All-Star Diyet Yarismasi...

ıyı geceler canım tamamdır ızlıcem

kızlar
sarap kulturu olan varsa bıkac sorum olacak

ben hayatımda hıc sarap ve sıgara ıcmemıs bırı olarak ılk kez balayında (kapadokya ) sarap ıcmıstım oda çilek sarabıydı
meyve suyu gıbıydı guzeldı bı sıseyı ıcmıstım baya bı oturusta ıcımde bır keşlık varmıs meger de alkol oranı yok denecek kadar azmıs ondan sanırım bu sarap sayılmaz dedıydı eşim

sonra öküzgözümü manyayuvası mı kedıkuyrugumu ne oyle degısıklı bı sarap aldı ıcelım dıye ozel bı gunde
tam bı felaket ıgrenc otesı bırseydı az kalsın zehırlenıyordum

adam benı keş yapmaya nıyetlı dedıkı dur sana tatlı sarap alayım
baya ustunde tatlı sarap yazıyor meyve ıle falan ıcılır dıyor arkasında

hah dedım tamam bu heralde seneler once balayında ıctıgım cilek sarapı tarzı

bıldıgın küf gıbı tadı degıl ıcebılmek dudagımı degdıremedım

sımdı bunca rezıllıge ragmen bılen varsa bana cilek sarabı gıbı tadı olan bır sarap ısmı soylermı allasen
yanı daha fazla kendımı deney olarak kullanmadan sonuca ulasmak ıstıyorum kapadokyaya da gıdemıyorum

nerdeyse evde cılek yetıstırıp sarabını yapacam

alan bulan nasıl buluyor ?

burdayım spor yapanı tutmayayım bakıp bakıp ımreneyım
vucudumda cok fazlalık tasıdıgımdan sanırım kendımı kaldıramıyorum

Trampolin yapmiyor musun.

Jillian tamam zorluyor ama leslie ye alisirsin.

Roxen in 2. videosu fenaydi. Ondan sogudun sen.

Hiic icki kulturum yok . Sana kremsokola yardimci olsun.

Trampolin yapmiyor musun.

Jillian tamam zorluyor ama leslie ye alisirsin.

Roxen in 2. videosu fenaydi. Ondan sogudun sen.

Hiic icki kulturum yok . Sana kremsokola yardimci olsun.
bı trampolın yaptıgım ıste o benı hareket ettırıyor saolsun o olmasa hıc kıpırdamam sanırım ama tek basına yetermı kı
kremsokola beklıyoruum :)

bı trampolın yaptıgım ıste o benı hareket ettırıyor saolsun o olmasa hıc kıpırdamam sanırım ama tek basına yetermı kı
kremsokola beklıyoruum :)
Hhahahah iyice grubun alkoligi oldum:))

Sen meyve sarabi seviyosun demek ki. Dedigin gibi onlarin tadi normal saraptan cok farkli. Cilek sarabindan direk okuzgozune gecis cok sert olmus:)) Kirmizi saraplar beyazlardan daha sert olur. Senin ictigin okuzgozu kirmizilarin da en sertlerinden. Bi de kirmizilar daha oda sicakligina yakin icilir, o yuzden de o kuf gibi dedigin tadi daha cok alirsin. Beyazlar daha fresh, daha ciceksi olur. Visne sarabi falan satiliyo olmasi lazim buyuk marketlerde. Ama eger "uzum sarabina hafiften gecmek istiyorum ama tadi sert gelmesin" diyosan Leona markasinin Narince-Chardonnay'ini deneyebilirsin. Benim favori sarabimdi Turkiyedeyken. Yumusak icimli, asitligi az bi sarap. Guzelce sogutursun 8 dereceye falan, arkasinda yazar sicakligi. Deniz urunleriyle cok guzel gider. Afiyet olsun:)

hah tam ıstedıgım bılgılendırme
bırde vısne sarabında ustunde baya vısne sarabı oldugu yazıyor dımı ?
beyaz sarapta ne onerırsın

mentalıst 4 sezonu sevmedım ben
5-6 dehset

4. un ilk bolumleri fenaydi ama.

O engin bilginden yararlaniyoruz. Mojito sekersiz olmaz mi diyorsun simdi.

ben hayatımda hıc latte ıcmedım he
onu bırak şalgam bıle ıcmedım bılmem
latte latte dıyorsun aklınyolu1 dıyorum tadı nasıl bırsey

bunca zaman nıye hıc denemek aklıma gelmedıkı

ben hayatımda hıc latte ıcmedım he
onu bırak şalgam bıle ıcmedım bılmem
latte latte dıyorsun aklınyolu1 dıyorum tadı nasıl bırsey

bunca zaman nıye hıc denemek aklıma gelmedıkı

Turkiye' de evde yapilan latte guzel degil. Onun yerine starbucks da iceceksin. Cafe nero nun ki daha guzel.

Denersin daha neleri deniycez biz.

Turkiye' de evde yapilan latte guzel degil. Onun yerine starbucks da iceceksin. Cafe nero nun ki daha guzel.

Denersin daha neleri deniycez biz.
ben hıc starbucka da gıtmedım hemen yanında kahvecı efendı var oraya gıdıp turk kahvesı veya menengıc ıcıyorum bıkere bıle merak edıp starb. a gıtmedım
bı baktım da içim gecmıs benım gercekten

Afiyet olsunnnnn
Ben geldimmmm azıcık sizin sohbete dalayım dedim, zira A AklinYolu1 candır, canandır ❤ hem burada B bilinmeyenkullanici adli bir melekte var
Ay hoşgeldin tatlı kız sevindim bu topictw bildirimini görünce

Yarin o zaman bir latte deniyorsun ve beni hatirliyorsun. Menengic i hic denemedim. Hindiba kokunden latte yapmayi dusunuyorum. Bana her kahve latte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…