Aldatılma pişmanlık

1 hattamda bitmesin diyor ama mutlu değil bende değilim
Bir hatamla bitmesin diyen eşiniz size neden soğuk onu da söylüyor mu? Hani aldatan kendisi ya , özürler dilemesi, kendini affettirmeye çalışması, size unutturmaya çalışması falan lazım ya hani...

Bir de o "bir hatayı" siz yapsaydınız nasıl davranırmış, devam mı edermiş öğreniverin...

Adam sanki pişman olup kapınızda yatıyor, kendini derbeder ediyorda siz ne yapayım diye soruyosunuz. Kocanızın kafasında bitmiş sizi sevmiyor, zaten boşanmayı düşünüyordum demiş, mutsuzum diyip size faturayı kesmeye çalışmış.
Pişkin pişkin gelip anlatmış bide, pişman adam karısının eline ayağına yapışır bi aksiyon alır, af dilemeyen birini affedemezsiniz, ancak durumu kabullenmiş olur açık ilişkiye okey demiş olursunuz. Yani eşiniz başka kadınlarla görüşmeye devam eder sizde evliliğinize devam edersiniz.

Ve empati yapmasınıda istedim empati yapamıyor bile erkekler ya karısını başka biri ile düşünemiyor bile ama kendine hak görüyor ve bana sen bana böyle birşey yapsaydın çok kötü şeyler olurdu asla birlikte olmazdık şuan deme yüzsüzlüğünüde gösteriyor acayip bi insan gerçekten ne yapacağımı şaşırdım
Adama niye kızdınız burda anlamadım, onu böyle konuşturan sizsiniz. İlk öğrendiğinizde gerekenleri yapmazsanız, o da böyle konuşur tabi...

İnanın bende bunu anlamıyorum sanki o beni yakalamış gibi davranıyor aklım almıyor psikolojisi iyi değil şuanda onun farkındayım asla yapmam dediği şeyi yaptı birde parmakla gösterilen biri yani okadar güvenilir 😆😆 bundan sonra kimseye güveni.çm yok
Farkında mısınız ? Adam sizi resmen manipüle ediyor , rahat rahat bir de soğudum diyor ve siz hala onu aklamaya çalışıyorsunuz.

İnanın bende bunu anlamıyorum sanki o beni yakalamış gibi davranıyor aklım almıyor psikolojisi iyi değil şuanda onun farkındayım asla yapmam dediği şeyi yaptı birde parmakla gösterilen biri yani okadar güvenilir 😆😆 bundan sonra kimseye güveni.çm yok
Konunuzu okudum öncelikle çok geçmiş olsun şokunuzu ve anlık duygularınızı derinden hissediyorum çok üzüldüm güven çok önemli gerçekten, uzmanlar aldatan ve pişman olan bir erkekteki en önemli özelliklerden birinin "suçu kabullenme" olduğunu söylüyorlar isterseniz siz de internet üzerinden araştırın, yani karşısındaki insanı suçlamak ve manipüle etmek yerine " ben suçluyum tek suçlu benim özür dilerim" minvalinde suçunu kabullenmesi çok çok önemliymiş bunu da süreçte göz önüne alın ve manipülasyonlara gelmeyin

X