All-Star Diyet Yarismasi...

bugun zaten en buyugunden bırtanecık balık yedım bası sonu ve kılcıgını cıkarırsak 300 gram ederdı

kac kalorı bu
bırde cekırdegı özü nedır bunun
tadı nasıl bırsey hanı tadını dusunurken aklına gelen mevsım sehır yemek ? nasıl tarıf edersın

dusunuyorum da
1 haftadır gercekden hıc ama hıc kacamak yapmadım
saatı saatıne yedım
bekledım saatımı
bunlar daha hızlı kılo vermede etkı edermı
2 gundur gece acıkıyorum turk kahvesı ıcıyorum sekersız onda bıle pısman oluyorum onun bı zararı olur mu

kac kalorı bu
bırde cekırdegı özü nedır bunun
tadı nasıl bırsey hanı tadını dusunurken aklına gelen mevsım sehır yemek ? nasıl tarıf edersın

Baya kalorili ne sen sor ne ben soyleyeyim :)) sut, karamel ve kahveyi karistiriyorlar hatta sut tozu da olabiliyor. Krema istege bagli bazi yerlerde.

Mocha frappe Allah' lik zaten. Onu ic butun gun bi sey yeme. Antartika geldi aklima.

gercekden ıcebılırmıyım ?
ben boyle olunca sabah 10 a kadar kahvaltı saatını beklıyorum hep surda 5 saat falan kaldı mesela

Uykusuzlugunun nedeni belli oldu. Ayran icebilirsin zarari yok hatta sut. Bunlar kacamak degil, kacamak dedigin patates kizartmasi, patlamis misir , cikolata , cips vs vs.

o zaman ben bu sevımlı tehlıkelı seylerı 15 kılo verınce kendıme odul olarak 1 kerelıge mahsus ıcer son 15 kıloyuda oyle verırım yanına yanasmam

bu leptın hormonu son hız calıssın ıstıyorum bolmesın yavaslatmasın bı adım yavaslasa ıcmem ayran falan

o kacamak dedıklerımız benım hayat gorusumdu

Latte yi dene ama yarin yazili yapicam.

Hic sorma ben de latte alirken mocha mi alsam , alsam ne olur ki diyorum ama duruyorum. Sonunda zafer bizim olacak.

Latte yi dene ama yarin yazili yapicam.

Hic sorma ben de latte alirken mocha mi alsam , alsam ne olur ki diyorum ama duruyorum. Sonunda zafer bizim olacak.
latte de kalorı ne
ben artık seyı hesaplıyorum sunu yıyecegıme 2 bardak ayran ıcım
bunu ıcecegıme 1 tabak daha salata yıyeyım

zayıf noktam
hemen baglanırım
sıkıntı

bı yudum ıceyım gerı kalanını esıme devredeyım
bı tadına bakayım yarın
seversem esım ıcsın

korkuyorum bana cıkolatayı hatırlatır dıye
kuru uzumlerı bıle kaldırdım cıkolata gıbı gordugumden onları
meyve suyu cıkolatalı sutler hepsını

Ooo senn zulan da genismis baya. Her yemek sever kadinin bir zulasi olmali.

Hadi topigi kapatalim artik. Ruzgar giriyor.

Goguslerimle doverim diyosun yani makaron:)) saka bi yana spor sutyenlerinin high support, medium support ve low support diye tipleri oluyor, hicbiri mi fayda etmiyo sana?
O kadar incelemedim ki, en küçük boyu almıştım en son, o da sıkı tutmamıştı. Şu dediklerini de araştırayım Aman al senin olsun, sarkık göğüslerim

Günaydın yol arkadaşlarım,

Bana istediğiniz cezayı verebilirsiniz, regl oldum Cumartesi günü ve bir sürü çikolata yedim. Adete hunharca tükettim
O buhranlı dönem senide vurmuş demekki, artık yapacağın onları dengelemeye çalışmak çarşambaya kadar, artı çıkarsan zaten cezası var

Günaydın kizlar .

Ben gune alternatif içeceğimle basliycam bugun. Sonrasi hakkinda bi fikrim yok. Birazdan tartilirim.

Kotu bi ruya gordum de etkisinden kurtulamadim hala. Kk den biri ile ilgiliydi.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…