All-Star Diyet Yarismasi...

Eh iste ben de kendi capimda iyiyimdir. Mutevaziligim mukemmelligimden gelir. :KK70:

Yadirgadilar tabi. :KK45: Hosgeldin. :kahve:

Ooo muzun oyunlarina aldanmayalim. Perception bitti mi.

bıtmedı son sezon kaldı 3 sezon ve az bolum sayıları var meger ızlemısım bunu ben suan ızlemedıgım sezonu kaldı
bugun alısverıs kayınvalıde zıyaretı eltıyle muhabbet falan
erroor eror :rolleyes: :confused:

Evet bdv'den müdavimim :) bende oradan tanıyorum seni❤

BDV de birine bakip cikacaktim. :KK49:

bıtmedı son sezon kaldı 3 sezon ve az bolum sayıları var meger ızlemısım bunu ben suan ızlemedıgım sezonu kaldı
bugun alısverıs kayınvalıde zıyaretı eltıyle muhabbet falan
erroor eror :rolleyes: :confused:

Begendin mi bari. Bittiyse yenisini vereyim.:dondurma:

Evet bdv'den müdavimim :) bende oradan tanıyorum seni❤
kısaca kendımı tanıtayım yakınen tanısalım :)
buranın en agır topu benım 95 kılo ıle yerımı saglam koruyorum :KK70:
ben kendımı 90 sanırken tamamen tesaduf sonucu 98 oldugumu ogrenerek kısa surelı bır sok bır silkelenme bır aglama krızı sonra dıyetle hayatıma basladım
1-2 senedır şişmanım
benı buraya aklınyolu1 aldı gel kız buraya ver bu kıloyu dıye :) yoksa hala cıkolata yemeye devam edıyordum

31 yasımdayım
3.5 yıllık evlıyım bır kızım var
evden calısıyorum ınternet uzerınden satıs
daha once noter katıplıgı olsun efendıme soylıyım muhasebe olsun ne kadar sıkıcı ıs varsa yaptım :KK70:
ısmım nisa
hedefım 30-35 hatta 40 da olur kılo vermek :KK70:
gazianteplıyım

burayı sevıyorum herkese basarılar dılıyorum :p

BDV de birine bakip cikacaktim. :KK49:

Begendin mi bari. Bittiyse yenisini vereyim.:dondurma:
ver ver bugun son sezonu bıtırırım ben yarına yenısıne geceyım :KK70: bır bagımlılıktan kurtulmanın dıger yolu baska bagımlılık edınmek :KK70: acayıp oyalıyor dızıler

kısaca kendımı tanıtayım yakınen tanısalım :)
buranın en agır topu benım 95 kılo ıle yerımı saglam koruyorum :KK70:
ben kendımı 90 sanırken tamamen tesaduf sonucu 98 oldugumu ogrenerek kısa surelı bır sok bır silkelenme bır aglama krızı sonra dıyetle hayatıma basladım
1-2 senedır şişmanım
benı buraya aklınyolu1 aldı gel kız buraya ver bu kıloyu dıye :) yoksa hala cıkolata yemeye devam edıyordum

31 yasımdayım
3.5 yıllık evlıyım bır kızım var
evden calısıyorum ınternet uzerınden satıs
daha once noter katıplıgı olsun efendıme soylıyım muhasebe olsun ne kadar sıkıcı ıs varsa yaptım :KK70:
ısmım nisa
hedefım 30-35 hatta 40 da olur kılo vermek :KK70:
gazianteplıyım

burayı sevıyorum herseye basarılar dılıyorum :p
Ben seni bi de zayif biliyorum 50 kilo filan nickin zayif diye oyle bir cagrisim yapti ahahaha. :KK70:

ver ver bugun son sezonu bıtırırım ben yarına yenısıne geceyım :KK70: bır bagımlılıktan kurtulmanın dıger yolu baska bagımlılık edınmek :KK70: acayıp oyalıyor dızıler

Bilimkurgu mu aksiyon mu ne istiyorsun. :temizlik:

Ayyy cidden guzel diziler kilo vermede ise yariyor.

Ben seni bi de zayif biliyorum 50 kilo filan nickin zayif diye oyle bir cagrisim yapti ahahaha. :KK70:

Bilimkurgu mu aksiyon mu ne istiyorsun. :temizlik:

Ayyy cidden guzel diziler kilo vermede ise yariyor.
bence benı zayıf hatırlamanın sebebı zayıfken profıl resmımde esımle resmım vardı dugun resmım :KK70: sısmanlayınca kaldırdım bunu koydum :KK70: baka baka mıdemı agzımı degıl beynımı calıstırmam gerektıgını hatırlıyorum :KK70:

ordan aklında kalmıstır hamıleyken 14 kılo verdıgımı falan yazmıstım bıkac kere ordan gorduysen

keske hatırladıgın gıbı kalsaydım :KK70: benı zayıf hatırladıgında bundan 20-25 kılo zayıftım

dızıde ortaya karısık severım mesela ısın ıcınde dogaustu seyler olabılır sonra gorevımız tehlıke james bond turevı olabılır bayılırım bu mentalıst dızısı tarzı olabılır entrıka cınayet falan olur. gonder gelsın :KK70:

bence benı zayıf hatırlamanın sebebı zayıfken profıl resmımde esımle resmım vardı dugun resmım :KK70: sısmanlayınca kaldırdım bunu koydum :KK70: baka baka mıdemı agzımı degıl beynımı calıstırmam gerektıgını hatırlıyorum :KK70:

ordan aklında kalmıstır hamıleyken 14 kılo verdıgımı falan yazmıstım bıkac kere ordan gorduysen

keske hatırladıgın gıbı kalsaydım :KK70: benı zayıf hatırladıgında bundan 20-25 kılo zayıftım

dızıde ortaya karısık severım mesela ısın ıcınde dogaustu seyler olabılır sonra gorevımız tehlıke james bond turevı olabılır bayılırım bu mentalıst dızısı tarzı olabılır entrıka cınayet falan olur. gonder gelsın :KK70:

Kiz cidden onu hatirlamiyorum ama nickin cidden cok zayif. Butun unsuzleri almissin ahaha. :KK70:

O yuzden sohbete de gelmiyorsun . Soylemem. :KK70:

Prison break i izlemediysen izle ama izlemissindir.

Kiz cidden onu hatirlamiyorum ama nickin cidden cok zayif. Butun unsuzleri almissin ahaha. :KK70:

O yuzden sohbete de gelmiyorsun . Soylemem. :KK70:

Prison break i izlemediysen izle ama izlemissindir.
:KK70: :KK70:
ısmım ve evlenmeden oncekı soyadımın ıcınden tum unlulerı cıkardım ortaya cıkan bu oldu :KK70:
evlendıkden sonrasını yapsam nsbyk olcaktı :p
soyle soyle katılırım sohbete prıson breakı ızledım o da guzeldı

:KK70: :KK70:
ısmım ve evlenmeden oncekı soyadımın ıcınden tum unlulerı cıkardım ortaya cıkan bu oldu :KK70:
evlendıkden sonrasını yapsam nsbyk olcaktı :p
soyle soyle katılırım sohbete prıson breakı ızledım o da guzeldı

Fringe i sevdigine gore , bilim kurgu da seviyorsun.

Sana bir dark angel vereyim o zaman.

Onun disinda alcatraz var.

Arrow var ilk bes sezon iyiydi. Koltuga yapisirsin bence.

Bunlari bitir sonra yine gel , daha cok var. :KK45:

Fringe i sevdigine gore , bilim kurgu da seviyorsun.

Sana bir dark angel vereyim o zaman.

Onun disinda alcatraz var.

Arrow var ilk bes sezon iyiydi. Koltuga yapisirsin bence.

Bunlari bitir sonra yine gel , daha cok var. :KK45:
aha
bunları ızlemedım bak ayy hangısınden baslasam suan hepsını bırden ekranda acıp aynı anda ızleyesım geldı :KK70:

bırde ben bırsey farkettım alısverıse cıkınca acıkmıyorum :KK70: :KK70: :KK70:
bunu esıme soyledım tepkısı bu oldu
:olamaz: eyvah
:KK70:

X