Aldatiliyormuyum? Telegram kullananlar acil cevap lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kullanmayı bilmediği uygulamanın telefonunda işi ne ya😵‍💫 at yalanı inananı….
İşyerinin olduğu gruptan yazmıştır diyor sonra bulamıyor felan…
Ya bir de ne kullanmayı bilmeyecek? Sanki bana muhasebe uygulaması.
Whatsapp kullanabilen herkes her türlü sosyal medya mesajlaşma uygulamasını kullanır. Oraları geçiniz.

Son görülmeye baktım yakınlarda yazıyor ama diğer tüm insanlarda da öyle yaziyor
Gizlilik ayarlarına bakın eşinizin. Kendi son görülmenizi kapatınca son 1-3 gün içinde girdiyseniz "yakınlarda" yazar.
Eğer 3 günü geçtiyse "1 hafta içinde" yazar böyle böyle gidiyor.
Son görülmesini açın, kadınınkini görürsünüz zaten.

Bişeyler yaptınız veya konuşabildiniz mi tekrar bence çok hızlı reaksiyon verdiniz keşke biraz daha takip etseydiniz biliyorum o anda insanın gözü dönüyor ama keşke bekleseydiniz .. şimdi daha da gizli kapaklıya dönecek bildiğini söylediğin için daha temkinli ve arkasından iz bırakmayarak yapacak 😒

Bişeyler yaptınız veya konuşabildiniz mi tekrar bence çok hızlı reaksiyon verdiniz keşke biraz daha takip etseydiniz biliyorum o anda insanın gözü dönüyor ama keşke bekleseydiniz .. şimdi daha da gizli kapaklıya dönecek bildiğini söylediğin için daha temkinli ve arkasından iz bırakmayarak yapacak 😒
Yeminler ediyor bı şekilde ispat edicem diyor. Simbi beni yonlendirdiklerinde telefonu her istediğimde veriyor karşı çıkmıyor. Telegrami bilen birilerine soruyorum dedim hiç karşı cikmadi verdi her dafasinda. Şuan sakın davranmaya çalışıyorum ama tutamıyorum yükselip sert konuşuyorum. Yani ben gördüm onu ne şekilde yanlışlık olabilir ki. Yeminler ediyor ben öyle bişey yazmadım diye.

Ben olsaydım kocamın ağzından sibele yazardım. Hiç uğraşmazdım yani bide zaten her atacağınız adımı haber veriyorsunuz. Abinizle konuşmaları duydu kendini ona göre ayarlar.
Hayır abimin geçmiş araştırma yapacağını duydu.zaten bu saatten sonra ilişkisi varsa bile kesebilir bundan sonrası beni pek ikna edemez. Geçmişi bulmam lazım

Ya arkadaşlar telegram o kadar basit bir uygulama ki kullanımı sohbet özellikleri falan çok gelişmiş bi uygulama zor degil fakat kanıt bulma işi biraz zor çünkü karşı taraf mesaj konuşmalarını karşılıklı olarak silmiş ( ayrıca konu sahibi artık şunu kabul edin kocanız o mesajı atmış yoksa aksi takdirde mesajı beğendi gelmez ) lütfen bunu idrak edin.

Yeminler ediyor bı şekilde ispat edicem diyor. Simbi beni yonlendirdiklerinde telefonu her istediğimde veriyor karşı çıkmıyor. Telegrami bilen birilerine soruyorum dedim hiç karşı cikmadi verdi her dafasinda. Şuan sakın davranmaya çalışıyorum ama tutamıyorum yükselip sert konuşuyorum. Yani ben gördüm onu ne şekilde yanlışlık olabilir ki. Yeminler ediyor ben öyle bişey yazmadım diye.
İstediği kadar etsin hanımefendi olan olmuş artık burda ben darlandım yaa valla hep aynı cümleler başka ne duymak istiyorsunuz anlamış değilim

Ya arkadaşlar telegram o kadar basit bir uygulama ki kullanımı sohbet özellikleri falan çok gelişmiş bi uygulama zor degil fakat kanıt bulma işi biraz zor çünkü karşı taraf mesaj konuşmalarını karşılıklı olarak silmiş ( ayrıca konu sahibi artık şunu kabul edin kocanız o mesajı atmış yoksa aksi takdirde mesajı beğendi gelmez ) lütfen bunu idrak edin.
Hayır bunu biliyorum ben somut delil için uğraşıyorum zaten

İstediği kadar etsin hanımefendi olan olmuş artık burda ben darlandım yaa valla hep aynı cümleler başka ne duymak istiyorsunuz anlamış değilim
Ya ben delil nasıl toplarım nasıl davranmam lazım diye soruyorum zaten. Arkadaslra nasıl tepki verdi diye soruyorlar o yüzden yazdım. Yonlendirmelerle de delil bulamadım

Hayır bunu biliyorum ben somut delil için uğraşıyorum zaten
Telegramda bulmanız zor diyorum işte wp gibi silinen mesajı geri getirme özelliği yok ya da döküman numaraların başı sonu çıkar gibi bi durum yok o uygulama tamamen anonim üzerine kurulmuş sadece ayarlardan istediğini degiştirebildiğn bir uygulama kaç senedir kullanıyorum böyle bişey olmadı

Herkesin oyle olmuyor onuda ozllikle acmak lazim veya şoyle diyeyim son görülme kimse yaparsam kimsenin goremem açık olursa benim açan kişilerinkinide görürüm ancak :)
Sen ne düşünüyorsun tam olarak uygulamayı biliyorsun, biz anlamıyoruz anam…

Arkadaşın dediği gibi Sibel yazıp hemen sildi mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X