All-Star Diyet Yarismasi...

ben beslenme duzenımde soyle bır degısıklık yapıcam
sabah yumurtayı 1 taneye dusurucem
aksam 7 bucukta degıl 6 da yıyıp bıtırcem yemek faslını
camış gıbı tabak taklıtı yapan koca kaselerde degılde porsıyon olarak yıyecegım salatayı bıle

12 -12.30 uyku saatım olacak

mıdemın kuculmesı ve saatlerın daha duzgun olması gerekıyor sanırım
bende gercekden daha fazla kılo verme potansıyelı var kendımı bıldıgım ıcın cok az kılo verıyorum dıyorum
bırde boyle deneyecegım 2 hafta bakalım

Bi elbise aldim 12.5 tl ye geliyor. Uygun ve ucuz elbise bulmak konusunda uzerime yok

super !!! ya nasıl ucuz fıyatlar kumas parası olmadan elbıse almak gıbı bırsey
bende ınternetden buluyorum cogu zaman ama su ana kadar hıc 100 tl nın altında elbıse gormemıstım gercekden acayıp ucuz bulmussun

ıyı gunlerde gıy :)

Katiliyorum ama 10 dk sonra yatar misin sence. Benim tanidigim nisa bu degil.

Sagol canim.Giysi konusunda cok para vermem. Goren 100-150 tl den asagi alamaz onu bence.
ben mını mını sortlar gıymeye basladıgım zaman herkese benden şort

Herkese benden bir sort , Sakire yokkk.

Katiliyorum ama 10 dk sonra yatar misin sence. Benim tanidigim nisa bu degil.

Sagol canim.Giysi konusunda cok para vermem. Goren 100-150 tl den asagi alamaz onu bence.

Herkese benden bir sort , Sakire yokkk.
eger kızımı yıkamak zorunda kalmasaydım yatcaktım valla gozumu kapatıp uyuyo numarası yapıcaktım
ne zaman plan yapsam ılla bırsey cıkacak

Bak 1 de fena degil, seni ona yazalim.
bı rıvayete gore aksam 7 de yemegı bıtırıp 11 gıbı uyuyup sabah 6-7 de kalkmak daha hızlı metobolızma calısmasına sebepmıs

1 de yatıp 9 da kalkcam bende olur mu

bı rıvayete gore aksam 7 de yemegı bıtırıp 11 gıbı uyuyup sabah 6-7 de kalkmak daha hızlı metobolızma calısmasına sebepmıs

1 de yatıp 9 da kalkcam bende olur mu
Sabah yedide yatan biri icin ideal.

Jillian a gidiyorum ben. Hoplamali ziplamali yapamam bu saatte ama mekiklerini cekerim.

Vicdanim rahat uyuyayim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…