Allah rızası için yardımmm. Yuvam için susmalı mıyım? Kendim için konuşmalı mı ? 😭

sıze bakımınızda yardımcı olacak kısılerden baskalarına soylemenıze gerek yoktu bence
kayınvalıdenız kımseye anlatma dıyorsa akrabalarınızı tanıyordur bu anlamda bır bıldıgı vardır sızı en bastan uyarmıs utanılacak bırsey oldugundan degıl aslında konu baska sız bunu anlamıyorsunuz ve amelıyata gıderken bır gorunmemıssınız bıle yatıyor olmasını bahane etmıssınız yanına gıdıp bız cıkıyoruz dıyebılırdınız o tartısmanın uzerıne bu sessız gıdısınız ne halın varsa gor demektır oda buna kırılmıs

neyse bu sorunlar cozulur gergınsınız ıkınızde sakınlesırsınız
gecmıs olsun bu arada

Çok pardon mesajı şimdi gördüm. Çok çok teşekkür ederim. İşte ben öyle eşime bana yemek vermedi diyip dolduran bi insan değilim. Öyle olsaydım belki dolar taşardı ama benim annem olmadığı için iyi ya da kötü annedir düşüncesine kapılıyorum maalesef. Yeminle eşim başka konularda annesine kızdığında benim vicdanım sızlıyor benim annem yok hayattayken kıymetini bilsin diye ama iyilikten maraz doğuyor maalesef

Bir gece önceden beni eşim yokken o kadar ağlattı ki sabah 6 buçukta çıktık yalan söyleyemem içimden gelmedi.

Sağlıksak bir nedenle alındıysa geçmiş olsun iyi yapmışsınız ama doğuştan göğüs küçüklüğü estetik bir ameliyat.

Bir gece önceden beni eşim yokken o kadar ağlattı ki sabah 6 buçukta çıktık yalan söyleyemem içimden gelmedi.
amelıyat stresınız vardı ya ondan cok aglamıssınız aslında
ınanın bana kayınvalıdenız kotu nıyetle kımseye soyleme dememıstır
cok kısıye soylemıssınız akrabalar akrep gıbıler kendı aralarında nıye sızın memenızı konussunlar anlamında soyleme kızım demıs
bırlıkte vakıt gecırıyorsunuz kinlenmeyın hıc
haa baska problemler varsa kayınvalıdenız genel olarak sıkıntılıysa bu da ustune tuz bıber olduysa bılemem ama sadece bu konuda yazılana gore sızınde tepkınız abartılı olmus oda uzatmıs ama sızde uzatmıssınız

Keşke küçük memeli olsaydım da pazardaki süslü dolgulu sutyenlerden alıp eve geliverseydim. Herkesin derdi önceliği başka... birçok insan sağlık problemi olmadığı takdirde başka bütün müdahaleleri gereksiz bulur. geçmiş olsun size

kim ne derse ne düşünürse düşünsün, kendinizi kimseye anlatmaya uğraşmayın. anlatamazsınız.
bir an önce toparlanıp ayaklanmaya bakın. olmak istemişsiniz olmuşsunuz, siz mutlusunuz kime ne.
mümkün olduğunca bu süreci kendinize güzel bakarak stressiz geçirin, sonra da mis gibi keyfini çıkarın.
en fazla bir hafta, sıkın dişinizi.
eşiniz de yanınızda he deyin geçin.
ben artık kimseye açıklama yapmıyorum, ben böyle münasip gördüm diyorum geçiyorum.
geçmiş olsun, keyfini çıkarın, nasılsa bu nekahat süreci geçecek.

Bakın bu tür yorumlara gittiği yere kadar varım her açıdan iyilikle değerlendirmeye çalışmışsınız. Ancak durum ben halama ve kızına söylediğimde başladı. O yengelerim dediğim 2 kişi eşimin amcasının gelinleri ve yine söyleyim beni estetiğe yönlendiren de o kişilerdi. Onların bildiklerini ameliyat öncesi eşimde kayınvalidemde biliyordu. Sorun yoktu. Mesele halamda başladı ki halam inan kötü ve laföı bi insan da değil kayınvalidemi de çok sever değer verir. Kayınvalidemin ona söylediğimi böyle sorun yaptığını bilse şok olur.

Süpersiniz bi süre he deyip geçmek en doğrusu Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için :)

uzuldum gercekten keske bunlar yasanmasa zaten amelıyat stresı yorgunlugu oluyor ınsanda bırde bu gerılım daha da zor
umarım sorunlarınız cozulur

uzuldum gercekten keske bunlar yasanmasa zaten amelıyat stresı yorgunlugu oluyor ınsanda bırde bu gerılım daha da zor
umarım sorunlarınız cozulur
Allah razı olsun çok teşekkür ederim.
Ama dediğiniz o kader doğru ki ameliyat stresiyle bende çok gergindim üstüne kayınvalidemin tavırları beni iyice sıfırladı

Utanılacak ameliyat değil sizin bedeniniz sizin kararınız genital estetikte olabilirsiniz bunlar normal şeyler ister söylersiniz ister söylemezsin ben olsam bende saklamam kayinvalideniz aşırı ayıp etmiş resmen terbiyesizlik insan düşmanı olsa bir kap çorbayı sakınmaz aç birakilmaz ne ameliyatı olursa olsun madem bakmicak ne işi var orda herşey öte günah yani sizin aç olduğunuzu bile bile insanlığa sığmaz benim şuan düşmanım gelse bir lokma ekmeğimi bile bölüşürüm kocanizda tam bir anne kuzusu o yüzden siz ne dessniz de eşinizden büyük bir tepki göreceksiniz bu çok belli

Ben onlara o kadar fedakarım ki keşke çevremde yaşayan bi insan olsaydınız da benim yaptıklarıma karşı yaşadıklarımı görseydiniz... biraz yüzü düşse güldürmek için neler yaparım ya ben.

Ben gereksiz ve önemsiz görmüyorum kayınvalidenizin öyle düşünme ihtimalinin yüksek olduğunu söylüyorum sadece.
İşte kayınvalidemdeki tutarsızlığı bende anlayamadım. Durumumu bilirim benim için de üzülüyor. Bir sürü proflara gittim sağlığım için hiç bir sonuç alamadım. Oda bunu kesin geekli olduğunu biliyor. Ama çok saçma davranıyor

Peki sen eşine yengenlere söylerken sorun yoktu da halama söylemem neden sorun oldu demedin mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…