Aldatılmak!

çok haklısın artık toparlanmam gerek. 1,5 aydır 60 yaşındaki annem bakıyor bize. ne yemek yapabiliyorum ne temizlik. ne de uyuyabiliyorum. anneciğimde üzülüyor halime. sana bir şey olsa çocuğun ortada kalır diyor. çok haklı aslında
Uzulme, boşa gitsin..ben ikizlere 1700 aliyorum. Bizimki de farkli sehirde, o da cocuklarini haftada 1 arar,2ayda bir gelir 2gun gorup gider. Sorsan islerim yogun der.. erkeklerin cogu boyle.. sana bunlari yapanin cocuk umurunda olur mu ki?

Kendini bosa uzuyorsun. Zaman geciyor. Bizimde 1.5 yil oldu.. inan bosandigin gun oh be kurtuldum diyeceksin ve onune bakacaksin. Suan ki belirsizlik ve ne olacak nasil olacaklar yoruyor beynini. Durusma gunu gelsin ardina bakmadan uzaklasacaksin emin ol. Adam karaktersizmis. Kendini uzme cicuga da yazik,guclu ol.mutlu anne mutlu evlat demek.

Benim yaptigim tek hata, tazminatimi almadan apar topar bosanmak oldu. Sen alacagini al ve oyle bosan, bak ben hala qlamadim bekliyorum.
Onca derdimin arasinda para pulu gozum gormedi cunku, hata etmisim.
Kendini maddi qnlamda garantiye al ve oyle bosan. Şartım bu de..
Gerisini de dusunme,unut,sil gecmisi.. geriye bakarak yasanmiyor. Ben 1yilda anca toparladim. Kolay gecmiyor ama geciyor..bir bakmissin ben bu adamla nasil kalmisim diyeceksin :)

saolun desteğiniz için. inş dediğiniz gibi olur. çünkü bu benim tesellim olur. yapıp edip kenara çekilmek mutlu olmak hiç hak etmediği şey.
bir de beni hep kısıtladı. şunu giyme bunu giyme. şunla konuşma bunu sil diye diye yalnızlaştım. kıyafet olarak da kapandım. bir baktım ki ben ben olmaktan çıkmış onun istediği gibi olmuşum.
bu olaylar çok kısa bir sürede gelişti. bir de hamileymişim bunları yaşarken. üzüntüden bebek de tutunamadı. tabi Allah'ın bir bildiği varmış da olmamış. yoksa daha da kötü günler başlardı herhalde.
Her şerde vardır bir hayır bunu unutmayın ☺️ Allah belki de sizin daha fazla bunlara katlanmanızı istemediği için tüm çirkinlikleri önünüze çıkardı. Kocanız değil de kim olursa olsun biri için değişmeyin derim ben 😉

Gerçekten çok üzüldüm. Yazdıklarınızı tek tek okudum. Yaşattığı onca şeye rağmen toparlamaya çalışmışsınız da. Bazı arkadaşlar aldatılmak bunun neresinde demiş ama bana kalırsa her yerinde. Ki aldatılmak sadece bir kadınla olna bir şey de değildir. Hep yalanlar söylemiş size. Bir kadın bak bu senin için diyor siliyor. Olabilir mi böyle bir şey be onun için yaptığı bir pasta mı aldığı bir kazak mı yoksa daha kötüsü bir iç çamaşırı mı? Madem aldatmıyor neden saklıyor siliyor. Bu bile alfatmak kandırmak zaten. Bakın eşiniz yerinde mutlu belli ki. O kadınlardan hoşnut olduğu düşündürdü yazdıklarınız bana. Hoşnut olmadığı zaman size tıpış tıpış dönecek ve bir gün sizden af dileyecek hiç kuşkum yok. Ama size önerim onu asla affetmemeniz. Hayatınıza yön verin. Sizin yerinizde olmak isteyen çok kadın var. Bu durumda bile mi derseniz memursunuz anneniz yanınızda size destek olan bir aileniz ve güvenceniz. Sınavınız zor ama geçilmiyecek bir sınav değil. Canınız çok acıyordur. Çünkü harcamak zorunuza gitmiş. Ama eşiniz kendisini harcadı haberi yok. Gün gelecek çok pişman olacak ama siz ayakları üstünde duran çocuğuyla çok mutlu bir kadın olacaksınız. Kendinize hiç bakmadığını kadar bakın ve o umurunuzda olmasın zor biliyorum ama onun canını yakmanın tek yolu bu. Bir insan en çok değeri anlaşılmafışında üzülür. O da yerinde yeller estiğini görünce çok üzülecek emin olun. Ama unutmayın nir kere yapan hep yapar... Affetmek yok. Uzun oldu biraz iyi günler

Her şerde vardır bir hayır bunu unutmayın ☺ Allah belki de sizin daha fazla bunlara katlanmanızı istemediği için tüm çirkinlikleri önünüze çıkardı. Kocanız değil de kim olursa olsun biri için değişmeyin derim ben 😉

çok haklısınız içime şüphe düştüğünde hep dedim Allahım varsa bir şey çıkar karşıma diye çıktı işte.
şimdi dayanma zamanı. saolun desteğiniz için tekrar

Gerçekten çok üzüldüm. Yazdıklarınızı tek tek okudum. Yaşattığı onca şeye rağmen toparlamaya çalışmışsınız da. Bazı arkadaşlar aldatılmak bunun neresinde demiş ama bana kalırsa her yerinde. Ki aldatılmak sadece bir kadınla olna bir şey de değildir. Hep yalanlar söylemiş size. Bir kadın bak bu senin için diyor siliyor. Olabilir mi böyle bir şey be onun için yaptığı bir pasta mı aldığı bir kazak mı yoksa daha kötüsü bir iç çamaşırı mı? Madem aldatmıyor neden saklıyor siliyor. Bu bile alfatmak kandırmak zaten. Bakın eşiniz yerinde mutlu belli ki. O kadınlardan hoşnut olduğu düşündürdü yazdıklarınız bana. Hoşnut olmadığı zaman size tıpış tıpış dönecek ve bir gün sizden af dileyecek hiç kuşkum yok. Ama size önerim onu asla affetmemeniz. Hayatınıza yön verin. Sizin yerinizde olmak isteyen çok kadın var. Bu durumda bile mi derseniz memursunuz anneniz yanınızda size destek olan bir aileniz ve güvenceniz. Sınavınız zor ama geçilmiyecek bir sınav değil. Canınız çok acıyordur. Çünkü harcamak zorunuza gitmiş. Ama eşiniz kendisini harcadı haberi yok. Gün gelecek çok pişman olacak ama siz ayakları üstünde duran çocuğuyla çok mutlu bir kadın olacaksınız. Kendinize hiç bakmadığını kadar bakın ve o umurunuzda olmasın zor biliyorum ama onun canını yakmanın tek yolu bu. Bir insan en çok değeri anlaşılmafışında üzülür. O da yerinde yeller estiğini görünce çok üzülecek emin olun. Ama unutmayın nir kere yapan hep yapar... Affetmek yok. Uzun oldu biraz iyi günler

yok yok affetmek yok. zaten birbirimize çok denk gelemiyoruz ki ben işteyken o evde o işteyken ben. ancak bu kadar yakalayabilirdim o da oldu. daha fazlası da olduğuna eminim ben.
dediğiniz gibi çok canım yanıyor zoruma gidiyor olanlar. onun mutlu olması. aslında elimde olanlara çok şükrediyorum daha farklı da olabilirdi ama kendimi teselli yöntemlerim bir yere kadar iyi geliyor sonra başa sarıyorum.
inş dediğiniz gibi yaptıklarının bedelini öder de benim içimde ferahlar.

Son hatanız yalnız bomba olmuş,bunca kadınla mesajlaşan adamla neyi toparlayabilirdiniz ki? Kendinizden vere vere sizde kalmamış.Bencil olun,acımayın bu adama artık.

Uzulme, boşa gitsin..ben ikizlere 1700 aliyorum. Bizimki de farkli sehirde, o da cocuklarini haftada 1 arar,2ayda bir gelir 2gun gorup gider. Sorsan islerim yogun der.. erkeklerin cogu boyle.. sana bunlari yapanin cocuk umurunda olur mu ki?

Kendini bosa uzuyorsun. Zaman geciyor. Bizimde 1.5 yil oldu.. inan bosandigin gun oh be kurtuldum diyeceksin ve onune bakacaksin. Suan ki belirsizlik ve ne olacak nasil olacaklar yoruyor beynini. Durusma gunu gelsin ardina bakmadan uzaklasacaksin emin ol. Adam karaktersizmis. Kendini uzme cicuga da yazik,guclu ol.mutlu anne mutlu evlat demek.

Benim yaptigim tek hata, tazminatimi almadan apar topar bosanmak oldu. Sen alacagini al ve oyle bosan, bak ben hala qlamadim bekliyorum.
Onca derdimin arasinda para pulu gozum gormedi cunku, hata etmisim.
Kendini maddi qnlamda garantiye al ve oyle bosan. Şartım bu de..
Gerisini de dusunme,unut,sil gecmisi.. geriye bakarak yasanmiyor. Ben 1yilda anca toparladim. Kolay gecmiyor ama geciyor..bir bakmissin ben bu adamla nasil kalmisim diyeceksin :)
ya o da vermedi de 1500 ü korkusuna verdi. şikayet edersem işinden gücünden olurdu. bir de onu en üst makama şikayet edebileceğim bir yerde çalışıyorum.
zaten avukatım akıl etti çekişmeli açtı davayı. dedi ki anlaşmalı açarsak dava 2 günde biter hakkını alamazsın.
önce protokol tarihinin dolmasını bekleyeceğiz dava sonra. eğer vermezse alacağımı çekişmeli de herşeyi anlatırım ve hayatı kayar yani. nemalı ne mülkü onu toparlar. benim şu saatten sonra maddi olarak alacağımı almam lazım ondan. dediğim gibi çok bir şey değil ama olsun

Son hatanız yalnız bomba olmuş,bunca kadınla mesajlaşan adamla neyi toparlayabilirdiniz ki? Kendinizden vere vere sizde kalmamış.Bencil olun,acımayın bu adama artık.
kafam çok karışıktı hoş hala karışıkta. insanlar sürekli olumlu yaklaşmamı tavsiye etti biranda boşanmaktan korktum falan böyle oldu. yoksa zerre acımıyorum zaten hatta herşeyin bedelini ödesin istiyorum

Ben iki şeyi anlamıyorum. Türk kadınlarını neden eşlerine anneleriymiş gibi davranıyor. Ben kadının çalıştığı kendinedir dediğim zaman linç yiyorum.
Ikincisi de bu kadar boşanma sebebi varken neden aldatılmaya kadar bekleniyor? 🤦‍♀️

birincisi gerizekalılığımdan,
ikincisi de korkumdan. şu an mesela çocuğum hiç baba demiyor, baba sevgisi önemli aslında, belki bütün her şey bendeydi ama gün içinde 30 dakika oynasa bile oğluma iyi geliyordu. bunlar beni biraz bağladı.

Bunca şeye çocuğunuzla sırf 30 dk oynuyor diye mi katlandınız.
Lütfen kendinizi kandırmayın adam alışkanlık olmuş seviyorsunuz o yüzden hep tamam deyip kendinizi ezdirmişsiniz sonunda da vefasızlık gelmiş, kendi değerinizi bilmezseniz kimse sizin değerinizi bilmez unutmayın, aldatmaya kadar boşanacak 100 tane sebebiniz varken aldatılmayı neden beklediniz ? Vicdan yapmamak İçin mi ?
Bir de avukatmışsınız okumuş kültürlü bir hanımefendisiniz siz böyle yaparsanız ayakları üzerinde duramayan insanlar ne yapsın ?
Çalışan kadınsınız üçe beşe bakmadan ayrılın bu adamdan, biraz daha beklerseniz daha fazla şey çıkacak buna da emin olabilirsiniz.

Bunca şeye çocuğunuzla sırf 30 dk oynuyor diye mi katlandınız.
Lütfen kendinizi kandırmayın adam alışkanlık olmuş seviyorsunuz o yüzden hep tamam deyip kendinizi ezdirmişsiniz sonunda da vefasızlık gelmiş, kendi değerinizi bilmezseniz kimse sizin değerinizi bilmez unutmayın, aldatmaya kadar boşanacak 100 tane sebebiniz varken aldatılmayı neden beklediniz ? Vicdan yapmamak İçin mi ?
Bir de avukatmışsınız okumuş kültürlü bir hanımefendisiniz siz böyle yaparsanız ayakları üzerinde duramayan insanlar ne yapsın ?
Çalışan kadınsınız üçe beşe bakmadan ayrılın bu adamdan, biraz daha beklerseniz daha fazla şey çıkacak buna da emin olabilirsiniz.

o 30 dakika sadece bir örnekti . tabi ki de başka nedenlerimde vardı.
yalnız insan başına gelince sağlıklı düşünemiyormuş onu fark ettim. bir de yalandan bir dünya kurmuşum kendime onu da evleri ayırınca anladım.
avukat değilim , devlet memuruyum. zaten üçe beşe bakmadım açtım davayı. artık kendime gelmek istiyorum onun için yazdım buraya da rahtlarım belki kendimi rahatlatacak bir fikir bulurum diye.

Kadınlarla böyle samimiyet kurduğu Emniyet tarafından bilinse soruşturma geçirir.Koruma kararı olan kadınlar 155 i arar acil bir durum olduğunda, koruma kararını aldıran polisi degil.

Ne kadınlar var ya! Koruma kararı var diye polise yazıyor, yuvasını yıkıyor. Ben yanlışlıkla aramamak için bile silerim. Allah akıl fikir versin bunlara!

Adam sizin hayatınızı kaydırmış ben olsam bildiklerimi üst makama anlatırdım, yasak elmadaki halit gibi çulsuz kalırdı.

Kadınlarla böyle samimiyet kurduğu Emniyet tarafından bilinse soruşturma geçirir.Koruma kararı olan kadınlar 155 i arar acil bir durum olduğunda, koruma kararını aldıran polisi degil.
zaten ondan korkusundan protokolü hemen imzaladı. yoksa nafakada tazminatta illa sıkıntı çıkarırdı.

o 30 dakika sadece bir örnekti . tabi ki de başka nedenlerimde vardı.
yalnız insan başına gelince sağlıklı düşünemiyormuş onu fark ettim. bir de yalandan bir dünya kurmuşum kendime onu da evleri ayırınca anladım.
avukat değilim , devlet memuruyum. zaten üçe beşe bakmadım açtım davayı. artık kendime gelmek istiyorum onun için yazdım buraya da rahtlarım belki kendimi rahatlatacak bir fikir bulurum diye.
Sizin için elbette kolay olmayacak sonuçta yıllarınızı geçirmişsiniz ve bir alışkanlık olmuş aynı yemek yiyip su içmek gibi ama inanın ki bu zor günler geçecek ve ayrıldıktan 1 yıl sonra iyiki diyeceksiniz ne kadar uzarsa o kadar üzülürsünüz düzelmesini beklemeyin çünkü asla düzelmiyorlar aksine daha da çirkinleşiyorlar bu bir karakter meselesi üzgünüm.
Başka kadınlar İçin eşini çocuğunu değişen bir karakter asla değişmez belki siz konduramıyorsunuz ama işini sadece abisi batırmamıştır belki de yaşadığı hayat kadınlar gelirine fazla gelmiştir ve doğal olarak gider gelirden fazla olunca da batmıştır rızkınızı bu şekilde heba eden adama acımayın.

Ne kadınlar var ya! Koruma kararı var diye polise yazıyor, yuvasını yıkıyor. Ben yanlışlıkla aramamak için bile silerim. Allah akıl fikir versin bunlara!

Adam sizin hayatınızı kaydırmış ben olsam bildiklerimi üst makama anlatırdım, yasak elmadaki halit gibi çulsuz kalırdı.

evet bende ona şaşırdım. yani kendileri evlerindeki eşleriyle sorunlu, hayat dersi almaları gerekirken yaptıkları çok ilginç ve çirkin.
ha ben elin kadınına bir şey diyemem bana sorumluluğu yok, yanımdaki bana karşı sorumlu ama o da yoldan çıkmış işte! birine tam senlik diye mesaj atmak ne ya?? ben daha ona böyle bir mesaj atmadım acaba içeriği neydi?? bir vücut mu video mu, iç çamaşırı mı hep aklımda bunlar..
ben bunları asla hak etmedim.
şu haklarımı alayım boşanayım ben ondan sonra yapacağımı biliyorum ona. gerekli mercilerin kulağına su kaçıracağım. çok uygun bir ortamda çalışıyorum bunun için. benden bunun için çok tırsıyor farkındayım

Okurken çocuğunla ilgili kısımlarda ağladım ya, bunu yazarken yine burnumun direği sızladı gözlerim tekrar doldu. Ben hiç dayanamıyorum çocuklara. Yavrum benim ya. Babası çok pişman olacak ama geç olacak... Hadi eşler ayrılabilir çeşitli nedenlerle birbirlerini unuturlar da, unutamam dediğimiz neler geçiyor hayatımızdan da unutuyoruz. Ama evlat baba ilişkisi farklı birşey. Onun eksikliği hiç bitmez. Ah ah. Bu erkekler. Gözünüz kör olsun. Ne hakkınız var çocuk yapıp sorumsuzluk etmeye, sevginizden ilginizden mahrum etmeye. Zalimler.

Sizin için elbette kolay olmayacak sonuçta yıllarınızı geçirmişsiniz ve bir alışkanlık olmuş aynı yemek yiyip su içmek gibi ama inanın ki bu zor günler geçecek ve ayrıldıktan 1 yıl sonra iyiki diyeceksiniz ne kadar uzarsa o kadar üzülürsünüz düzelmesini beklemeyin çünkü asla düzelmiyorlar aksine daha da çirkinleşiyorlar bu bir karakter meselesi üzgünüm.
Başka kadınlar İçin eşini çocuğunu değişen bir karakter asla değişmez belki siz konduramıyorsunuz ama işini sadece abisi batırmamıştır belki de yaşadığı hayat kadınlar gelirine fazla gelmiştir ve doğal olarak gider gelirden fazla olunca da batmıştır rızkınızı bu şekilde heba eden adama acımayın.

inş dediğiniz gibi olur da toparlarım biran önce. o da pisliğinde boğulur!
o son dediğiniz aklıma gelmedi hiç. çünkü abisiyle batan işleri güya! 1,5 yıl önce falandı. ben bu durumları yeni fark ettim. daha önce olsa fark ederdim.
bir de çalışma arkadaşı çok ahlaksızdı son 1 yıldır çalıştığı onu kınardı ona benzedi! işte içinde varmış da onla birlikte ortaya çıkmış.
çok para harcadığını düşünmüyorum görevini kötüye kullandığını düşünüyorum. bundan sonra enayi yok yanında harcasın bakalım harcayabiliyorsa.
saolun desteğiniz için

evet bende ona şaşırdım. yani kendileri evlerindeki eşleriyle sorunlu, hayat dersi almaları gerekirken yaptıkları çok ilginç ve çirkin.
ha ben elin kadınına bir şey diyemem bana sorumluluğu yok, yanımdaki bana karşı sorumlu ama o da yoldan çıkmış işte! birine tam senlik diye mesaj atmak ne ya?? ben daha ona böyle bir mesaj atmadım acaba içeriği neydi?? bir vücut mu video mu, iç çamaşırı mı hep aklımda bunlar..
ben bunları asla hak etmedim.
şu haklarımı alayım boşanayım ben ondan sonra yapacağımı biliyorum ona. gerekli mercilerin kulağına su kaçıracağım. çok uygun bir ortamda çalışıyorum bunun için. benden bunun için çok tırsıyor farkındayım
Böyle bir adamla niye anlaşmalı boşanıyorsunuz ki onu da anlamadım. Şimdiye kadar her şey onun istediği gibi olmuş zaten hep keyfine yaşamış. Bari ayrılırken tüm haklarını alsaydınız. Ayrıca polis olan birinin koruması altındaki bir kişiyle bu tarz ilişkide olması mesleğini etkilemez mi? Boşanmayı beklemeden şikayet etmelisiniz bence yaptıklarının bedelini ödemeli

X