All-Star Diyet Yarismasi...

Allah kabul etsin canım.

Teşekkür ederim Verano_porteno 'cum. Gerçekten güzel düzen oluştu, gittikçe kondüsyon da artıyor. İnşallah bu defa kilo verdikten sonra koruyabilirim.

_Makaron_ ne guzel vermissin tu tu tu masallah. kendim gramla versem de verenleri gorup mutlu oldum valla
Ya ben mesajları şimdi pcden girince görüyorum. Telden girince hep bildirimler atlanmış. Kusuruma bakmayın canlarım. Ben 1,5 ay diyetisyene gittim hep moral bozuk çıktım. 1 kilo verdim 1,5 ayda. Sonra bu iş yüzmeyle ve 6 öğünle olmayacak dedim. Spor salonuna yazıldım. Ara öğünleri kaldırdım. 2 Haftada kilo vermeye başladım.

N nscckts senin sorun bence uyku
Hadi ya nasildi mesela diyetisyenin verdigi liste kac kalorilikti. Ilginc diyetisyenler hala vazgecmiolar 6 ogunden. Suan diyetisyene gitmiomusun? Ben de spor salonuna yazilmayi dusunuorum evde motive olamiorum artik

1200 kalorilik diyet. Benim listemle kardeşim 15 günde 5 kilo verdi, kilosu biraz fazlaydı ödemle beraber fazlaca attı üstünden. Aynı listeyle iş arkadaşlarım sporsuz mis gibi zayıfladı. Ama ben inatla veremedim. Ki ben hiç bir sağlık sorunum olmamasına rağmen çok yavaş kilo verdiğim için diyetisyenden destek istemiştim. 1,5 ayın sonunda 1 kg vermiş olmak asabımı bozdu. Bugün diyetisyen randevu günüm ama ilk defa gitmeyeceğim. Bir insan kendi vücudunu daha iyi tanıyordur bence. Sadece yürüyüş ve 6 öğün diyetle kilo verebilen şanslı insanlardan değilim.

Evde o iş olmuyor bacım ya. Yapabilenlere helal olsun ama ben evdeyken terminatör moduna bağlayamıyorum Spor salonunda tam yorulup pes edecekken hoca geliyor, hadi hadi diyor devam ediyorum ya da tam bırakacakken bir salon dolusu kızı deli gibi spor yaparken görüp tembel Makaron deyip tekrar devam ediyorum :)

Daha once diyet yapmismiydin, bence bi hastalik gibi vucut diyeti taniyor ve yaptigin seyi aynen tekrarlamana ragmen ise yaramayabiliyor. Benim ucuncu kilo verme girisimim bu ve her defasinda daha da zor oluo. Ben de sansli deilim artik malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…