aldatma değil de ne bu yani?

keşke ayrılmasaydınız

Canım dior editörle görüşmüş üyelik iptali oldu onun.. Yeni nickiyle aramıza dönücek inşallah :) benimde birazcık işlerim var akşamüstüne doğru gelirim görüşmek üzere :)

Son düzenleme:

çünkü senın karakterını çözen mutlu olur zorsundur sen zaten

ama sevıncede en fedakar ınsan olursun sen ,insanlara yardımcı olmaya bayılırsın senın suyuna gıderse mutlu bir adam olur senınkıde çözmüş zaten senı maşallah ALLAH BOZMASIN TATLIM

:)) ayy bende hep bunu sölerimm ya egoistiz bizz azıcık eşime diyorum ki nasip olursa ocakta hamile kalıyım bebeğimiz başak olsun diye aman Allah korusun diyo

hahahhahahha
adam napsin mükemmellıyetçiyizya

benım kuzende başak bebişini dogurdu 12 gün daha bekleyemedı veletya aslan oldu başak yapamadık .

meslek sahıbı olurdu titiz olurdu ( aslanlarlada anlaşımıyoruzya erkeklerıyle tabııııı )

onun kocada dıyokı ALLAH KORUSUN

Canım dior editörle görüşmüş üyelik iptali oldu onun.. Yeni nickiyle aramıza dönücek inşallah :) benimde birazcık işlerim var akşamüstüne doğru gelirim görüşmek üzere :)

iptalmı olmuşş hımmmm görüşürüz tatlım

gece oturursun gündüz yatarsın gece kuşu senıııı :)))

neolduya tatlım hıkayen yarım kaldı

ben de sizi seviyorum kızlar onur'un yediği nane sizin gibi iyi kalpli kızları tanımama vesile oldu bardağın dolu tarafına bakmaya calısırsak :)

aramıza hoşgeldin canım :)

valla pembe diziye döndük, dünden sonra bir gelişme olmadı, istanbul'a döndü her saniyesinden haberim var nerdeyse, en son temzlik yapıyodu:) yalnız yaşıyo.

uzak olmamızın bi avantajı bu aslında su durumda uzağımda olması kendimi dinlemem açısından iyi oluyo. 2 günlüğüne geldi görüşmek istemesem de evimin önünde bekledi ve oyle olunca gardımı sağlam tutmam biraz daha zor oluyor.

söylenen herseyi dikkate alıyorum kızların bu konuda çok tecrübesi var, ben gercekten yaşamadım daha önce çok katıyım bu konuda yani çok büyük konuşmayayım tabi belki aldatılmışımdır ama görmemişimdir diycem de öyle profesyonel çapkın bi adamla zaten sevgili olmadım hiç.

şimdilik nadasta diyelim. gün sonunda onur'un whatsapp konusmalarındaki cümlelerin mailini alıp buraya aktarıyorum bi gelişme olursa da yazıyorum hemen.

gündüzcü tayfa için erken geldim bugün:) bu senin gündüz gelip bütün mesajları okuyup tek tek cevap yazmana bayılıyorum çok hoşsun :)

kuzenin sıkıntısı ne? neyden şüpheleniyo tam olarak biraz aç belki yardımımız olur.

yavrum o konuyu hiç açma zaten geçti borun pazarı 2 hafta sonra evleniyo. çok tuhaf hissediyorum ama mutlu olsub istiyorum. gece rüyama girdi zaten ben ...'a aşığım dedi durdu. bi de ben bu adamla ilgili ne olursa hissederim, nişanlanacağını rüyamda gördüm 1 ay sonra haberini aldım, bi sabah rüyamda onu görüyorum uzun zamandır konusmadığımız bi dönem, ama nasıl etkilendim bi uyandım teelfonumda 5 cevapsız arama, yabancı bi numara geri aradım kuntay çıktı. şok oldum. dün rüyamda da aşığım diyo ama büyü yapılmış olarak gördüüm, diyorum kuntay evlenme o kız sana layık değil çocuğu varmış napıcaksın onu annen istemez o kızı diyorum (kız kuntaydan büyük ve evlenip boşanmış annesi istemiyo gercekten de ama çocuk yok)

kesin yeni bi haber alıcam onunla ilgili buraya da yazıyorum dedi dersiniz.

Aman yarabbii eğer ki böyle bi gelişme de olursa ben hemen matbaa arayışına geçiyorumm canımm

İşin şakası bi tarafa aranızda ki bağ o kadar kuvvetli ki o yüzden hissediyosundur canım Allah hayra çıkarsın gördüğün rüyayı :)

kızlar

çok büyük bir gelişme oldu.

onur flower_79 değilmiş ancak google da onur aysu kadınlar kulubu diye aratarak bu sayfaya ulaşmış. gece gelişmeleri anlatıcam şimdi çıkmam gerek.

Ayy kaçırdığım 10 15 sayfayı okudum gülümsedim okudum gülümsedim, bence çok tatlıyız
hepinize merhabalar kızlaaaar
yeni gelişme varmış hadi bakalım merakla bekliyoruz da şey geldi aklıma kuntayı falan da yazdın ya sen onur bunları da okudu mu acaba şimdi

Son düzenleme:
okumaz mı yaa okumaz mı herseyi eski konularımı konulara yazdığım mesajlları..

şaka gibi kendi kendimi ele verdim resmen, şu flower kimse çıkmasın karşıma onu onur sandığım için gittim söyledim adama o da geldi araştırdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…