aldatma değil de ne bu yani?

valla sen ara matbaayı burdaki kayıtları versek basarlar şüphesiz :))

o kadar dalga geçtik geçtik google a onur yazınca bu linki vericek diye ay hakkaten öyle olmuş:KK1: onur aysu kadınlar kulubu yazın burayı veriyo direkt:))

Aman yarabbii eğer ki böyle bi gelişme de olursa ben hemen matbaa arayışına geçiyorumm canımm :KK1::KK1:

İşin şakası bi tarafa aranızda ki bağ o kadar kuvvetli ki o yüzden hissediyosundur canım Allah hayra çıkarsın gördüğün rüyayı :)

bi ara byzanur okuyordu ama şimdi o da yok, nicegirl'ü hiç görmedim :KK43:
onur ne dedi şimdi? o kutay konusunu yeniden mi açtı ya?:KK45:

Nihayet gelebildim :KK3: Canımm ne olmuş öle ya çok şaşırdım e şimdi son durum ne desem yine okucak burayı napsam bilemedim :26::26:

yok artık okumıycak size şimdi okuduğunu söylediğindeki konuşmayı atıcam sağlam yemin ettirdim. dinlemeyip okursa da kendine kalmış.

ben zaten flower ı onur diye düşünerek yazdım ve hiçbir yalanım yok gayet sakin söyledi biraz sinirlenmiş hakaret ettiğim yerlerde, annesiyle iglili söylediklerimde ama onları zaten flower ı o zannettiğimden zarflamak için söylediğimden sıkıntı yok, başta flower a eski sevgilimle ilgili fal baksana demem de onu onur zannettiğim için tepkisinden anlamak içindi, sonrakler spontane gelişti tabi ve onur'un da haberi var kuntayı ilk başta aradığından filan hiç saklamamıştım.

sadece kuntay'ın senin için bu kadar önemli olduğunu bilmiyodum dedi.

valla sen ara matbaayı burdaki kayıtları versek basarlar şüphesiz :))

o kadar dalga geçtik geçtik google a onur yazınca bu linki vericek diye ay hakkaten öyle olmuş:KK1: onur aysu kadınlar kulubu yazın burayı veriyo direkt:))

:KK52::KK52: Bi şeyi 40 kere sölersek olur tabii ayy ne yazıcağımı bilemiyorum :KK52: Allam paranoyak olurum ben şimdi I see eski sevgili people :KK53::KK53:

Aramızda olabilir mi acaba şuan :KK53:

kesin bu konuyu sık kullanılanlara falan kaydetmiştir her mesaj bildirim gidiyodur :KK70: hehehe
ama bence kötü bişey olmuş ya :s hislerim de çok kötüdür malum yengeç burcuyum

yok artık okumıycak size şimdi okuduğunu söylediğindeki konuşmayı atıcam sağlam yemin ettirdim. dinlemeyip okursa da kendine kalmış.

ben zaten flower ı onur diye düşünerek yazdım ve hiçbir yalanım yok gayet sakin söyledi biraz sinirlenmiş hakaret ettiğim yerlerde, annesiyle iglili söylediklerimde ama onları zaten flower ı o zannettiğimden zarflamak için söylediğimden sıkıntı yok, başta flower a eski sevgilimle ilgili fal baksana demem de onu onur zannettiğim için tepkisinden anlamak içindi, sonrakler spontane gelişti tabi ve onur'un da haberi var kuntayı ilk başta aradığından filan hiç saklamamıştım.

sadece kuntay'ın senin için bu kadar önemli olduğunu bilmiyodum dedi.

Aynen o kısmı okuduğunda o da anlamıştır. Gerçi evet canım sen en başından beri okusada bunları biliyo zaten demiştin ama sanırım barışırsanız da seni bidaha bizimle görüştürmezz :18::18:

Flower_79 özür cınım günahını almışız :KK6:

Aynen o kısmı okuduğunda o da anlamıştır. Gerçi evet canım sen en başından beri okusada bunları biliyo zaten demiştin ama sanırım barışırsanız da seni bidaha bizimle görüştürmezz :18::18:

Flower_79 özür cınım günahını almışız :KK6:

kendi ağzıyla söylemiş :KK14:
hey Allahım yaaaa

X