All-Star Diyet Yarismasi...

Cambridge'den Oxford'dan zeki kadinlari gorunce depresyona girdim. Isin kotusu hicbiri kilolu degil.

Nerede benim lattem nerede benim patatezim.
Kilo zekaya engel değil kız yarışmaya katılmaya karar verip kazan sonra zayıflaesın 10 günlük mesele... Hakkında hayırlısı olsun

Kilo zekaya engel değil kız yarışmaya katılmaya karar verip kazan sonra zayıflaesın 10 günlük mesele... Hakkında hayırlısı olsun

Ayyy canim nasil cikolataaa cekti. Yarisma basladigindan beri hicc boyle olmamistim.

Siz bana uymayin bugun bir krizdi geldi gecti iste.

Bir iki gune karar veririm. Gozum kesmedi mi girmem.

Ye kız Toprak ye ben yedim gitti
TopraKahveBob ilk bese girmeyene kupa yok . Kilo alana da kupa yok ona gore. hannaz butun kupalari kendisine istiyor onun niyeti baska. Burada yiyorum dedigine bakma cabuk verir o kilolari.

Muttapa7555 M e g g yediklerinizi kilonuzu sporunuzu hala dedigim formatta yazin. Listenizi analizliycem(yeni bi kelime turettim) yani analiz edicem .

Strateji uyguluyorum Lucy yaa sen gidip projene çalışır mısın litfen herşey benim kontrolüm altında bana güvenmiyor musun kooç

Strateji uyguluyorum Lucy yaa sen gidip projene çalışır mısın litfen herşey benim kontrolüm altında bana güvenmiyor musun kooç

Ben yokken yaziyorsunuz da ben mi gormuyorum.
Hem bakiyorum hem de arastiriyorum. Notlarimi cikarmam gerek ama gozum yemiyor simdi.

Cok derin yerdeler su an. Bugun uyuyup yarin sabah cikarip bununla ugrasicam zaten.

Evdeki brokolinin akibeti bilinmiyor. Smoothie hazirlamistim dun, bugun icemedim. Yarin atarim artik bozulmustur.

Sensiz olmuyo işte sen yokken biz hiçiz nereye yazalım

Pazar günleri serbestim bana yarım diyet var pazar günleri part time istediğim heeer şeyden yiyorum dozunu kaçırmamak şartıyla

Saliya al onu. Malum yarismadan once kupa sana kalmasin.

Zayiflayamiyorsan arkadaslarini sismanlat , motosu.

Sensiz olmuyo işte sen yokken biz hiçiz nereye yazalım
Topigi kapatip anahtari da denize mi atiyorum.

Hiciz deme ya. Nasil konusuyorsun sen oyle.

Seviyorum ben bu grubu ama bol kilo verirseniz daha cok severim sizi.

Evet ben brokoliyle 1 hafta 3 kilo vermiştim cidden zayıflatıyor ama çok da gaz yapıyo , ben haşlayıp bol ekşili salatasını yiyordum özellikle yapraklarıyla yedin mi çok etkili oluyo .
Brokolili bir kur du . Uc gun deneyip ise yararsa soyleyecektim. Belki de soylemeyecektim.

Gizli zayiflarim ben.

Yani diyorumki arada gaz ver bize topiğin sahibisin sensiz olmaz Lucy ...
A AklinYolu1

Hannnn naz verir, bize gaz.

Seni topige gaz verme bakani ilan ediyorum.

Evet ben brokoliyle 1 hafta 3 kilo vermiştim cidden zayıflatıyor ama çok da gaz yapıyo , ben haşlayıp bol ekşili salatasını yiyordum özellikle yapraklarıyla yedin mi çok etkili oluyo .
Dun yaptigim brokoli bozulmustur bugun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…