aldatılıyormuyum?

canım iyi düşün lütfen.. ama şimdi buna göz yumarsan hep karşına çıkacaktır bu olay.. belliki birşeyler dönüyo..yok demek aptallık olur..
sadece kendini düşün..vereceğin taviz ileride karşına çıkacaktır..

bi kısmını okudum ve kalanını okumadım çünkü gerildim söylenecek söz yok olay ortada pislik asıl eşinizin kendisi...sadece diyorum ki şu mübarek günde inşşşşş o kocan olacka adam kazıkların en büyüğünü o o...kızdan yer ve gelip ayaklarına kapanıp sendne af diler .inşallah.

canım ne yaptın cocugun nasıl ıyımı ınan aklım sende kaldı
bıraz daha sakınlestınmı
ay ya şu dengesız kocanın yaptıgı aklıma gelınce
cok kızıyorum kusura bakma ama ınan aksamdan berı
sınır oldum..senın durumun ne tatlım
bazı fıkırler olustumu kafanda n ALLAHIM YARDIM ETSIN MUBAREK GUNLERDE

desteğiniz için teşekkür ederim. Kızım bugün ilkokula başladı ve böyle başlamasını hiç istemezdim.

babaya, eşe bak ya
aldatmadım diyo
çatal fırlatıyo sana değil çocuğa geliyo
ne adi ne ahlaksız bir adam ya Rabbim evlerden uzak etsin böylesini
arkadaşım yapabileceğin tek şey ne kendin çekmek ne de çocuklarına çektirmek koyver gitsin(bana demesi kolay tabi karar verecek olan sensin)
Allah yardımcın olsun

Arkadaşim teşekkür etmeyi bırak biz iki yorum yazar birakiriz
sana faydası olmaz teselliden gayri.
o kadinin eşine ulaşmaya caliş kariniz hakkında size söyleyeceklerim var
iş yerindeki birisi ile bir birliktelik yaşiyor diyerek söze başlayip,
lakin ondan duymanızı isterim akşama gelince bi sorun eşinize anlatır belki ha anlatmazsa
ben sizi tekrar arayacağim şeklinde konuşun
kadin akşam gelince eşinden duyucak bunları ve kendini toparlayacaktır eminim
ha sizde yapmazsaniz eşime söyler tahmin eder ben olduğumu derseniz bi erkeğe yaptirin
boş boş oturup sineye cekmeyin hele o çatal olayı gidip yazışmalari görmenize rağmen
aynı masada yemek yemek istemeniz çok tuhaf
eşim değil hiç bi kuvvet beni oraya oturtamazdı ve öyle bi davranirdimki ikisinide rezil eder bırakırdım başbaşa şahsen

desteğiniz için teşekkür ederim. Kızım bugün ilkokula başladı ve böyle başlamasını hiç istemezdim.

canım keske boyle baslamasaydı evet ama
babasının vıcdanın tıtresın..dengesız
ısallah cocugun yavrum durduk yere canı yandı cok ama cok ıyı ogrencı olur
esın ne yaptı cocuga karsı yaklasımı ne oldu
canım oncekı yazımdada dedım esını o kızla yuzlestır
kızda evlı ALLAHIM AKIL FIKIR VERSIN

Cantak firlatacak kadar onemli bir durum var demekki
Ustelik çocuguna denk gelmis ve seni orda kizlarla yanliz birakmis
yuh
boyle adam, boyle es, boyle baba mi olur
yazik vallahi
çocuga çok uzuldum
onun psikolojisini hiç dusunemiyorum...
bence arastir, gerçekleri ogren ve ona gore bir karar ver
bugun çatal firlatan adam yarin ne yapar allah korusun
dengesiz !

Bence durum çok açık.Olay ilk olduğu sırada kıza ne bu deseydiniz keşke.Böyle onursuz, haysiyetsiz insanlar var malesef.Eşiniz size tepki verip onu savunması da çok ilginç.Aklım almıyor böyle kadınları ama var malesef

ya bunu yapan insanlar bir coğu evli zaten bencede kadına bildiğinizi ima edip rezil etmek lazım onunla evli oldugunuzu asla bosanmayacağınızı ve onun pozisyonun ne oldugunu belli edin ve esinin bir gün haberi olacağını bunun sizin tarafınızdan olmasa bile baskaları tarafından olacağına ve sizin durumunuza cok sevineceğinizi
bosanın ayrılın demek bunlar bos seyler ğibi ğeliyor icinizde bulundugunuz durumu yasadığınız hayatı siz daha iyi biliyorsunuz ama allah hakınızda hayırlısını versin ama yalnız değilsiniz
birde bu olaylar o kadar coğaldıki her ğün bu tür yazılar cıkıyor ve bizde etkiliniyoruz ben sahsen herseyden bir sey cıkarıyorum allahım hic kimseyi sasırtmasın sizide sabır versin allah

evet katılıyorum kesinlikle...
Şimdi buna göz yumarsan ilerde herşeyi göz yumarsın...
Adam bi işler karıştırıyo tabi,karıştırmasa sekreterle msn de niye konuşsun ki hem Çok üzgünüm çoook

elleri ne olsun emi kıyamam ya yarın okulda ne açıklama yapıcakmış annesine soruyor senağlama
babasına sorsaydı keşke ne cvp verirdi
ben şahsen kadına gidip sorardım neler oluyo bakıyorum kocamın peşini bırakmıyorsun seninle dalga gecmektende keyif alıyor ne işş hiç işiniz gücünüz yok mu burda derim :1closedeyes:
aslında susmak en güzeli de bu sinirle kesin parçalarım ben o karıyı

VALLA ÖNCELİKLE sekreter kadına söyeyin uzak durmazsa eşine herşeyi anlatacağım deyin.msn konuşmalarını falan.

işte biz kadınlar böylelerini yanımızda koca diye taşıyacak kadar salağız!

kadının kocası afedersiniz hödüğün teki akşam adam evde yatan kadında dışarda gezen birisi ben bu adama durumu anlatsam bile adam gülüp geçecek. Kadın çirkin falan ama iyi cilveli

kızım çok iyi bugün okul heyecanı ile olanları unutmuş inanın akşam olup onun eve gelmesini hiç istemiyorum.

bencede keske sabretıp kanıt toplsaydın şimdı için için acaba varmı yokmu kesın emın olurdun ona gore karar verırdın belkı gerçekten bişey yok ama emın olmak lazımmm

sanırım eşinle o kadın arasında bişiler var....erkek tabii yalanlayacaktır..evet seni aldatııyorum diye dürüstçe bi açıklama beklenemez aldatan erkekten..iyi düşünüp kararını ver bence..bitmelimi aynı evde ayrı bi şekilde evliliğe devammı etmeli??

tatlım senin adına çok üzüldüm.ama sen güçlü kadını oynamak zorundasın bunu unutma emi sakin ve sabırlı ol bence sana çok şey kazandıracaktır eminim biliyorumki çok zor bi durum hele resturantta yaşadıgın zor şu anda öfkeden kuduruyorsundur demi ama akıllı davran böyle davranarak eşini senden daha çok uzaklaştırırsın sana ve verdigin emeklerine yazık olur bence kaybeden degil kazanan olmalıyız kızlar bi terbiyesizin kollarına bırakmaya niyetin yoksa kocanı sakin olmaya çalış

kızım çok iyi bugün okul heyecanı ile olanları unutmuş inanın akşam olup onun eve gelmesini hiç istemiyorum.

şimdi çok öfkelisin kırgınsın ve hayal kırıklıgı yaşıyosun ondan eve gelmesini istemiyosun eger o kadınla yattıysa sakın bagışlama ama yeni başlayan bi maceraysa kolları sıva yuvan için mücadele et bence ve sakın ailenden kimseye bu konuda bahsetme evliligin devam ettigi sürece annenler damatlarına kin güdecektir sakın unutma:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…