aldatma değil de ne bu yani?

yaaa.. işlerim çoktu.. siz de çok yazmışsınız.. oku oku bitmedi.. yetişemedim konu kapandı.. burdaki en eğlenceli konuydu öyle böyle değil.. çılgınsınız siz.. sevdim sizi.. yeni konuya beni de dahil edin olur mu şekerler..

Yooo Yoooo naynnn çılgınlık
Adamlar kafayı yedirtti

amin canım
öyle hatunlara yedirecek başka bir ürün vermek lazım o ürünüde yakında hizemete sunacaz inşallah

Aboooo ne kolay meselelerden adama futbol muamelesi yapıp şut çekiyorsunuz ayol... adamın birşey yaptığı yok büyütme
sanki sarılıp bana yatıyorya demişsin... senin kolların ne işe yarıyor..?? sarılmıyorsa sen sarıl arkadaşım niye romantizmi hep karşı taraftan bekliyorsun...??? sende biraz verici ol lütfen... sinirlenicek bir durum göremedim ben.. demekki çok dandirik şeylere sinirleriniyorsun olmazzz relaks olucaksın... kahvaltıda hazırlamış ohhh mis 20.yüzyılda kahvaltı hazırlayan adamıda bulmuşsun sür ekmeğine balını keyfine bak...

hep ben hep bende olmaz ama nereye kadar ben sarılıcam bende yogun ilgiye alışımışım birazda o gelsın sarılsın yaff

dıllendırıyorumda gecen hafta 3 gün yoktum adam bir özedım gel demezmıya ? uyardım hatta ama odun işte odunnnnnn sen gel

özledım dıyene kadarda gelmıycem dedım .duygularını bellı etmıyorya sınır oluyorum kadın duymak hisset görmek ister bence

hayır gece korktum ama söledımde bişey yok yat uyu dedi uyudu kendısı

bir yıldır akşam yemeklerını yapıyorum temızlıgını yapıyorum pastası böregi çöregide eksık olmuyor oda bir kahvaltı hazırlamış çokmu?

ha bu arada gs maçı varmış pazar gunu son maçmıymış neymiş malum ben izmirdeyim diyorum bilet alayımda maça gitsin benim herif oda istanbulda burdan bilet alsam o ordan girebilirmi varmı bir bilgisi olan yoksada sorun bi zahmet heriflerinize....

Nicegirl siz nette mi tanışmıştınız??
Çok alakalı oldu :)

Son düzenleme:

bu gece olmayabilirim malum yarın tatil manitamla gece fingirdeşcez
wooow bebeimm size iyi fingirdeşmeler o zaman
Konu var mı?? Ben de konu var ama paylaşmaya hazır değilim henüz :)
Konu varsa başlık kolayy

Konu çook :) İstiyoruz ki topicde hem dert dinleyelim hemde muhabbet olsun burda ki gibi :) O yüzden uygun bi başlık olmalıı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…