu için tartıştık kocam dedi ki çocuk olmasa seni kesin boşardım. Ne yapmalı şimdi fikirleriniz lazım.

Evlilikte benim senin mi var, ortada para yada altın varsa iki tarafta ihtiyacı olduğunda kullanabilir, siz yanlış yapmışsınız kendinizi affettirin.

Agir konusmus.altin kadinindir o guveni vermemis ki veresiniz gelmemis.zaten altin vermediniz diye bosamayi akildan geciren birine guvenmemekte normal.
Düğünde takılan altin kadının doğru. Ama konudaki altın sadede kadına takılanlar değil. Eşinin birikim yapalım diye ona verdiği altınlar da var içinde. O nedenle kadına ait değil hepsi.

Bu konudakiler düğün altını değil ama. Kocanın parasıyla yapılan birikimler.

Ben gelmeyecegini bile bile verdim. Cunku vermeyince durum sizinki gibi oluyo malesef. Ama dönup bakiyorum benm 200 gr altinimla ne isler basardi. Hic biseyimiz yoktu evlendigimizde. Smdi basladigimiz yerden cok baska bi yerdeyiz. Keske verseydiniz. Yani evliliginizden huzurunuzdan onemli miydi bilemiyorum ki. Baskasindan isteyecek durumda oldugunda asla vermem demezdim ben

Bir eş altin ve para icin yalvariyorsa borsaya krediye bulasmistir verme sakın herseyini kaybedersin.

Üzgünüm ama eşiniziz yerinde ben olsam dakika düşünmem hemen boşardım. Kötü günümde olmayanın iyi günümde kuru kalabalık yapmasına gerek yok. Eşiniz sonuna kadar haklı:)

Eşiniz guvenilmez bir insan mı ? Böyle biri değilse evlilik bir ömrü paylaşmak iki üç altını paylaşmakta ne var yaa bence eşiniz bu konuda çok haklı bence annemin etkisinde kaldım gibi demişsiniz sizde pişman olmuşsunuz bu durumdan sanıyorum düzeltmek için oturun konuşun özür dileyin sonuçta evlenirken iyi günde kötü günde diye boşuna demiyoruz değil mi halledilemeyecek bir problem değil sıkıntı etmeyin eşinizin gönlünü almaya calisin

Bence doğru yapmışsın. O çocukları düşünecek olan kişi sensin en nihayetinde. Sen ezik buzuk pişman gibi durursan üstüne daha çok gelir. Arkasında dur verdiğin kararın ve aciklamani da yap. İnan altınları verseydin de hiç bı değeri olmayacaktı. Evliliklerde kimi gorduysem verici fedakar hepsi degersizlesti. Ben cocuklarimi düşünmek zorundayım bu altınlara ne olursa olsun dokunmayacagiz kenarda duracak de. Kim yaranmis bu erkeklere de sen yaranacaksin.

Durduğun kabahat deyin

Bence o evinizin birikimiydi ve esinizin isleri duzelmese siz de madur olacaktınız. Vermeliydiniz ama olan olmuş artık. Paranın ailenizden önemli olmadığını kanıtlayacak birşeyler yapmanız lazım. Para miktarını bilmiyorum ama parayı başka bir yatırıma çevirebilirsiniz araba vs. gibi. Eşinize de ortak birikiminiz olduğu algısını verirsiniz.

keşke yarısını verip gerisini borçlanalım deseydiniz. insan zor gününde eşinden destek görmezse bunu unutması oldukça zor bir çift terapisine gitmeyi teklif edin çocuklarınız için umarım yuvanızı kurtarırsınız

Bir eş altin ve para icin yalvariyorsa borsaya krediye bulasmistir verme sakın herseyini kaybedersin.
Yalniz burada kredi ve borsa işi yok bunu konu sahibi de biliyor ve söylüyor eşi ticaret yapıyormuş yurtdışına ürün satıyormuş işleri ters gitmiş ve esinden altın istemiş(düğün takıları hariç kocası birikim olsun diye altın almış işleri iyiyken) konu sahibi ailesinin ve arkadaşlarının dolduruşana gelmiş vermemiş eşide kendi kardesinden almış ve eşyalarını satmis ve iş için kullanmis adam işlerini yoluna koymuş ve düzeltmiş.

Konu sahibine eşi haklı olarak kırılmış bence ki haklida adam.

Altınlar sadece kadının düğün altınları değil. Adamın birikiminin olsun diye aldığı altınları bile vermemiş kadın sanki sadece kendisine ait gibi.

Altınlar sadece kadının düğün altınları değil. Adamın birikiminin olsun diye aldığı altınları bile vermemiş kadın sanki sadece kendisine ait gibi.
Kendisine ait gibi olsa kadın altinlari kendisi için harcardi. Altınları çocuklar için saklamis. Erkek bu konuda anlayışlı davranmalı. Birikim bozulmaz sağlık olur evsiz kalınır afet olur hayat bu yeri gelir lazım olur. Deseler ki ortada çocuk yok kadın tek o zaman belki verebilir ama bu durumda bence kadın doğrusunu yapmış.

İşsiz kalınsa da verilir birikim. Adam batsa iflas etse borçları birlikte ödemeyecekler mi?

İşsiz kalınsa da verilir birikim. Adam batsa iflas etse borçları birlikte ödemeyecekler mi?
Sen ver değer gorursen haber edersin. Verip eden bulup buluşturan asla değer görmez. Hatta adam size baktıkça ne iyi karım var demez sadece sizden aldığı paradan dolayı zayıflığını hatırlar ve sizden soğur. Onun güçsüzlüğünu gormemis yeni kadinlara gider. Sizi de her daim kaynak olarak gormeye baslar. Erkek psikolojisi bu şekilde işliyor malesef. Her Ilişkinin evliliğin başında siniri koymak gerekiyor bu nedenle

İyi de zaten evsiz kalmak üzerelermis her ticaret yapanın başına gelen gelmiş adamın iflasın eşiğine gelmiş kardeşi yardım etmiş ve işlerini toparlamis simdi maddi durumu düzelmiş,kardeşi vermeseydi belkide adamın piyasaya bir sürü borcu olacakti o zaman da ellerinde ne varsa gidecekti ev-araba dahil .

Ben olsam altınları verirdim kesinlikle tamam siz altınları çocuklarınız geleceği olarak görüyorsunuz ama eşiniz iside çocuklarınız geleceği gerçekten batsaydi toparlayamasaydi çocuklarınız için daha mı iyi olacakti

Bence siz haksız değilsiniz. Eşinizi en iyi siz bilirsiniz. Hırsı ve tavırları normal gelmemiş ki size düşünmeden bir şey yapmamış olsun istemişsiniz gayet doğal.

Bakmayın buradakilere, çok komik geldi tavırlar. Sizin ilk düşündüğünüz gibi sadece gereksiz bir hamle yapmış olsa ve batsaydi eşiniz herkes bu sefer de altınlar senindi neden verdin? Yargıtay bile altın kadınındır diyor :)) şeklinde cevaplar yağardı. Eşiniz tesadüfen işleri düzeltti diye hem kendini kahraman ilan etmiş hem de burdakiler, çok ilginç.

Size bu derece kinlenen ve evet haklısın is hayati aynı zamanda risk alma işi demektir, kaybededebilirdim birisinin de mantıklı olup ailemizi düşünmesi gerekiyor demesi gerekirken size bilenmesi aslında ne kadar doğru yaptığınızı gösteriyor bence.

Bu adamın ipiyle kuyuya inilmez. Bu kadar hırslı ve kindar insanlara güvenilmez.

Adam işsiz kalsın evi damı satsınlar ama altınlar çocuklar için, onlar dursun, o da iyiymiş. Tavuk suyu çorbası ile geçecek illeti antibiyotiklik edene kadar beklemenin konuda geçen çocuklara bile faydası yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…