All-Star Diyet Yarismasi...

Bende deyim sandım
Ben yapmam genelde de yarın için şaka aşerdim yapsam mı ki maskem düşsün
Estağfirullah canım kaliteli şaka yaparsan sıkıntı yok... ama şaka yaptığını sanan zeka fakirleri çoğaliyor

Allah senin iyiligini versin.

Kime yapicaz gruptakilere mi ama haberleri oldu .
Kız davetiye yollasan bu kadar haberdar olamazdık... kime yapcan ki bana söyle kimseye demem

TUM ALL -STARLAR'in DIKKATINE...

@AklinYolu1
@_SinsireLLa_
@kralicem77
@krizantem3
@fatma7454
@tulipa
@Berin35
@_Makaron_
@nscckts
@sergerdan

Hannaz

ALL_STAR' daki kurallari daha basit olsun diye 5'e indirdim. Bu kurallar 9 mayis a kadar gecerli.

Asagidaki kurallardan sorumlu bakan N nscckts

1: Yazdiginiz tek diyet topigi bu olacak. En azindan yarismalar bitene kadar. Ondan sonra istediginiz yere yazin sorun degil.

2: Tarti resimleri Carsamba gunleri sabah saatlerinde yuklenecek.

3: Tarti resmi yuklemeyen 3 hafta kupa hakkindan feragat etmis olur. Kupa sayilari ilk sayfada ve hala cekismeli durumlar soz konusu. Her 100 gramin onemi var.

4: Yarisma disi katilanlar bu kurallara uymak zorunda degil. Ancak onlarin kupa hakki yok, cezasi yok ve siralamada yer alamazlar. Boyle de bir seceneginiz var tabi ki.

5: Kilo alan arkadaslar aldigi kilonun 100 gram altina inene kadar kupa hakki bulunmayacak. Bu haftaki cezalandirma soyle;

krizantem3 bu hafta kupa alabilir.

Muttapa7555 bu hafta kupa alabilir.

@kralicem77 68.4 e dustukten sonra kupa alabilir.
tulipa 64.3 e dustukten sonra kupa alabilir.
M e g g 58.9 olduktan sonra kupa alabilir.
A AklinYolu1 61.9 olduktan sonra kupa alabilir.

Simdilik kupa sayilari ve siralama;

1: N nscckts 11
2: @Berin35 8
3: _Makaron_ 7
4: A AklinYolu1 5

5: M e g g 4
5: tulipa 4

5: @kralicem77 4

6: Muttapa7555 1

7: krizantem3 0

Son düzenleme:
Estağfirullah canım kaliteli şaka yaparsan sıkıntı yok... ama şaka yaptığını sanan zeka fakirleri çoğaliyor
Bizim bi komşu çok eskiden çocuklarını gönderip 1 bardak şeker 1 bardak un istetiyordu sonra da 1 nisan diyordu o geldi aklıma ahahhahah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…