Aldatılma pişmanlık

duygu19900

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2024
19
-8
35
öncelikle herkese merhaba benim başıma gelmez dediğim şey geldi aldatıldım. Eşimle 8 senedir evliyiz. 5 yaşında bir kızımız var. Çok aşık olarak evlendik ve birbirimize güveniniz tamdı. Taki yeni bir işe başlayıp aramızdaki geçen tartışmaları iş yerinden bi kadınla paylaşmaya başlayıncaya kadar. Evliliğinizee yolunda gitmeyen şeyler vardı evet tartışmalar soğukluklar oluyordu eşim devamlı söyleniyordu bi kaç senedir ama aldatma olayını asla yapacağını düşünmemiştim kendiside çok pişman biranlık boşluk benimle iletişim kuramayıp diğer kadınla konuşabilmesi ona iyi hissettirmiş açık açık konuştuk. Ben çok kötü durumdayım ama eşimde kötü durumda zaten öncesinden boşanmayı düşünüyormuş bu arada çok mutsuzmuş diğer kadınla konuşup görüşmüyor telefon şifreleri herşeyi açık hatta instrgramı benim telefondan açtı iş yerinden konuşmasını yakaladığım ertesi gün ayrıldı. Dışardada bir kere görüşmüşler ve kadını öpmüş elini tutup sarılmış bu arada kendisi söyledi. Ben çok değersiz hissediyorum ve eşimde bana soğuk ne yapmam gerektiğini pek bilmiyorum

Belli ki affedeceksiniz ko esinizi acındırmışsınız neyi soruyorsunuz

Değersiz hissettiğin yerde durmamalısın. Boşanmalısın desek uygulayabilir misiniz bilemiyorum ama barışacak gibi görünüyorsunuz

Boşanmanız gerekmez mı mesela?

Konu sahibi de gerekmez diye düşünüyor sanırım. Şöyle düşünelim; konu sahibi birinin elini tutup öpüşseydi kocası bu kadar kendini suçlar mıydı ??? Bu ihaneti bu kadar masum anlatır mıydı???
Eğer yakalanmasa o işten çıkar mııydı??? Bu sorular böyle uzar gider. Konu sahibi avutur kendini kocam pişman diye.
Erkeklerin pişmanlığı sadece yakalandıklarınadır. Neden daha dikkatli olmadıklarına.

Anlttıklarınızdan eşinizin pişmanlık sebebinin yakalanmak olduğunu düşünüyorum. Dediğiniz gibi üzülecek yıkılacak eşini seven adam zaten yeltenmez, aklından bile geçirmez. Siz yapsaydınız, biriyle öpüşseydiniz, elini tutsaydınız eşiniz bu kadar masum anlatır mıydı sizce??? Sizin yaptığınız gibi kendisini suçlar mıydı? Yoksa çoktan kuruşsuz kapının önünde mi bulurdunuz kendinizi? Bu soruları sorup öyle masumlaştırın başınızdan geçen iğrençliği.

Fiziksel bi anlık bişeyi aklamaya çalışmak başka bişey, kadınla duygusal bağ kurmuş olması başka bişey. Evliliğe adım atmanıza sebep olan duygular artık ortada yok. Artık erkekle kadını birbirine tahammül etmeye zorlayan sevgi aşk tutku yok. Böyle bakın. Boşanmanız gerektiği çok açık. Lütfen eşinizi kafanızda aklamaya çalışmayın. bunu yapmak en çok kendinize zarar verir

Kapıyı göstereceksin, hem suçlu hem güçlü daha neye soğukmuş.
Anlaşmazsınız olabilir boşanırsınız. Sizinle arasının bozuk olması sizi boynuzlama hakkını ona vermez. Eğer siz yapsa idiniz yedi cihana rezil edilerek baba evine elinizden de çocuğunuz alınarak şutlanırdınız. Bunu unutmayın. Aklınızı başınıza toplayın.
Evinin içini anlatan gevşek ağızlı bir yalancı eşiniz. Kadını ayartmak için karımla kötüyüm boşanacağız demiştir.
Evlenme kararı alırken yetişkin olan ama boşanma kararı alamayacak kadar da aciz biri. İşine geldiği gibi davranıyor. Düşmeyin bu oyunlara

Yazık adama ne çok kırılmış minnoş kalbi oda gitmiş başka bir kadından teselli beklemiş, öpmüş sarılmış,koklamis yaralarını sardırmis, iyileşmiş,hayata karşı tam gucleniyormus siz yakalamişsiniz tüh !!! Daha karpuz kesecekti,soğuk yapar tabi adamın hayallerinin en büyük katilisiniz.Ama merak etmeyin şimdi değil ise yarın o hayallerini yaşar sizde evde oturup onu beklersiniz.......

Diger kadınla zaten tlf sosyal medya üzerinden görüşmüyordu ki şifre ne alaka?
Ertesi gün ayrılmak için hangi sebebi vardı ?çocuğumun annesi ögrendi artık göreşemeyiz mi?
Yooo bukadar bukadar yaşanmışlık hemen bitemez sadece ara verilir.Size soğuk olması aklı ve kalbi başka yerde kaldı

Acele etmeyin. Önce ne yapacağınızı düşünün. Evlilik sizin devam da edebilirsiniz bitire de bilirsiniz. Bir şeyi bırakmak tutmaktan daha zor oluyor kimi zaman. Terapi almaya başlayın önce kendinizi çözün neden devam etmek istiyorsunuz onu bulun sonra gerekli atraksiyonu alırsınız.

Aynı sorunları siz de yaşadınız, siz başkasına gittiniz mi? Bunların hepsi bahane. O zaman her sıkıntıda birini bulalım ki kadının seçeneği daha çok olur böyle konularda.

Ben, aldatılınca affettim diyen kadınların bunu unuttuğunu hiç duymadım. Kadın, kırıldığını bile unutmazken kaldı ki aldatılmak.

Bunun adı affetme değil, konfor alanını terketmemek, kendi gücüne inanmamak. Siz bunu asla unutmazsınız ve sürekli agresif olursunuz, su rica etse bile " onunla su mu içti acaba? Öpüşürken " onu nasıl öptü acaba?" Ben çirkin miyim? O daha mı güzel? Vs. Vs. Çoğalır gider.

Çocuğunu düşünen kadın, aldatılmada bunu ispatlar, donuna kadar alır, kapının önüne koyar.

Aldatma, güya affetmeli evliliklerde çocuklar mutlu büyümez. Bunun adı çocuk düşünmek değil, o sadece güçsüzlüğe kılıf, konfor alanını bırakamama, bencillik.

Yemin ederim bu erkekler zeki falan değil. Bahaneler fix " Aramız açıktı, cinsellikte yeterli değildin, benimle ilgilenmedin, boşluktaydım, bir anlıktı vs. "

Bunların eksik olduğu karınla konuş, olmuyorsa boşan yani. Ama olur mu? Evinde düzen var birisi yemeğini yapıyor, donunu yıkıyor, güvenli seks yapıyor, soyunu sürdürüyor, çocuğuna bakıyor. Bu hizmetleri dışarda alsa büyük paralar ödeyecek çünkü.

Aldatan erkek, karısını seven, değer veren değil, asalak, gurursuz, bencil erkeklerdir.

Bu adam sizi gözden çıkarmış, gözden çıkaramadığı 10 yıldızlı otel, bakıcı ve seks hizmeti.

Ben anlamadım kendisimi itiraf etti sizmi yakaladınız hem pişman hem size soğuk.Bu nasıl oluyor.Yani başka kadınla değilde bir erkekle niye dertlesmemis hicbi halt anlamadım eşinizden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…