Aldatiliyormuyum? Telegram kullananlar acil cevap lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne celallenmesi.. Siz kendi mesajınızı tekrar okur musunuz? Cellallenen kimmiş? Pesler mesler havada uçuşuyor.. Hayırdır yani..

Burda bir konu var ve herkes yazılana göre yorum yapıyor. Kimse kimseyi görmedi, tanımıyor..

Ayrıca siz o kadın için neden bu kadar alındınız. Or..pu olduğunu bilemem ama arandığında verdiği cevaplara göre pek tecrübeli ve rahat geldi konu sahibini rahatlaıp iknaya çalışmış.. Eğer ki bu konularda acemi ve suçsuz olsaydı gayette cıngar çıkarır konu sahibini daha telefonda rezil ederdi.

Burda hepimiz birçok konuda şahit olmuşuzdur evli olup da kocalarını başka kadınların kocalarıyla aldatan,hem kendi hem başkasının yuvasının yıkılmasına sebep olan nice kadın var..

Dediğim gibi biz yazılanlara göre yorum yapıyoruz.
Ayrıca başkalarının yorumlarını elestiremezsiniz. Sizde sadece konuya yorum yapmalısınız..
Beni alıntılayıp uzun uzun yazan sizsiniz yalnız, sanki ben size çatıyormuşum gibi ifadeler kullanmayın.
Herkes fikrini belirtiyor, siz niye kişisel algılıyorsunuz da bana sardınız gece gece?
Bir daha alıntılamayın olur mu, tuhaf bir hava esti benim hiç uğraşasım yok. İyi geceler.

Beni alıntılayıp uzun uzun yazan sizsiniz yalnız, sanki ben size çatıyormuşum gibi ifadeler kullanmayın.
Herkes fikrini belirtiyor, siz niye kişisel algılıyorsunuz da bana sardınız gece gece?
Bir daha alıntılamayın olur mu, tuhaf bir hava esti benim hiç uğraşasım yok. İyi geceler.
Şaka değil mi yazdıklarınız bence şaka 😂

O zaman sende bir daha başka üyeye yazarken konuya yorum yapan başka bir üyenin yazdıklarını aynen yazarak bir nevi dedikodu yapma.. Olur mu?

Tuhaf havanla sana iyi geceler..

Son düzenleme:
Bir daha sende beni alıntılamazsan sevinirim..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X