aldatılıyormuyum?

onu bunu bilmem arkadaşım
tek bildiğim şu erkekleri affetmeye gelmez

işte biz kadınlar böylelerini yanımızda koca diye taşıyacak kadar salağız!

bu sözlerine katılmadıgımı söylemek isterim canım bi kadın asla bi salak olamaz.kadın iyi niyetlidir bi melektir sevgi bahçesi öyle büyük öyle yücedirki öncelikle anadır anaçtır.affeder sever aglar unutur yüregine gömer ama asla ihanet etmez çünkü bütün kadınlar bi melektir. :içelim:

İKİ ÇOCUK VER SONRA ALDATIL

ahhh be güzelim bu erkeklere rahat batar ve gözleri illaki çöplükte olacak sen ne kadar güzel olursan ol bakımlı olursan ol illaki beş para etmez dilberlere bakacak hatta yatacaktır çünkü ne kadar çok kadınla yatarsa namı artar diye bakıyorlar çünkü bunlara öyle lanse edildi küçükten beri
kızlara :sus erkeklere bakma ayıp o.... mu olcan denildi

erkeklere: ahh benim güzel oğlum kaç tane kız arkadaşın var aferim denildi ohh ohh hepsini idare ediyo denildi

ayrıca bu yalan rüzgarına dönmüş bence anladığım kadarıyla o sekreter kadın bir adamı seviyor bence kocasıyla alakası yok senin kocanda o kadını seviyor diyimde!!!!!(nasıl sevgiyse bu dallas gibi)yani dışardan bir üçüncü kişi var gibi yoksa kocan ne diye sen o pisliği seviyon desin o kadının kocası değil bence başka bir adam bu

ayyyy 3 bilinmeyenli denklem gibi çözebilene aşk olsun aşk entrika ihanet sadakatsizlik diz boyu ayyyyyyy iğrenç ilişkiler silsilesi

allah sabır versin ne biçim adam senin bu koca evlenirken bakire aralar iş aldatmaya gelince kaç kişile birlikte olduysa karşıdaki kadın o kadar ulaşılmazmı oluyor valla anlayan biri varsa banada anlatsın

allah sana abır versin canım sıkma canını bekle ve gör biraz sabret takip et olayı bakalım ne gelişmeler yaşayacaksın

Çocuğunuza çok üzüldüm.Ben olsam önce kızı güzelce döverim onu rezil kepaze ederim onun yüzünden çocuğum zarar görecek sonrada o koca bozuntusunun da suratına tükürür bir daha da yüzüne bakmam.Çocuklarımı alıp giderim onu sürüm sürüm süründürürüm.Kusura bakma ama bu benim fikrim ben ve çocuğum onların yüzünden acı çekecek dünyayı dar ederim o koca bozuntusuna kızına da bana da hasret bırakırım

canım gerçekten çok hoş olmayacak olaylar yaşamışsın.ayrıca geçmiş olsun canım.gülüm kocan önceki senlerde de böyle sert davranışlar gösteriyor muydu,yada dana karşı nasıldı soğuk davranıyor muydu? acaba diyorum sen eşine karşı biraz ilgisiz mi kaldın?yalnış anlama lütfen burda onu korumuyorum içimden ona öyle sözler geliyorki terbiyemi bozmuyorum öyle seni üzen beş para etmez insan için.o kızın giyimi tavırları nasıl seninki nasıl merk ettim canım...bana kalırsa ailen arkandaysa sakın boşanayım deme çünkü kocanı ödüllendirmiş olursun,sadece biraz ayrı kalın ve sen daha bakımlı giyin iş bulup çalışmaya başla,yıkılma ayaklarının üzerinde dur.hemde mümkünse onun iş yerine yakın biryerde işe gir seni her gördüğünde kıskançlığından çatır çatır çatlasın.sonunda affetmen için ayaklarına kapansın inşallllaaaaaah..kendine ve kızlarına iyi bak canım.dediklerimi düşünürsen sevinirimm.

İçinden çıkılması güç bir durum seninki ama ne yazık ki böyle kadınlar var hayatta kocalarına ihanet ettikleri yetmiyormuş gibi birde onun bunun kocasına çarpıyorlar.Diyebilirimki bugün sana yarın bize....sen ağırlığını hiç kaybetme unutmaki her negatif davranışın onu bir adım yaklaştıracaktır o kadına.......Mantıklıca düşün taşın hayat eşinin etrafında dönmüyor.....

ENİŞTEMİN Bİ LAFI VAR ablam haklıyken genelde kulanır
suçlusun suçunu bastırmak için beni suçluyosun
bence eşin böyle yapıyoklava:klava:
ALLAH YARDIMCIN OLSUN

gerçekten ben de çok üzüldüm.sana çok kaba davranmış.seni zorla götürme hakkını nerden buluyor.
bununla kalmıyor masum eşine çatal fırlatıyor.çok güçlü olman gerek.

senin canını sıkmak istemem ama sadece yazışıyorlarsa bile bu saçma deilmi sonuçta durduk yerde bu tarz bi yazışma anlayamadım.ama yinede çok kötü düşünmemek lazım.bence ayrı yaşamakta iyi bi karar değil.işallah herşey çok iyi olur senin için..

yaziklar olsun okadar insanin içinde bi erkek hanimina nasi çatal firlatir ne cüretle birde o kadinin yaninda yukarda sonuyok arkadaşimizinda yazdina katiliyom 3. Bir kişi var kiz onla ilgileniyo ama kocanada iş atiyo tam aralarinda bi ilişki yok ama karşilikli laf atmalar yani birbirleriyle ilgileniyolar dilerim allahtan şu mubarek gün ettikleri ayaklarina dolansin beter olsunlar o kocan sana yalvar yakar dönsün inş valla çok üzüldüm şimdi napsin bu kadincaz nere gitsin 2 de çoçuk var bi insanin çaresizli işte güçlü ol rabbim büyük ona sigin dua et şu mubarek ayda tatlim ya öpüyom seni yipratma kendini

eşine ve canından bir parça olan yavrusuna merhameti kalmamışsa,ve ayrıca sevgisi,saygısı kalmamışsa başka hiç bişey kalmamış demektir cnm.aralarında bişiler olduğu kesin.yoksa bu kadar tepki göstermezdi sinirlenmezdi. aralarında bişi var ve öfkelendi suç bastırmaya çalıştı.ortada iki çocuk var ne diyebilirim ki... ama gerçekten çok sinir bozucu bir davranış yaptığı herkesin gözü önünde restorantta.iyi ki çocuğunuza ciddi bişey olmamıış.ama anlamışlardır aradaki gerginliği. çok geçmiş olsun allah yardımcın olsun

ben sadece sonunu okudum başını eşim okuduğumu farkedince kapattı en başında birde aşkım kelimesi var ve 2 gündür kızı fazla savunuyor.

biz insanlar paranoya yapmayı amma cok seviyoruz
bir yazı görmüşsün hemen kararını vermişsin eşim beni aldatıyo die
üstelik arastrmadan eşini bununla suçlamışsın
ben seviyorum demiş öle söledin ya yanlış okumuşsan yanlış anlamışsan?
ya sevmiyorum demişse?
kız adamı sevdigini sölemiş
belkide eşin ben sevmiyorum dedi sen yanlış anladın
(yani o adamı sevmedigini sölemiş olabilr)
zaten o adamı onaylamadıgını o pislik dierek ifade etmiş
ya adam gercekten pisligin teki ise ve eşin bayana yardım etmek istemişse?
demiyorumki dogru yada gercek bu
ama araştrmadıgın gercegini unutmamalısın
bir an düşünüyorum eşim beni hiç yapmadıgım bişi ile suclasa kendisini aldattıgımı sölese
bide bundan eminmiş gibi konuşup beni suçlasa kesinlikle bende agresif olurdum
gercek şuki çatal fırlatmazdım ama ekmekliği kafasında paralardım
o an evladıma ekmeklik gelebilr bu benm eşimi yada evladımı sevmedigim anlamına gelmez ama herkes işlemedigi bir suçla suçlanınca helede kesinmiş gibi suçlanınca sakinligini koruyamaz
bide bişi daha kadın eşini yemek davetine yanlız basına cağırmamış hepbirlikte gidelim demiş
yani sanki yanlız başlarına gidiyolarmış gibi bunu kafaya takman cok garip geldi bana
iş yerindeki arkadasların bu şekilde yemege gitmesi cok normal
msn de konusmasıda öle
iş arkadaslarının gün içinde sürekli şakalastıklarını hep biliriz
ve bişi daha.. eşim beni aldatmadıgım halde biri ile aldattıgımı sölerse ve böle bişi yoksa o kişiyi bende savunurum
bence bunları bir düşün ve araştr gerekirse kadınla konus durumu anlamaya calıs
kızına gecmiş olsun üzüldüm

Son düzenleme:

yorumun için teşekkür ederim ama sen bekar olduğun için şu anda beni anlamanı beklemiyorum. Ne okuduğumu da gayet biliyorum çünkü orada çalışan başka bir kız var ona da okuttum oda çok şaşırdı.artı yemek olayı da eşimle yalnız asla yemeğe gidemezlerdi birde mesaj aslında AŞKIM sözüyle başlıyor şimdi söyleyin bir müdür kalkıp sekreterine aşkımla söze başlıyorsa ben bundan ne sonuç çıkartırım.

arkadaşım işin zor ama bıraz sabret derım cocukların ve evlılıgın için işin aslını ıyıce ogren

ne yaparsan yap ama o kadınla sakın konuşma!!
madem nasıl bişey olduğu ortada o kadının,o hiçbirşey olmamış gibi davranacaktır zaten sana olmadı sen suçlanacaksın bence gidip kadınla konuşman hiç mantıklı olmaz.bunu söyleyen arkadaşları da anlamıyorum yaa.eşinle suçlamadan konuş ben evli değilim ama bence suçlu psikolojisiyle erkekler sürekli inkar eder gözünle gördüğün şeyi bile!! bence sakin konuş bu sefer ne olduğunu öğrenmeye çalış sonra ne yapacağına karar verirsin

eşinle şimdi nasılsınız , aldatmaya aldatmış ama bunun boyutu nedir bunu bilemeyiz . hiçbir şekilde altta kalma ve kendini ezdirme . ben seneler önce bir olay yaşamıştım. oda msn ile ilgiliydi. eşimin bütün msn sindekilerin hepsine mail attım yada msn me ekledim. ağzıma ne gelirse saydım. Ben bile buna hala şaşıyorum. Kibar bir insanımdır hiç öyle bir karakterim yoktur. Ama şimdi bakıyorum iyiki yapmışım diyorum. Ama neler neler bunu yanınıza bırakmıyacağım diye. Hatta birkaçıda gerçekten arkadaşıymış. hemen telefon açmış bayanlar. eşim korkusundan banada birşey diyemiyordu. Akşama kadar sustu sonra neden böyle birşey yaptın onların suçu bile yoktu dedi. Bende ben bunu bilemem senin o msn de ekliydiler. Sen evli birisin burda suçlu biri varsa oda sensin demiştim. Beni rezil ettin sana yakıştımı dedi . Bende sen kendine bazı şeyleri yakıştırabiliyorsan bende yakıştırırım demiştim. Ama iyiki yapmışım. çünkü hırsımı bir şekilde almam gerekiyordu. Eşimin msn de konuştuğu kızda korkusundan msn adresini bile kapatmıştı. Birazda erkeklerin gözlerini korkutacaksın sessizce köşene çekilip ağladıkca hiçbirşey olmuyor. Sen sessiz kaldıkca onlar bağırarak suç bastırmaya çalışıyorlar. Benim kızımın kafasına çatal atacak kişi kızımın babası bile olsa o restorant onun kafasına geçmşti.Kızımı alıp giderdim o restoranttan ama giderken çokda sessiz gitmem açıkcası.

Eşin öyle birşey yaptıysa hergün süslen saçlarını yaptır git eşinin işyerine , niye geldin diyemez sana. Git o kızın karşısına otur , aldatmadan msn sapıklarından bahset. Ama onu hiç konunun içine alma. Adı bile geçmesin. Korksun , belki kocasından korkmaz ama bütün herkes işyerindekilerin böyle birşeyi duymasından korkar utanırlar. Eşinde senin bu tarz olaylara tepki vereceğini düşüneceği için cesaret edemez. Çocukları bırak kime bırakıyorsan yap bunu. Git ondan sonra ben çarşıya gideceğim. ben sinemaya gideceğim de çık. İBu erkekler hep bizi ellerinin altında görüyorlar onlarsız birşey yapamıyacağımızı düşünüyorlar. Rahat rahat hareket ediyorlar.

işe bak yaa rezile bak edpsiz bi sekreter yüzünden yaptıgına bak... kötükedihüso

bekar olmamın ne ilgisi varki benmde sevgilim var
seviyorum demiş ne olmuski?
herkes sordu sana kimi seviyo die cevap belirsiz..
bahsedilen konu sözü edilen kişi kim? kadının kocası..
yani seviyorum dediği kişi kim? tam olarak belli deil..
kendini boşuna heba ediyo olabilrsin ve eşinide
ve bişi daha benm sevgilim erkek olmasına ragmen tüm erkek arkadaslarına aşkım die hitap eder
şimdi ben ondan şüphe mi etmeliyim?
gördügün gbi aşkım demiş olmasıda bir anlam ifade etmiyo
ben tek bişi tavsiye ediyorum ihtimallerle tasadüflerle suclama yapmaki hem sen hem eşin üzülmeyin
içinde şüphelerin varsa emin oluncaya kadr içinde sakla
eşinle konusmak istersende onu sculayarak deil ona bunu sorarak ögremeye calıs
arastırmadan tavır almaki evliligine zarar veren sen olma
bu senin iyiligin için
hakkınızda hayrlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…