aldatma değil de ne bu yani?

aslanım nicegirl yaa beni çamurdan çıkarttı bu günlere getirdi ay kızlar hadi yatalım valla uyku düzeni diye bi sey kalmadı kurt kadın olduk hepimiz.

Aynen hadi bakalımm bi gecenin daha sonuna geldik :)) Yarın görüşmek üzere esen kalın sevgiyle kalınn

Hepinizi öpüyorumm iyi uykularr

benmki yeni bitti Allah'tan çakışmadık senle yoksa ban ve konu kilit garantisi veriyorum :))) tamam bebeğim tamam şu bi kaç gün sen ne dersen tamam hee annem he canım aslansın kralsın number 1 sın:)) atarını yerim senin
Ulan bu kadar atarıma menepozlu falanmı sanıyordun beni
her ay görüyorum evet bence normal

aşağıda gizemli 3 ziyaretci bizim manyaklıklarımızı okuyo su an biri onur olsa diğer ikisi de sizin adamlar değildir insallah :)) ay hadi gittim ben de konuş konuş sonu yok. öpüldünüz kızlarr yarına kadar esen kalın tatlı rüyalarrrr

neyin savunmasını yapıcam ki ben
nafakadan payımı alırım ama

Beni savunucaksın bacımm diceksin ki benimle tanıştığı günden berii sabah 5 lere kadar tuttum beni bırakıp gidemedi falan diyee

gözlerim kararmaya başladııı :)) Yarın devam edelimmm öpüyorumm görüşürüzzz

benim adam olma ihtimalı yüzde 15
madamınki uyuyor ama rüyadanda bağlanabilir tabe... neyse geceme şu sözümle veda ediyorum :)))

Gördüğünü herkes sever, sen onda kimsenin görmediğini bulacaksın. Eğer gerçek aşk istiyorsan; "ten" e değil, kalbe dokunacaksın.

cüsss

SANA ÖNERİM EĞER gerçekten kafanda bştrdysen ki içime sinmiyor 1 ay oldu demişssin dönme kararından huylu huyundan vazgeçmez milletle kurlaşıren düşünseydi sinir oluyorum ya böyle...kız da ayrı...............! madem biliyosun sevgilisi olduğunu derdin ne !egoist! Böyle kızları alıcaan evire çevire düvücen ... Ben evlenmedik candan umut kesilmez diyen kız gördüm ya düşünce yapsına bakın işte...hoş artık evli olsanızda farketmiyor kendini düşüren öyle aç kızlar var ki üzülüyorum ...yazık koca bir yazık...Allh hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın

ayy kızlar bana acıyın yaa sabaha kadar maşallah yazmışsınız doldurmuşsunuz artık hemen telden açlır konu okuyarak işe gidilir gece giremiyorum 11 de yataktayımm aysuuuuuu canımmmm özelden cevap yazmışsın nasıl mutlu oldum aslında benimde sıkıntılarım van ama innaç ve kuantumla çözmeye çalışıyırum nicegirl sen çözülmedik sorun bırakmadık demişşsin ya lütfen banada bir el atın nasıl böyle erkekler için vazgeçilmez oluyorsunuz ben bu tür şeylerin güzellikle bakımla alakalı olduğunu düşünmüyorum artık başka bişey ver aysu dimi yaaa bende birini çok seviyorum neler neler yapmadımki ama birlikte olamadık bir türlü hep kaçıyo en son başkasıyla filanım dedi ama biliyorum yok öyle birisi banada hep ılımlıydı yakındı ama işte çok düzgünsün iyisin evlensem seninle evlenirim diyor ama sanınrım gezmelerde aklı fikri dışarda nasıl bağlarım nasıl beni arar beni beğeniyorda zaten fiziksel olarak ama işte o yetmiyor acaba neeeeee ayy ne olursun kocalarınıza eşlerinize anlatın onlarda erkek gözüyle belki bişey derler 3 yıl olduu artık ne yapıcammm balonlar mı uçurmadım atlara mı binmedik hediyler mi dersin daha neler yani ama ilerlemiyor kızlarr yardımmm okuyorum resmen aklım saşıma geliyor neler yazmışsınız yaa çok iyi niyetli olmak mı kaybettiriyo ama bazı özelliklerde doğuştan geliyor sanki çok kurnaz çok bilmiş olamıyorum bir türlü ama çok olmak istiyorum işini bilen akıllı ayy ağlıcam şimdi hepinizi çok seviyorum

Allahım bir uyandım 30 syfaa ehh dedim yani maşallah !! aysu bence artık affetmenin zamanı gelmiş zaten olay oraya doğru yönlendi büyük hatalarından büyü ders almış insanları asla ikinciyi yaparken göremezsin, ayrıca herşeyi okumuş olması senin avantajına diyorum

ıvıtt bencide bende çıktım yoldam sevgülümle küsüsz şuan neymiş o hadı yat demiş banada ben burda sızınle chat

yapıyomuşum ( sankı bana sarılıpta yatıyorrya )

sabah sınırden 6ya kadar uyuyamadım sonra 7 gibi uyudum galıba, kalktıgımdan beride konuşmuyoruz hiç bişey olmamış gıb bırde

kahvaltı hazırlamış lütfettı dogrusu dışarı çıkmam gezmem tozmam arkadaşım yok b i burda yazıyorum oda gözüne battı adamınya

bana kendı dıyodukı erkek arkadaşın olmasın kadınlarla ark ol dedı hep ,buraya üye oldum şimdide burayı taktı kafasına

ben bu adamı bırakırım böle giderse birde kız gibi oda bana trip yapmıyormu eyy alamyaaaa

wuuuuuuuuuu iyiymiş :)

peki şuanki bahsettıgınız şahsiyetle konumunuz nedir ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…