All-Star Diyet Yarismasi...

Kızlar telefonum b.k gibi çalışıyor yazmak istesem yazmıyor program güncelliyor pöfff neyse.. kaldığımız yerden devam etmek ve çoluk çocuk iş güç derkwn tamamen kilo vermeye sabitlenmek istiyorum ben.
Canım bence sen hafta içi işteyken yaz bilgisayardan. Senin gerçekten üstüne düşünce yapabildiğini hatta yapabildiğimizi çok iyi biliyorum geçen yıldan. 2. Kısıma kadar 5 hafta var 500 gram versen haftada 2.5 daha gider bence önce ödemini at yaparız biz ya

Ben bi 10 deniyeyim zorlanırsam 5 5 artırırım Lucy .
Sen ve 10 neyse :KK45:

Bol bol su içiyoruz , unutmayalım , mümkünse elimizde su şişesiyle dolaşalım değilse mutlaka büyük bi bardak suyumuz hep dolu olsun içtikçe bardağa su katalım .
Bardak degil de sise yontemi var bende. O sise hep dolu oluyor. :halay:

---------
Muttapa7555 Muttapa7555 tahmin ettigim gibi ay burcun yengec. Kilo almanin butun sorumlusu o.

Sunu da ekleyeyim, ben bu gruba gelenlerin niyetini anlamadim. Adi uzerinde diyet yarismasi, kilo vermek icin ugrasmayacaksak ne icin ugrasacagiz.

Yoksa kagidi kalemi al kendini listeye yaz her hafta , hatta her gun yaz. Bakalim ne degisecek. Bende pek bi sey degismedi soyleyeyim.

O yuzden dedim bu yarismayi acalim arkadaslarla kilo verelim. Topik kimler icin yararli , cezalar kimler icin yararli. Gercekten kilo verme bilincinden olanlar icin...

Topikte kimse beni arkadasi zannetmesin . Ben kilo vermeniz icin , sizi zorlamak icin buradayim. Ozeldeki konusmalarimiz apayri. Arkadaslik baska, bu topik baska.Yarisma sonunda kilonuzun en az % 5 ini veriyorsaniz o yeter bana.

Ayrica sunu da anlamam, bir yarisa katil , her gordugun listeye adini yazdir, baska takimlara yazil... Bunun siz dahil kimseye getirisi yok. Siz de goreceksiniz.

Takimlari da destekliyorum. Gecmisten ornek verecek olursam benimle yarisan ama zamaninda tarti bildirimi yapmayan bir arkadasin orada 9 kilo verdigini goruyorum.

Ayni zamanda benimle yarisan ve yarisi birakan , sonra takimlara katilan oradan ayrilan bir arkadasin da kilolariyla cebellestigini.

Ben dusuncelerini dile getirdigi icin kimseye sinirlenmem, kizmam ama gider ayak nasil olsa gidiyorum , suyu bulandirayim da oyle gideyim diyen olursa o zaman sinirlenirim.

AMAC: KILO VERMEK

Kurallara karsiyim diyen , yarisma disi katilabilir . Orada sorun yok.

Ek: Kalan arkadaslara karsi sorumlulugum var. Bir kac kisi gitmeyi secti diye onlarin motivasyonun bozulmasini istemiyorum. O yuzden tam gaz devam...
Sunu da ekleyeyim, ben bu gruba gelenlerin niyetini anlamadim. Adi uzerinde diyet yarismasi, kilo vermek icin ugrasmayacaksak ne icin ugrasacagiz. Yoksa kagidi kalemi al kendini listeye yaz her hafta , hatta her gun yaz. Bakalim ne degisecek. Bende pek bi sey degismedi soyleyeyim. O yuzden dedim bu yarismayi acalim arkadaslarla kilo verelim. Topik kimler icin yararli , cezalar kimler icin yararli. Gercekten kilo verme bilincinden olanlar icin... Topikte kimse beni arkadasi zannetmesin . Ben kilo vermeniz icin , sizi zorlamak icin buradayim. Ozeldeki konusmalarimiz apayri. Arkadaslik baska, bu topik baska.Yarisma sonunda kilonuzun en az % 5 ini veriyorsaniz o yeter bana. Ayrica sunu da anlamam, bir yarisa katil , her gordugun listeye adini yazdir, baska takimlara yazil... Bunun siz dahil kimseye getirisi yok. Siz de goreceksiniz. Takimlari da destekliyorum. Gecmisten ornek verecek olursam benimle yarisan ama zamaninda tarti bildirimi yapmayan bir arkadasin orada 9 kilo verdigini goruyorum. Ayni zamanda benimle yarisan ve yarisi birakan , sonra takimlara katilan oradan ayrilan bir arkadasin da kilolariyla cebellestigini. Ben dusuncelerini dile getirdigi icin kimseye sinirlenmem, kizmam ama gider ayak nasil olsa gidiyorum , suyu bulandirayim da oyle gideyim diyen olursa o zaman sinirlenirim. AMAC: KILO VERMEK Kurallara karsiyim diyen , yarisma disi katilabilir . Orada sorun yok. Ek: Kalan arkadaslara karsi sorumlulugum var. Bir kac kisi gitmeyi secti diye onlarin motivasyonun bozulmasini istemiyorum. O yuzden tam gaz devam...

X