aldatma değil de ne bu yani?

Kızlarr sohbetinize doyum olmuyo ama uyuyalım artııkk :KK53::KK53: Daha sağlıklı düşünebilmemiz için buna ihtiyacımız var :))

dioraddict o ilk mesajı bana atsaydın keşke sen nicegirl bilgisayarın üstünde sızdı kaldı galiba:KK1:

bu arada eklemeyi unutmuşum Allah mutluluğunuzu daim etsin, inşAllah bir daha güven problemi yaşamazsınız. sen de çok güçlüsün eşinin bi daha cesaret edebileceğini sanmıyorum o korkuyu vermişsin ona

sana da msj attim neyse simdi tekrar atarim
bizim iliskimiz o zaman çok yeniydi ve uzaktik biraz bekar modundaydik, ben de biraz oyleydim aslinda..
belki seninkinin oyle davranmasi biraz uzak olmanizdan kaynaklaniyor olabilir ne bileyim...

nicegirl hiç öyle birden gitmezdi ama şaşırdım bi sey olmamıştır inşallah. vampir gibiyiz valla ya su saatte yaz yaz parmaklarımız kas yaptı kaç gündür :)) yalnız kızlar o kadar güzel ki sohbetiniz tek gözüm kapalı yazıyorum ama uyumuyorum normalde uykum varken onur monur dinlemem uyurum:)

yavaştan girelim yataklara, dioraddict canım sen de mesajda bahsettiğin durumu gerçekleştirirsen bana bi sekilde ulaş, kaybetmeyelim birbirimizi

bizim iliskimiz o zaman çok yeniydi ve uzaktik biraz bekar modundaydik, ben de biraz oyleydim aslinda..
belki seninkinin oyle davranmasi biraz uzak olmanizdan kaynaklaniyor olabilir ne bileyim...

Canım senin problemi yarın dinç kafayla halledicez inşallah benim pil bitti :))

okudum mesajını canım cevap bile yazdım. yarın beni haberdar et durumdan, konu bölünmesin diye hassas davranıp mesaj atman da büyük incelik ama mesajları da temizle yatmadan.

kuşlar otmeye başladı kızlar hava aydınlanırsa uyuyamam:) yatagıma giriyorum hepinizi öpüyorum yarın görüşmek üzere tatlı rüyalar..

Her sabah kalktığımda 20 sayfalık birbirinden tatlı farklı farklı kadınların kitabını okuyor gibi hissediyorum :) Sizi tanımadan sevdim sanırım :)
Neyse gelelim düşündüklerime, ben nice girl e katılıyorum her ilişki içerisinde sevgi oduğuna inandığım her ilişki bence bir şansı hakediyordur. Bizde 5 senede 20 kere ayrıldık şimdi nişanlıyız bizde çok şükür ki aldatma olmadı rahat batdı bize :) Neyse sonucta ben ikinizinde sevdigine inanıyorum hayırlısı olsun diyorum , nicegirlde ablam sayılır onu da tebrik ediyorum hayatındaki herşeye ragmen ayakta kalma mücadelesi verdiği için :)

Sizi seviyorum !!

ayy allahımm sabah başladım evde işe giderken yolda okuyorum yaa yok böyle bişey kaza yıpıcaktım vallahi etkilendim tek tek okudum 55 sayfa çakma izmirli mi dersin onurla olan whatsapp mı ayy canım yaa ben aşırı duygusalım azıcık senin gibi olmak gerekli nasıl böylesiniz anlatsanız süper olur ama onur da az değil canım ama pişman affetsende ipleri bırakma sakın şimdi gelişmeler ne en son peki

bizim ailede genetik herhalde aldatılmak anasını satayım bütün yanlış adamlar bize denk gelmiş, ama kadınların hepsi amazon:) annem teyzem kuzenim.

kuzenin aldatılma macerasını anlatayım, hep ben hep ben sıkılmayın:)

1 senelik sevgilisi, çocuk tapıyo bizim kıza, onur'dan beter köpeği olmuş o derece, bizimki de seviyo ama çocuk daha cok deli divane. Allah'ın sevgili kuluyuz herhalde, facebookta bi yerde bunun sevgilisini görüyorum ben tesadüfen bi grupta bi kıza yorum yapmış, bizimkinin facebook hesabı yok. begendim bunun yorumunu ben, çook zaman önce bi kez karşılaşmıştık bakalım hatırlıcak mı diye, hem de seni gördüm imajı vereyim diye.

bu salak tanımadı tabi, salak cünkü. mesaj ve ekleme talebi geldi saniyesine. hemen kuzenimi aradım anlattım, o da benim kafadan. tamam dedi sakın renk verme hemen ekle. ekledim. başladı bu yavşamaya, bizimkine anlatıyorum böyle böyle. aysu sana bırakıyorum sen bilirsin ne yapacağını konuştur ben gelene kadar dedi neyse biz bi süre konuştuk bi kaç gün bu telefon numarasını verdi, ama nasıl yazılmak herifle ilk defa karsılassam abayı yaktı derim o derece. bi rock festivaline gidecekmş iki bilet aldım diye beni davet etmeler filan, ben de merve moda girdim tabi her yola okay veriyorum adam da buldu merve'yi götürmeye calısıyo:KK1:

kuzen de bitirdi tabi artık rol yapıyo aşkım maşkım diye, zirveyi bekliyo yani öyle bi bitsin ki beynine kazınsın, tam napsak napsak derken msnde kamera açalım mı dedi bu salak düştü tuzağa, biizim manyağın gözü bi döndü tamam dedi tamam de, lan napıcaksın dememe kalmadı anladım zaten, önce cocuğun kamera açıldı giyinmiş süslenmiş nasıl heyecanla bekliyo gözleri parlıyo pisliğin, kamera açıkken kuzen aradı bunu napıyosun aşkım filan salak da nasıl korkuyo kuzenim de çok baskın bi karakterdir, salak herif hemen kalktı kameranın karsısından ses acık cünkü merve duymasın. diğer odaya girdi ben sandım bi an saygı duruşuna gecip öyle konusacak:KK1: napim sevgilim ark var film izliyoruz bıdı bıdı, kapattı telefonu sıra bizim kamerada bizimki oturdu başına bi güzel kamera açıldı sesli görüntü pis pis gülerek cenk s...tir git canım dedi el salladı kapattı:KK1: nasıl gülüyoruz ama. yani o an bi zafer kazanmışız gibi bi özgüven.
ağlamak zırlamak filan yok, kenarından dönülmüş bi yanlış var olaya bakış açımız bu.

o dönem üniye gidiyodu bizm kız başka sehirde, sınav dönemi yine terminale gidiyo ama hiç konusmuyolar cocuğun haberi yok ne zaman gideceğinden, bi gitmiş boydan boya bi pankart .... affet beni çok seviyorum cadır kurmuş oraya ne zman geleceği belli değil ya, her yere mum yakmış salak , yanına da gitar calan bi kaç arkadaşını almış bütün terminal orda herkes bunlara bakıyo kameramanlar filan eksik yani. durdum durdum bi baktım şöyle acıyarak diyo çok salaksın cenk dedim diyo, sonra da hiç bakmadım binmiş otobüse g.t gibi kalmış rezil olmuş salak o kalabalığa:))

bizim onur'un da tek numarası ağlaması, yalvarması dil dökmesi evin önünde nöbet tutması

afferım kuzenınede vallahı bıllahıde helal olsun başka kızlar hemen yumuşar sakız gibi erir ıyyyyy pislık herif aldattı bıde bunları yapıyor bende süründürürüm ohh olsunnn,kadın dedigin güçlü olursa kımse ezemez zaten hakkını vermek lazım bölelerinin bende çok severımde sevınce böyle oluncada otomatıkmen sevgı saygı kalmıyo dümdüz gidiyorum vallaEn Büyük TÜRKİYE

bıızm kuzendde evlı ve altattıgını düşünüyor ama bulamıyor bızde iz peşindeyız bakalım umarım en kısa zamnda bulurda kurtulur o pislıkten aldatan her adam gıbı agzı laf yapıyo geberesicenın

bu olay aldatılma demiyorum yanlış anlaşılmasın aldatılma tabikide
ama çok büyük birşey değil
aldatmanın büyüğü küçüğü olmazda
aşılmıycak bir sorun değil arada sevgi varsa
gelecek görüyorsa onurda 4 5 ayda belli eder kendini zaten yürüsünler gitsinler...

şimdi kafada rahat değil
ya pişman olursam
ya düzelirse
niye şans vermedim
niye söyle
niye böyle
diye sorgulayacagına yaşa gör net olsun... !!! süründürme politakası uyguluyorsun iyi güzelde belki sözcüğü eklemesin bu politakaya yarın birgün...!!!

ya ben size anlatsam ben 7 yıl nelerrrrrrrr yaşadım sonuç... aşk kazandı..!!!
dene kardeşim ne çıkar mücadele et ne çıkarrrr ????

belkı dıye bişey yoktur bence adam kaç yaşında karakterı oturmadıysa dahada oturmaz 17 olsa yaş temam derım kımlıgını arıyorda 7 de neyse 77 de de aynısı olur bence bu adam kızı tanıyosa onun onu bulucanıda terk edıcenıde bıliyordurkı bıle bıle lades demiş yol versın bence aşk kazanıcaksa bir daha aşık olsun :)

anamm nicegirl den beklenmeyen cümleler :KK1: benim içimdeki ses bekle kızım sen daha diyo. yani aslında çok net kesip atmıştım ama zamanında ben de bu adama biraz çektirdim, yani benim hayatımda biri vardı o bana aşık olduğunda bitmek üzere bi ilişkiydi o dönem çok acı cekmişti o ne gidebiliyodu ne kalabiliyodu, bi ara ayrılmıştık o dönemki sevgilimden onur'la da arkadaşca görüşüyoduk ortak arkadaşlarımız vardı, o o dönem biraz ümitlendi ve sonra biz tekrar barıştık sevgilimle, onur yıkılmıştı, yani benim su anda iletişimi bıcak gibi kesemeyişim aslında biraz da bundan, çok sabretti çok emek verdi kendi emeğini yaktı, aslında en cok kendine yaptı

edenn bulurr güzelimmm kalır sanma yanınaaaa:)

yurtta kalıyordum tabi
bizim yurt müdürü kıldı ve ben yaz okuluna kaldım ve senedim bitmişti bir kaç haklı cümlemden sonra beni kapı önüne koydu
yurt bulamadım cünkü herkes tatildeydi bende bunlarda kaldım zaten tanışmıştık artık neyse sonra buldum yurdu :)) memleketime dönmek üzereydim ve final sınavında hamile oldugumu ögrendim içim temiz cünkü... kokrtum kimse yoktu yanımda yaşta 22 falan kardeşimi aradım dedim böle böle.. evleniyorum ben dedim ben evlencem ha benim evlenmem zaten mucize.. babam hasta annem hasta bir evin en ufak en sevilen evladı kan çıkmasından korktum... annem duydu bacım söylemiş annemde bir şekilde hallediceksin bunu dedi.. hallettim... devamıda var uzun benimki yaaaa

ay bide kardeş çıkıyomuşuz tam yeşilçam :KK1: bi o eksik su an yani her tüürlü entrikamız var maşallah :)))

yani çok klişedir ama bi o kadar da doğrudur, bırakıcaksın dönerse senindir dönmezse hiç olmamıştır. bu yaptığımız tam olarak bu işte. çünkü o durumda yapılması gereken tek sey ayrılmaktır, gelişen sürecte ya iyi ki ayrılmışım dersin, ya iyi ki ayrılmışım dersin:) başka secenek yok. iki türlü de ayrıldığın için kazanırsın. cünkü barışmanın imkansız olmasına rağmen bu adam haftalarca günlerce vazgeçmiyosa, sen olmadığın için yaşayamadığını laflarla değil bizzat hastalıklı ruh haliyle belli ediyosa ve sen artık yüreğinle bu bedeli ödediğine inanıyosan devam edersin 1 şans daha verip iyi ki ayrılmışım dersin çünkü vicdanını temizlemiştir. ama iki gün uğrasıp 3.gün yola devam ederse, yine iyiki ayrılmışım ne mal olduğunu öğrendim yanlıştan döndüm diye sevinirsin.

isteyen kezban desin bu oyunun kuralı budur:) bak ne güzel sen kazanmışsın aşk kazanmış adam senin nasıl güçlü olduğuna bizzat şahit olup inanmış.

ben demin bahsettiğim 3 senelik ilişkide neler yaşadım, sadakatsizliğin s sini yaşatmadı başka sebeplerden ayrıldığımızda telefonu açmazdım, adam istanbuldan kalkar gelirdi beni bursa kodlu no dan arar, telefonu açmamı sağlar benle konusur geri dönerdi. o benim hayatımın en büyük tecrübesidir, seven bi adamın isteynce neler yapabileceğini ben ondan öğrendim

bir şeyı istiyorsan serbest bırak geri dönerse senındir geri dönmezse GİDER ALIRIM SEVGILIM OGLUM O BENIM :)

AY ANAMMMMM KEŞKE BU ADAMI BIRAKASAYDIN HEMDE SABIRLIYMIŞ tlf konuşmasına bursaya bıle gelmış ah anasınıya tühhh kaçırdık çocugu ben olsam ona dönerdım aldatmada yokmuş bacım

Sor canım niye tutuyosun zaten kendini :) Aşırı , hastalık derecesinde kıskançtı 2 yıl tahammül edebildim farklı bi kişilikte yaşamaya :)
İş ciddiyete binince insan sorgulamaya başlıyo ömür boyu istemediğin bi kişilikte yaşayabilirmiyim acaba diye. Benim cvbım hayır oldu çünkü ben kısıtlanmaya gelemem karakterimi biliyorum gerçi kısıtlanma derken her gece barda eller havaya bi tipde deilim makul ölçülerdeyim yani :)
Ailemede anlattım onların onayıyla birlikte attım nişanı.. Kıyafetten, attığım adıma kadar karışırdı off o zamanları düşünmeye bile tahammülüm yok sanırım :) En son tamam sen yanımda ol ne istersen yap dedi :KK1: Ama o ayrılık çok iyi geldi bize şimdi o sorunlarımızdan eser yok çok şükür :)

iniştemıze helal olsun yalanda söleyebılırdı degiştim dıyerek .insan sorun yaşadıgın ıda unutuyor bır zaman sonra eskı halıne dönebılıyor adam istikrarlıymış

oğlak ay burcudur belki... kovaya oğlak zor biraz... belki madamım haritasında oğlak vardır öyle bir birleşim olmuş olabilir sen nie takıldın oğlaya hırs delisi onlar para manyaaaaaa :)))
mesela ben akrebim tüm cevrem yengeç diyorum nerden cekiyorum diye öğrendim ay burcum yengeçmiş :))

ben astroloklarla çalışmış biri olarak dıyorumkı para ve hırs burcu boğadır oglaklar nasılsa hep parasızdır :) az paraylada idare ederler

yükselende önemlıdır elbette ,nicegirl akrepmisin voavvvvvv en ıhtıraslı burçtur akrep en çalışkanda kovadır ve ennnn radikalllll

başakla kova anlaşamazlar ama siz nasıl anlaşıyorsunuz merak ettım madaam ?

anam konuyu kaynattıkya iyice

Oğlak ın baş belasıyım çünkü :) evet para para para
Ben koç um hee yalnış anlaşılmasın ....

koç kadın ı çok severım dışa dönüktür sürekli güleçtir yüzleri

oglaklarıda severım ama ınattır ıyyyyyy

iniştemıze helal olsun yalanda söleyebılırdı degiştim dıyerek .insan sorun yaşadıgın ıda unutuyor bır zaman sonra eskı halıne dönebılıyor adam istikrarlıymış

O 45 gün içerisinde karakterimi daha iyi anlama fırsatı olduğunu düşünüyorum :KK1: Yinede büyük konuşmayım ama eski haline dönseydi evlendiğimizde de bırakırdım tahammülüm o kadar sınırda yani :) Bide ben kendi ailemden biliyorum canım annem 22 sene deyim yerindeyse saçını süpürge etti ama karşılığı koca bi hiç oldu boşanalı 7 sene olucak nerdeyse ve canım annem daha yeni toplamaya başladı kendini o da ablam hamile torun heyecanı falan onun sayesinde yaşama sevinci yerine gelmeye başladı çok şükür.

Gözümün önünde birebir yaşadığım örnek olunca toz pembe bakılmıyo dünyaya acı insanı olgunlaştır derler çok doğru o yüzden sınırlarım var eşimi çok sevmeme rağmen annemin yaptıklarını yapamam.. Sonuçlarını çok iyi gördük yaşadık çünkü. Allah'ım bi daha yaşatmasın.

ben astroloklarla çalışmış biri olarak dıyorumkı para ve hırs burcu boğadır oglaklar nasılsa hep parasızdır :) az paraylada idare ederler

yükselende önemlıdır elbette ,nicegirl akrepmisin voavvvvvv en ıhtıraslı burçtur akrep en çalışkanda kovadır ve ennnn radikalllll

başakla kova anlaşamazlar ama siz nasıl anlaşıyorsunuz merak ettım madaam ?

anam konuyu kaynattıkya iyice

Valla bende şaşırıyorum ya işte :KK1: Ama eşimin yükselenine bağladık biraz belki onun etkisi vardır :) Bide eşim hep söyler sen benim herşeyime tamam deseydin ben bu kadar bağlanmazdım sana diye :KK9:

Erkeklerin geneli böyle gözlemlerim doğrultusunda hareket ediyorum bende :) Çizgiyi bulduk arada bi zigzaglar olsada şimdilik bi problemimiz yok çok şükür :)

X