aldatılıyormuyum?

valla arkadaşım eşinizin siz msn yi okuduğunuzda telaşlanıp kapatması,kızı ve kendini savunması,hemen aldatmadım diye türlü bahaneler uydurması ve agresifleşmesi aldattığına işaret...
sen o pisliği seviyorsun cümlesinde kıskançlık var karşıdaki erkeği çekememezlik var...direk bişey yaşanmamış olsa bile düşüncesi bile aldatmasına yeter.....
Allahım böyle durumlardan korusun uzak tutsun hepimizi...kızınızada çok üzüldüm canım yaaa.

Allah yardımcınız olsun

kafanı bulandırmak ıstemem ama madem bıse yok dıyo nıye devamını okutmuyo sanada kapatıyo bence sancısı var.....

ne biçim bi adam bu .. bu nasıl öfke..sekreteri yüzünden kızının kafasını nasıl kanatır eli kırılsın ya gözüne saplansaydı sekreteri mi teselli ederdi????

arkadaşım kusura bakma ama durum bal gibi ortada.. biraz sıkışınca şiddete de başvuracak allah yardım etsin kendini ezdirme durumu hemen ailene tanıdıklarına falan aç. her zaman için aldatılan değil, aldatan küçük düşer bunu unutma...

canım ne yaptın bıraz sakınleşip dusuncelerın netleştımı
cocugun ne yaptı bu arada ısallah hersey cok daha guzel olur
guzelım allah yardımcın olsun

ya ben mi cok agresifim yoksa sizmi cok sakinsiniz anlamiyorum vallahi..benim eşim sekreteriyle msn de pis pis konuscak ve bende o kadini orda tutucam..he yok bide üstüne yemege cikicam..nasil bir edepsizlik,saygisizlik,pişkinliktir bu ya..bide üstüne bana atilan catal cocugumun yüzüne gelicek..babasi aticak..ve o kadin yüzünden..cocugumun psikolojisi bozulcak..o kadin yüzünden..ve o kadin hala benim kocamin yaninda calişacak,hala gülebilcek,hala rahat durabilcek..

valla hamilelikmi benim böyle yapti bilmiyorum ama cocuk işin içine girdimi hiç düşünmem artik Allah ne verdiyse yerin dibine öyle bi sokarim ki onu bi daha gün yüzü göremez..ah kocaya neler yapardim düşünmek bile istemiyorum :S

Allah aşkina eşleriniz biraz saygi duymayi ögrensinler ya..yeri geldiginde cekinmeyi de bilsinler..korksunlar biraz ya..bu kadar mulayim olmayin..he bi erkek karisindan korktugu için aldatmamazlik yapmaz..tamam bunu %100 katiliyorum..ama yakalaninca biraz yüzü kizarabilsin ya..utanabilsin..bu ne pişkinliktir..

ben bu aldatma ve şiddet konusunda hiç anlayişli degilim,olamam da..lütfen sende burnundan getir eşinin..eger bir evde yaşaycaksaniz edebi,utanmayi,ahlaki,saygiyi ögrensin..cocuklariniz var..off :S

canım ne yaptın bıraz sakınleşip dusuncelerın netleştımı
cocugun ne yaptı bu arada ısallah hersey cok daha guzel olur
guzelım allah yardımcın olsun

Merhaba, gerçekten desteğin için teşekkür ederim. Sakinleşmedim ama artık bazı şeyleri içimde yaşıyorum evde bazı huzursuzluklar yaşadık ve kızlarım bundan çok etkilendi.Artık araya büyükler girdi zaman ne göstericek biilmiyorum.

o sekretermi ne haltsa onu isten cikarttirirdim ben olsam boyle bisey istesen esinin tepkisi ne olacak acabakötükedihüsokötükedihüso

Madem ayrilmiyorsun, veya bir sans verdin, diger kadinda cilveli sen daha da cilveli olacaksin,
eger ayrilmayipda yaninda kalmaya karar verdiysen,
gururu bir yana birakip,
sen bu adami öyle veya böyle kendine baglayacaksin, yani ayrilmayim ama somurtupda oturayim diyorsan bu hic olmaz, adam kendiliginden hic gelmze veya degismez.
Sen ellinden gelen kadinligi , sirinligi cilveyi yapmalisin, biliyorum cok cok zor ve su an hemen yapamasin bekle biraz zaman gecsin, belki bayrama kadar kendini toplarsin ve bayramda senaryoya baslarsin, inan istersen kazanan sen olursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…