aldatma değil de ne bu yani?

akılakıl gel ..... takıl demişler aklıma geldı gülüyorum valla:)

aysu ve hafıyeleriiiiiiiii

uyuyan öküzzzzzz
ay ne şirindirrrrr oooooo

eee aysu bacım 1 mayıs işci bayramında barışırsınız artık anlamlı olur sendikanda biziz nasılsa

walla güçlerimizi birleştirdikmi devleti bile ele geçiririz sonra gelsin ayran party timeeeeeeeeee oo babyyyyyy:

mecburrr tabi anaaam napacaaak

ay hadi yeni topic açalım ben mimlendim hesabı kapatma ihtimalim var nicegirlle dioraddictte mimlilerden temiz kalanlardan biri feda etsin kendini

sağlam bi topic olsun konular kayıtlı kaldığı için deşifre olmaktan korkup konu açmaya utananlar gelip dertlerini paylaşsınlar mesela nasıl?

Aynen canımm her işte vardır bi hayır bu işten 2 hayır çıktı :) Hem birbirimizi tanıdık hemde Onur hatasını anlamıştı pekiştirmesini ve bence özeleştiri yapmasını sağladı :)) İyi oldu iyi

yok anaam yok mal meydanda artık olan oldu kelimesi kelimesine söyledi okuduğu mesajları :))

ay adaşım da çıktı pek güzel oldu çok da güzel oldu :) ay keşke aynı sehirde olsaymışız yaa

hayr kurumu gibi oldu valla:)

walla güçlerimizi birleştirdikmi devleti bile ele geçiririz sonra gelsin ayran party timeeeeeeeeee oo babyyyyyy:

Ben kendimi feda edebilirim konuyu belirleyelim

Kız dertten ölürüz o zaman o topic bizi yer bitirir şurda 1 derdi 5 gün konuştuk o kadar dertle nası uğraşıcazz
Fikirler gelsin kızlarr

madama adı üstünde fransa dolaylarından soylu prensestir kendisi

başlık söyleyin acıcam ule konuyuuuuu

sevgılım yanımda şimdi bazen merak edıyo orda napıyosun tıkır tıkır bıde gülüyo dıyo kafasını uzatıyo bana dogruda ekranı kapıyorum kız kıza konuşuyoruz dıyorum leynnnnnn ne kapıyosun ayıp şeylermi konuşuysunuz gebertırım dıyo çok terbıyelıdır kendısıde :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…