Aldatılma , yuvamın yıkılması ve 4 yıl sonrası

Derdim sizi üzmek değil, daha gerçekçi bir açıdan bakmanızı sağlamak. İnsanlar değişir. Her ilişki iki kişiliktir ve dinamikleri birbirinden farklıdır. Bu ülkede başka çaresi olmadığını sandığı için evliliğine devam eden bir sürü kadın var. Bir komşum eski eşi için :Ellerim kollarımı mengene ile sıkıştırmışlar da kıpırdayamıyor, Nefes alamıyormuşum gibi bir evlilikti gidecek yerim de yoktu demişti. Şimdiki eşiyle evli iken tanıştığını duydum ama en küçük detay sormadım. İnsanları yargılamak benim işim değil. Allah da bana böyle bir hak vermemiş. Sizde gördüğüm şu. Israrla kendinizi onların mutsuz zoraki ya da başka çaresi olmadığı için birbirine kaldığına inandırma çabanız var. Malesef özellikle 2. evliliğinde kimse öyle bir zorundalık içinde hissetmez kendini. Ahlak yasası da herkes için değişmez değildir. Bence her türlü imkanı oldupu halde sırf zevkine başkasıyla takılanla, kafasının içinde bin şeyle cenelleştiği halde alamadığı nefesi bulduğunu zannettiği yerde gaflete düşen aynı değildir. Not:ben de yıllar önce aldatıldığı için boşanan bir kadınım
Gerçekçi olmak adı altında konu sahibine negatif basıp duruyosunuz ama hiç gerçekçi değil söyledikleriniz. Bir kere bu süreçte o kadınla adam ayrılmış ve adam başkalarıyla takılmış. Madem aralarında bir bağ varmış, sevmişler vs. Evliyken bile takılan bu ikili neden ikisi de artık bekar kalmış, engelleri yokken ayrılıp başkalarıyla takılıyorlar?

Evet bu ikisinin sağlıklı bir ilişki yürütmesi çok zor. Eğer açık ilişki yaşamıyorlarsa bizzat kocasını/karısını nasıl soğukkanlılıkla aldattığına şahit olmuşken nasıl sağlıklı bir ilişki yaşayabilirler? Adam veya kadın eve biraz geç gelse, arkadaşlarıyla etkinlik yapmak istese, iş seyahati olsa diğer tarafın aklına kendi yedikleri haltlar gelmeyecek mi?

Ayrıca erkek zihniyeti kadın zihniyetiyle aynı değil. Kocasını aldattığına bizzat şahit olmuş bir adam gidip o kadınla kolay kolay evlenmez. Zaten adam evlendiğini bile ilan etmemiş. Konu sahibi kadının eski kocasının bile evlendiğini öğrenirken kendi eski kocasının evlendiğini duymamış. küçücük çocuğundan öğrenmiş.

He konu sahibi sen tabiyki mutluluğunu onların mutsuzluğu üstüne kurma. Kendi hayatına bakmaya çalış. Ama bir de hayatın gerçekleri var. İkisi de bekar kalmasına rağmen ayrılıp başkalarıyla oldurmaya çalışıp yıllar sonra birbiriyle evleniyolarsa normal olarak birbirine kaldıkları düşünülür.

Evet bu konuda kesinim ,o kadınla bir araya gelemezler.

Gerekiyorsa dışarda görüşsünler ama o ahlaktaki biriyle oğlumu bir araya getirtmeyeceğim !

Böyle davranırsanız hem eski eşiniz onu unutmadığınızı düşünecek hemde sizi aldatığı şahıs sizin onu kıskandığını düşünecek.

Kim ister ister evliliğinin bitmesine sebep olmuş kadınla çocuğunun birarada olmasını?
Gerçekçilik falan değil bu.
Ki zamanında konu sahibinin evinin elinden alınması ile ilgili eski eşe akıl vermiş biri.
Bazıları neyi savunuyor hala anlaşılır gibi değil.
Başkalarıyla gezip tozup tutunamayinca birbirlerine kalmış iki pislik var Sadece ortada. Bağmış, şaka gibi cidden. 🙄 Tabi evliyken ilişki yaşayacak zihniyette iki insanın aralara giren diğer kişileri takması beklenemez,mideleri genişlikte sınır tanımıyor sonuçta.
Ayrıca adamın babalik gibi derdi olsa, evliliğini doğru düzgün söylerdi. Babalık üzerinden gitmekte manasız yani.

Gerçekçi olmak adı altında konu sahibine negatif basıp duruyosunuz ama hiç gerçekçi değil söyledikleriniz. Bir kere bu süreçte o kadınla adam ayrılmış ve adam başkalarıyla takılmış. Madem aralarında bir bağ varmış, sevmişler vs. Evliyken bile takılan bu ikili neden ikisi de artık bekar kalmış, engelleri yokken ayrılıp başkalarıyla takılıyorlar?

Evet bu ikisinin sağlıklı bir ilişki yürütmesi çok zor. Eğer açık ilişki yaşamıyorlarsa bizzat kocasını/karısını nasıl soğukkanlılıkla aldattığına şahit olmuşken nasıl sağlıklı bir ilişki yaşayabilirler? Adam veya kadın eve biraz geç gelse, arkadaşlarıyla etkinlik yapmak istese, iş seyahati olsa diğer tarafın aklına kendi yedikleri haltlar gelmeyecek mi?

Ayrıca erkek zihniyeti kadın zihniyetiyle aynı değil. Kocasını aldattığına bizzat şahit olmuş bir adam gidip o kadınla kolay kolay evlenmez. Zaten adam evlendiğini bile ilan etmemiş. Konu sahibi kadının eski kocasının bile evlendiğini öğrenirken kendi eski kocasının evlendiğini duymamış. küçücük çocuğundan öğrenmiş.

He konu sahibi sen tabiyki mutluluğunu onların mutsuzluğu üstüne kurma. Kendi hayatına bakmaya çalış. Ama bir de hayatın gerçekleri var. İkisi de bekar kalmasına rağmen ayrılıp başkalarıyla oldurmaya çalışıp yıllar sonra birbiriyle evleniyolarsa normal olarak birbirine kaldıkları düşünülür.
Bunların 4 senedir ayrı olduğunu nereden biliyoruz. Konu sahibi adama evlendin mi diye sorunca adam inkar etmiş, 4 senedir beraberlerse bile bunu konu sahibinin bilmesini istemiyor ki adam.
Adam aldattığı dönem kadın için konu sahibinden boşanmak istemiş, diğer kadına güvenmiş ki boşanma isteminde bulunmuş, erkekler kolay kolay boşanmaya yanaşan tipler değil.

Konu sahibi sen şimdi adamın yaptığı yanına kar kaldı diye düşünüyorsun ama inan bana masum, düzgün, ahlaklı bir kadınla evlenseydi asıl o zaman üzülmen gerekirdi.

Her insanın yaptığı işe gitmek, telefonla mesajlaşmak gibi eylemler bile kadın yaptığında bu adam için şüphe etme nedeni olacak. Çünkü eski kocasını işe giderken aldattığını, kocasıyla tatildeyken bile kendisiyle mesajlaştığını biliyor. Bunları seni teselli etmek için söylemiyorum. Çünkü mutlu olmanı onların mutsuzluğuna bağlananı istemem. Tamamen insan psikolojisini düşünerek söylüyorum bunları.

Konu sahibi sen şimdi adamın yaptığı yanına kar kaldı diye düşünüyorsun ama inan bana masum, düzgün, ahlaklı bir kadınla evlenseydi asıl o zaman üzülmen gerekirdi.

Her insanın yaptığı işe gitmek, telefonla mesajlaşmak gibi eylemler bile kadın yaptığında bu adam için şüphe etme nedeni olacak. Çünkü eski kocasını işe giderken aldattığını, kocasıyla tatildeyken bile kendisiyle mesajlaştığını biliyor. Bunları seni teselli etmek için söylemiyorum. Çünkü mutlu olmanı onların mutsuzluğuna bağlananı istemem. Tamamen insan psikolojisini düşünerek söylüyorum bunları.
Beni bilirsin ben teselli insanı değilim, bana gelen biri içinin rahatlaması beklentisi ile gelirse ciddi üzülür. Ama bu konu başka. Gerçekten huzur bulamazlar. Mutlulukmuş, insan s*gara içerken de mutlu oluyor, bir tabak dolusu tatlı yerken de. Huzur başka bir olay, herkese nasip değil.

Kim ister ister evliliğinin bitmesine sebep olmuş kadınla çocuğunun birarada olmasını?
Gerçekçilik falan değil bu.
Ki zamanında konu sahibinin evinin elinden alınması ile ilgili eski eşe akıl vermiş biri.
Bazıları neyi savunuyor hala anlaşılır gibi değil.
Başkalarıyla gezip tozup tutunamayinca birbirlerine kalmış iki pislik var Sadece ortada. Bağmış, şaka gibi cidden. 🙄 Tabi evliyken ilişki yaşayacak zihniyette iki insanın aralara giren diğer kişileri takması beklenemez,mideleri genişlikte sınır tanımıyor sonuçta.
Ayrıca adamın babalik gibi derdi olsa, evliliğini doğru düzgün söylerdi. Babalık üzerinden gitmekte manasız yani.
Muhtemelen anne olmayanlar ver çocuğu diyenler tabi anne olan varsa daha çok şaşırırım bu duruma.. hiçbir şey bir çocuğun huzurundan önemli değil babayla görüşmek tabi ki hakkı kadına mı ihtiyacı var da çocuk onunla da görüşsün çok garip

Bunların 4 senedir ayrı olduğunu nereden biliyoruz. Konu sahibi adama evlendin mi diye sorunca adam inkar etmiş, 4 senedir beraberlerse bile bunu konu sahibinin bilmesini istemiyor ki adam.
Adam aldattığı dönem kadın için konu sahibinden boşanmak istemiş, diğer kadına güvenmiş ki boşanma isteminde bulunmuş, erkekler kolay kolay boşanmaya yanaşan tipler değil.
Konu sahibine ortak tanıdıkları aracılığıyla adamla ilgili haberler geliyormuş kendi anlattı 🤷🏻‍♀️ hatta büyük olaylarla ayrılmışlar vs
Beni bilirsin ben teselli insanı değilim, bana gelen biri içinin rahatlaması beklentisi ile gelirse ciddi üzülür. Ama bu konu başka. Gerçekten huzur bulamazlar. Mutlulukmuş, insan s*gara içerken de mutlu oluyor, bir tabak dolusu tatlı yerken de. Huzur başka bir olay, herkese nasip değil.
Ben de öyle minnoş yorumlar yapan, konu sahiplerine duymak istediğini söyleyen bir üye değilim. Bunca zamandır burdayız biliyoruz birbirimizi zaten. Sizce adam benden hoşlanıyo mu yazana direkt hoşlanmıyo, sizce aldatıyo muyum yazana evet aldatılıyosun diye bodoslama yazıyorum her zaman.

Ama Allah aşkına şunların sağlıklı bir evliliği olması hayatın olağan akışına uygun mu?

Muhtemelen anne olmayanlar ver çocuğu diyenler tabi anne olan varsa daha çok şaşırırım bu duruma.. hiçbir şey bir çocuğun huzurundan önemli değil babayla görüşmek tabi ki hakkı kadına mı ihtiyacı var da çocuk onunla da görüşsün çok garip
Aynen öyle.
Bir arkadaşım yaşadı aynı durumu, adam evlendi diğer kadınla ama çocukla babaannenin evinde görüşüyorlar.
Asla istemiyor arkadaşım kadınla muhatap olunmasını, son derece de haklı buluyorum.
Babalik demişken de ölüp bitmiyor zaten bu tip adamlar çocukları için.
Görende çocukları için yanıp tutuştuklarini sanır.
Bilmesek neyse.

Madem birbirlerini seviyorlardı niçin 4 sene beklemişler?

Konu sahibine ortak tanıdıkları aracılığıyla adamla ilgili haberler geliyormuş kendi anlattı 🤷🏻‍♀️ hatta büyük olaylarla ayrılmışlar vs

Ben de öyle minnoş yorumlar yapan, konu sahiplerine duymak istediğini söyleyen bir üye değilim. Bunca zamandır burdayız biliyoruz birbirimizi zaten. Sizce adam benden hoşlanıyo mu yazana direkt hoşlanmıyo, sizce aldatıyo muyum yazana evet aldatılıyosun diye bodoslama yazıyorum her zaman.

Ama Allah aşkına şunların sağlıklı bir evliliği olması hayatın olağan akışına uygun mu?
Yalnız adam evlendiğini dahi gizliyor, o kadınla olduğunu da gizlemiş olabilir etraftan da. Konu sahibi kocasının aldatma meyilini sevgililik dönemlerinden itibaren bilen biri, o kadınlarla görüşürken o kadınla da beraber olabileceğini az buçuk tahmin etmiştir ama kadından uzaklaştığını düşünmek için başka kadınlarla yeni ilişkiye başladığını düşünmek işine gelmiş. Başka kadınları da duyunca "tamam daha laf getirmeyin" diyip kapatmış çünkü öyle içinin soğuduğunu düşünmüş.

Konu sahibi benim tavsiyem duygularinizla barisik olun ancak onlara bağlı yasamayin. Tum duygular insanlar icin var. Size adice ihanet etmis bir adamin o kadinla evlendiğini gormeye tahammul edememeniz cok normal. Anlasip bitirmemişsiniz ki, haksizliga ugramissiniz. Şu asamada ofke duymaniz cok normal, olay henuz sicak. ancak belli bir sure sonra bu ofkeyi terk edin. Unutmayin hangi duyguyu hissederseniz onu besler ve büyütürsünüz.

Birde cocuklu kadinlarin sadece anne rolüne bürünmesini dogru bulmuyorum. Ister bekar olun ister evli iki iliski türünde de sorun yasarsiniz. Sizin toplumdaki rollerinizden sadece bir tanesi anne olmak. Ayni zamanda bir kadinsiniz. Sevmek, düşünülmek, sevildiginizi bilmeyi istemek en dogal hakkiniz ve bu anneliginize ihanet degil. O yuzden duygusal iliskilere karsi mesafeli durmayin. Tek sınırınız cocugunuz olsun, ona uzanan/ulasan yanlis bir durumun olmamasina dikkat edin sadece

Yalnız adam evlendiğini dahi gizliyor, o kadınla olduğunu da gizlemiş olabilir etraftan da. Konu sahibi kocasının aldatma meyilini sevgililik dönemlerinden itibaren bilen biri,o kadınlarla görüşürken o kadınla da beraber olabileceğini az buçuk tahmin etmiştir ama kadından uzaklaştığını düşünmek için başka kadınlarla yeni ilişkiye başladığını düşünmek işine gelmiş. Başka kadınları da duyunca "tamam daha laf getirmeyin" diyip kapatmış çünkü öyle içinin soğuduğunu düşünmüş.
E yine benim dediğim yere geliyor. İnsanlar adamı başkalarıyla görmüş. Adam başka kadınlarla aynı anda konu sahibini aldattığı kadını idare ettiyse ve kadınla evlendiğini bile etraftan gizliyorsa sağlıklı bir ilişkileri olmuyor. Hatice farklı oldu ama netice aynı oldu şu anda.

E yine benim dediğim yere geliyor. İnsanlar adamı başkalarıyla görmüş. Adam başka kadınlarla aynı anda konu sahibini aldattığı kadını idare ettiyse ve kadınla evlendiğini bile etraftan gizliyorsa sağlıklı bir ilişkileri olmuyor. Hatice farklı oldu ama netice aynı oldu şu anda.
Konu sahibinin eşi aldatmaya meyilli biri, sevgililik dönemlerinde bile belli etmiş adam bu huyunu, o kadının aldatılabileceğini bence konu sahibi de içten içe biliyor. Hatta aldatmış ve diğer kadın sorun etmemiş, üstüne evlenmiş de olabilir. Konu sahibi için sorun o kadınla evli olması anladığım kadarıyla. Başkasıyla evlense o kadar sorun bence etmeyecekmiş. Onlar birbirini aldatsa da konu sahibinin içi ferahlamaz. Konu sahibi onlar evli olduğu sürece kendini yer bitirir.
Konu sahibi onlar mutsuz olsun ve ayrılsın istiyor. Yani ilişkilerinin sağlıklı ya da sağlıksız olmasının onun için bir önemi yok. Konu sahibi senelerce kendini onlar ayrıldı ve adam başkaları ile birlikte diye avutmuş.

Son düzenleme:
Bana sıkıldım boşanalım depresyondayım diyor ben başka birine aşık oldum boşanalım demiyor bu yürekliliği göstermiyor , o an onunla evlenmek için boşanmayı istiyor olsaydı 4 yıl beklemezdi diye düşünüyorum

Bekar hayatında günü birlik ilişkilerle mutlu olabileceğini sandı , ya da kadın etrafa rezil olalım evlenelim diye baskı yaptı , ya da hamile kaldı ya da gerçekten ikisi de kimseyi bulamayınca birbirlerine kaldı .

Aşk ile bağlı olan bir kişinin 4 yıl kaldıktan sonra , bu surede başkalarıyla görüştükten sonra evleneceğini sanmıyorum.
İlişkilerini analiz etseniz nolur etmeseniz. Sizden çıkmış gitmiş, bu şekilde düşünmenin size bir katkısı da ne şekilde oluyor bilmiyorum, kendinizce adalet sağlamak için uğraşıyorsunuz fakat bence evlensek bile herkes bir gün çıkıp gidebilir, duygular hisler eş zamanlı bitmeyebilir. Bence onlara bu kadar odaklanmak size iyi gelmez. Bir de insanların kendi içlerinde ne yaşadığı dışarıdan tahminlerle asla bilinemez bence, benim tek söylediğim kimse kafasına silah dayamadan bir adamı istemediği halde boşandırıp sonra da evlenemez. Ben buna inanmıyorum. Hamile kalsa ne farkedebilir ki? Sizle de çocuklara rağmen ayrıldı. Kadın baskısı diyorsunuz, adam baskı için ayrılacak olsa sizle evliliğini bitirmezdi bence.

Bence ne olursa olsun çocuğu o aileye göndermemek, kötü konuşmak gibi şeyler yapmayın. Sizin aranızda yaşananlar aynı, çocuk konusu ayrı. Kadın ya da babası tutup çocuğa kötü bir şey yapmadığı sürece çocuğu göndermemeniz sonucu olan çocuğunuza olur. İstemeseniz de eski eşinizin eşi artık, çocuk için de sıfatı bu. Gitsin dışarıda görüşsün demek de gerçekçi değil, şubat tatilleri yaz tatilleri çocuğunuz o eve girmez ise baba ile de ilişkisi kısıtlanır. Babanın da evi çünkü orası. Bir sürü güzel zaman geçirebilirler çocuğun hayatı boyunca. Bence gaza gelip hırsınızdan bu tarz kısıtlamalara girmeyin. Benim gördüğüm pek çok kadın hırstan önce göndermiyor, çocuğu kadına karşı dolduruyor, kendi öfkesini yansıtıyor, zaten zor kurulan boşanma sonrası ilişkileri (üvey anne çocuk baba) daha da kaotik hale getiriyor, zaman geçip çocuğun yeri olmadığını anlayıp pişman olunca da baba çoktan kopmuş ve o çocuk yeni evde istenmiyor oluyor.
Sizin hayatınız, siz bilirsiniz, ben sadece çocuğunuz için söylüyorum.

Bu hissi iyi biliyorum ben.
Çocuksuz versiyonunu yaşadım, sizde ortak çocuk var o yüzden durum daha karışık ve zor..
Anlıyorum öfkenizi, kırgınlığınızı, mutsuz olduklarını, sürüm sürüm süründüklerini görmeyi nasıl arzuladığınızı, birbirlerini aldatıp bunu öğrenmelerini ve sizin yaşadığınız kalp ağrısının aynısını yaşamalarını isteyişinizi, hepsini anlıyorum.
Ama en iyi intikam unutmakmış, umursamamakmış ..
Bence hislerinizi yaşayın dibine kadar ve sorgulayın.
Yaptıkları ahlaksızlık mı ? Bunun ne önemi var ki ? filmlerde kitaplarda ah be ne aşk diye yutuyoruz böyle hikayeleri ... belki gerçekten aşık oldular..
Her ne ise.. Belki de böyle olması gerekiyordu ve mutlu olacaklar..
İnsan ilişkilerinde her şey kuralına kitabına göre gitmiyor her zaman.
Yani, mutlu olup olmamaları falan filan, hiçbiri umrunuzda olmayacak seviyeye gelene kadar iç dünyanıza yönelip bu sorunu çözün.
Çocuğunuzu mecburen göstereceksiniz.
Evet kocasını aldatmış ve yuva yıkmış bir kadınla aynı evde olması kolay hazmedilir bi şey değil.
Ama bu gerçekten çocuğunuza kötü davranacağı anlamına gelmiyor.
Sizin eski kocanızla meseleniz sizin aranızda, çocuğunu düşünen adam olayları bu hale getirmemeliydi evet ama buna da aklı iyice erince çocuğunuz karar vermeli.

Konu sahibi onlar mutsuz olsun ve ayrılsın istiyor. Yani ilişkilerinin sağlıklı ya da sağlıksız olmasının onun için bir önemi yok. Konu sahibi senelerce kendini onlar ayrıldı ve adam başkaları ile birlikte diye avutmuş.
Böyle yapmışsa da yazık etmiş kendine. Onların mutsuzluğu üzerinden kuracağı mutluluk temelsiz olacak, bir yanak yanağa sosyal medya fotoğrafı bu temelsiz mutluluğu yıkmaya yetecek. Bu insanlara da alışacak toplum, bir şekilde kabullenecek zamanla, bağrına basacak, o zaman hali nice olur o mutluluğun. Kimse kimsenin umrunda değil valla, herkes eppeğine bakıyor. Konu sahibi odağını oradan çekmeli. Bu şekilde kendi hayatı diye bir şey olamaz. Açık ilişkileri onların sorunu.

İçinizi rahatlatır mı bilmiyorum ama karma diye bir şey gerçekten var. İnsan yaşattığını yaşamadan ölmüyor, er veya geç. Uzaktan böyle bir olaya tanık oldum. Adam ve kadın ikisi de evli çocuklu. Ayrı ayrı evlilik birliği içindeyken ilişki yaşıyorlar. Hem de az buz değil 2-3 sene. Bildiğin ayakta uyutuyorlar eşlerini. Sonra bir bahaneyle ikisi de eşlerinden boşanıyor tabi asıl dertleri birbirleri. İlişkilerinin başlamasından tam 10 yıl sonra birbirleriyle evlenip muradlarına eriyorlar. Sonra ne oluyor dersiniz? Nikahtan tam 3 gün sonra, adam müsveddesinin aslında kadını başka bir evli çocuklu kadınla uzun süredir aldattığı ortaya çıkıyor. 🙃 Sonrası kıyamet tabii. Evlenip 3 gün sonra boşandı dedirtip rezil olmayı bir tarafı yemediği için boşayamadı da adamı. Adam da iki kılıf uydurdu üç canım cicim dedi yedirdi kadına. Kör topal birbirlerine layık şekilde devam ediyorlarmış şimdi.

Uzun lafın kısası Allah'ın sopası yok. Bu tür haltlar yiyip de birbirlerini bulanlar hiçbir zaman mutlu olamazlar diye düşünüyorum. Çünkü, bugün başkasını seninle aldatan yarın da seni bir başkasıyla aldatır. Bu asla şaşmaz.

İçinizi rahatlatır mı bilmiyorum ama karma diye bir şey gerçekten var. İnsan yaşattığını yaşamadan ölmüyor, er veya geç. Uzaktan böyle bir olaya tanık oldum. Adam ve kadın ikisi de evli çocuklu. Ayrı ayrı evlilik birliği içindeyken ilişki yaşıyorlar. Hem de az buz değil 2-3 sene. Bildiğin ayakta uyutuyorlar eşlerini. Sonra bir bahaneyle ikisi de eşlerinden boşanıyor tabi asıl dertleri birbirleri. İlişkilerinin başlamasından tam 10 yıl sonra birbirleriyle evlenip muradlarına eriyorlar. Sonra ne oluyor dersiniz? Adam müsveddesi nikahtan üç gün sonra kadını başka bir evli çocuklu kadınla aldatıyor. 🙃 Daha doğrusu uzun süredir aldatıyormuş da kadın bunu evliliğin 3. gününde öğrenmiş. Sonrası kıyamet tabii. Evlenip 3 gün sonra boşandı dedirtip rezil olmayı bir tarafı yemediği için boşayamadı da adamı. Adam da iki kılıf uydurdu üç canım cicim dedi yedirdi kadına. Kör topal birbirlerine layık şekilde devam ediyorlarmış şimdi.

Uzun lafın kısası Allah'ın sopası yok. Bu tür haltlar yiyip de birbirlerini bulanlar hiçbir zaman mutlu olamazlar diye düşünüyorum. Çünkü, bugün başkasını seninle aldatan yarın da seni bir başkasıyla aldatır. Bu asla şaşmaz.
Adam evli seviyormuş. 🤣

X