Aldatiliyormuyum? Telegram kullananlar acil cevap lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Riskli ama ben bir deli olduğum için kocamın ağzından kadına yazardım. :KK53: Ama bunu fazla bekletmeden yapmak lazım, kocamla telefonu baş başa bırakmazdım asla. Yoksa hemen uyarı çeker, yazarsa sakın bildiklik verme diye. İletişimlerini her türlü keserdim kısacası, uyaracak vakti olmasın. O uyuduktan sonra şak bir mesaj kadına. Sabaha kadar, olmadı yarın sabah cevap gelirse işte o zaman elimden kimse alamazdı.
Ama püf noktası telefonla kocam yalnız kalmayacak, vermezdim telefonu yarına kadar.

Sen ne düşünüyorsun tam olarak uygulamayı biliyorsun, biz anlamıyoruz anam…

Arkadaşın dediği gibi Sibel yazıp hemen sildi mi?
Silmiş gibi çünkü başka biyerde eşi grup gibi biyerde yazsa açip gosterirdi bak burda yazdim oda gelmiş beğenmiş diye ve o bildirimleri görüp girip hiç bir mesaj olmamasi sildiğini gosteriyor karşı tarafın

Ya ben delil nasıl toplarım nasıl davranmam lazım diye soruyorum zaten. Arkadaslra nasıl tepki verdi diye soruyorlar o yüzden yazdım. Yonlendirmelerle de delil bulamadım
Telegram delil ya da somut toplamak istediğiniz bir uygulama değil işte yazışmaları gördünüz mü açtığınız da mesaj varmıydı hayır yok bitti bu kadar son görülme olayından da bişey çıkmaz yani

Telegram tehlikeli. Gizlilik olarak da wp gibi değil. O yüzden hiç güvenme mesaja. Karşı taraf konuşmayı komple silmiştir. İz kalmaz. Bulman imkansız. Anca telefona keylogger falan attırman lazım onda da tüm banka şifreleriniz çalınır. Batarsınız. Telegramı uzun süredir kullanmadım muhtemelen daha güncel özellikler gelmiştir.

Silmiş gibi çünkü başka biyerde eşi grup gibi biyerde yazsa açip gosterirdi bak burda yazdim oda gelmiş beğenmiş diye ve o bildirimleri görüp girip hiç bir mesaj olmamasi sildiğini gosteriyor karşı tarafın
Adam karşılıklı silmemiş o "canımdan ötesin" mesajını. Sadece kendinden silmiş. Yoksa beğeni bildirimi gelmezdi. Orası kesin.
Kendimden niye mesajı silerdim ben olsam? Karşı taraf görsün ama benim telefonumu biri alırsa göremesin diye böyle yapardım ben olsam.
Beğeni ve o telefonum kapanıyor mesajını da kadın silmiş ama çift taraflı silmiş.
1 senedir kullanıyorum uygulamayı epey iyi biliyorum şahsen. :)

Aynen işte karşı taraf yazışmaları sildiği için otomatik olarak sohbet de siliniyor sanki hiç konuşma yazışma olmamış gibi oluyor bunu anlamak zor değil dimi

Adam karşılıklı silmemiş o "canımdan ötesin" mesajını. Sadece kendinden silmiş. Yoksa beğeni bildirimi gelmezdi. Orası kesin.
Kendimden niye mesajı silerdim ben olsam? Karşı taraf görsün ama benim telefonumu biri alırsa göremesin diye böyle yapardım ben olsam.
Beğeni ve o telefonum kapanıyor mesajını da kadın silmiş ama çift taraflı silmiş.
1 senedir kullanıyorum uygulamayı epey iyi biliyorum şahsen. :)
Evet o oyle zaten adam yazıp konusmayi sadece kendinden silmiş kadın gorunce beğenmiş mesajlar olmasada beğeni geliyor dedim ya o yüzden :) sonrada kadın birden hepsini silmiş nedense bende 3 senedir galiba

Yok konu sahibinin elindeyken gelmiş ya mesaj karşı taraf nasıl anında sildi
Silersin hem de saniyesine silersin. Bildirim de anında yok olur.
Whatsapp gibi değil.
Eski iş arkadaşım vardı, hödük gece yarısı gevşek bir mesaj atmıştı bana. Pişman mı oldu neyse, ben açmadan şak diye silmişti. :)

Silersin hem de saniyesine silersin. Bildirim de anında yok olur.
Whatsapp gibi değil.
Eski iş arkadaşım vardı, hödük gece yarısı gevşek bir mesaj atmıştı bana. Pişman mı oldu neyse, ben açmadan şak diye silmişti. :)
Aynen öyle valla hemde hiç bişey olmamış gibi dimi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X