All-Star Diyet Yarismasi...

A AklinYolu1 liste tutuyorum demişsin ya nasıl bir şey o. biraz anlatır mısın? ben sabah güzel bi kahvaltı yaptım. ama öğretmen arkadaş baklava getirmiş. 10:30'da biraz tadına baktım.
Şimdilik bunlar.

Benim listem de su sekil excel de. A6 kagidini alin . Kendiniz bolun isterseniz ama bir ay olsun uzerinde.

Isteyene bos excel dosyasini da gonderebilirim.

Saati ve yaptigim sporu yaziyorum.

En basa da o gunun kilosunu. E : Elbiseli demek.

upload_2018-3-19_8-46-43.png

Niye oyle diyorsun 700 gram dort gun cok iyi. Bir hafta cok verirsin, sonra az verirsin, sonra cok , sonra az . En sonunda dengeler kendini. 300 gram daha verirsen bir kilo yapiyor az mi.
az :KK43: 2 kilo olmaliydi
Dün yediğim balık takliti yapan dinazor yüzünden oldu bunlar

Su icmeden tartilacaksin zaten. Hicbir sey yemeden, wc ye ciktiktan sonra , sadece ic camasirlarinla. Dogru olan tarti kilosu budur.
Ben hep su içiyorum 1 bardak su 200 gram birşey degilki 95 kilonun yanında :KK70:
Gecede çok su içiyorum midem sisiyor aciktikca su içiyorum hiç durmuyor ki ağzım :KK70: 1 saat WC de kalmam lazım

Sen sadece bu topige yaziyorsun zaten. Cok sadiksin. :KK8:

Ben genel olarak soyledim. Neden kadar paylasim kendimiz icin o kadar iyi. 8. hafta bitiyor nerdeyse ve ben 7 hafta sonra yokum artik.
Canim haklisin ne kadar paylaşırsak o kadar iyi...bu aralar sürekli 12.siniflara konulari yetiştirme telaşındayim.okulda çok yoğunum.tenefüste bile soru soruyorlar..araniza gelemiyorum bir türlü..matematik kusucam şimdi...keşke resim öğretmeni olsaydım resim öğretmenim yazık olucak yeteneğine demişti...en azından sters atardık öğrencilerimle.. stres çekmezdik:KK53::KK70:

Canim haklisin ne kadar paylaşırsak o kadar iyi...bu aralar sürekli 12.siniflara konulari yetiştirme telaşındayim.okulda çok yoğunum.tenefüste bile soru soruyorlar..araniza gelemiyorum bir türlü..matematik kusucam şimdi...keşke resim öğretmeni olsaydım resim öğretmenim yazık olucak yeteneğine demişti...en azından sters atardık öğrencilerimle.. stres çekmezdik:KK53::KK70:

Matematik can'dir, iyi ki biyoloji ogretmeni degilsin. O hic cekilmez. :deli: Sorsunlar bosver, iyilik yapiyorsun. Tabi ki isiniz olursa buraya gelmenizi beklemiyorum ama kilo vermeniz benim icin onemli. Arada isime yarayan bir sey varsa soyluyorum zaten. Gunluk gibi...

Su vucutta toplanmaz da , cay kahve odem yapar. Onu azaltmak gerekiyor. Oolong cayini bir denesene.
Hiç duymadım o çayı bir deneyeyim
Bu sabah fazla yedim
2 salatalık 10 zeytin 2 yumurtadan omlet 1 dilim peynir 4 ceviz 6 badem :KK43:

X