Aldatiliyormuyum? Telegram kullananlar acil cevap lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yo

Yok başka odadaydi eşim,msjlari okuyup Allah kahretsinki sakın kalamadim ve onu çağırdım. Şifreyi gir çabuk dedim girdi başka bişey sandı ne oluyor diye. Şifreyi girdiği an elinden aldım ama hiç bı yerde yoktu.
Sonradan telefonu eline verdiniz mi gene,, o arada Sibeli uyarmış olması mümkün çünkü

Şu şekilde gruplar sessiz ama rehberimdeki biri bana telegramdan yazdığında bildirim geliyor. Mesela rehberimden kim telegrama katılmış onların da bildirimi geliyor.

Eklentiler

• 1000035942.jpg
    1000035942.jpg
    104,3 KB · Görüntüleme: 83
Girip baktım Bibibella Bibibella o da yanımda durdu bişey bulamadım. Şimdi de diyor sana ispatlayacam, dedimki kadını karşıma mi getirecen nasıl getireyim rezil oluruz dedi. Beni kaybediyorsun rezil ol dedim tamam onuda yapayım dedi. Ama eşiyle gelsin dedim oflayip pufladi kendi kendine.

Kocam katılırsa diye kapatmıyorum ahajaja kapatmayı sürekli unutuyorum şuan kapatıyım hemen 🫠
Bildirim ekrana düşmez ama telegrama girince her türlü gorürsün gereksiz bildirim sevmiyorum ben mesela direk uygulama bildirimlerim kapali zaten giriyorum sürekli borsa için

Girip baktım Bibibella Bibibella o da yanımda durdu bişey bulamadım. Şimdi de diyor sana ispatlayacam, dedimki kadını karşıma mi getirecen nasıl getireyim rezil oluruz dedi. Beni kaybediyorsun rezil ol dedim tamam onuda yapayım dedi. Ama eşiyle gelsin dedim oflayip pufladi kendi kendine.
Keşke o an biraz sakin kalabilseydiniz şuan gardını almaya hazırlanıyor olabilir.. şüphe içinize düştü bi kere

Ya şimdi eşiyle gelsin olmamış sanki bu memlekette neler okuyup izliyoruz bi bırak ıspat etsin bakalim nasil edecek

İnşallah troll soru değildir hamile halimle sinirlendim sövüyorum karnım iyice şişti sinirden
Trol değilim ya tanıyanlar bile var beni neden riske atayım kendimi. Tek aklıma gelen yer burası oldu. 24yildir tanıyorum ilk defa böyle bişey yasadim

Bildirim ekrana düşmez ama telegrama girince her türlü gorürsün gereksiz bildirim sevmiyorum ben mesela direk uygulama bildirimlerim kapali zaten giriyorum sürekli borsa için
Evet mesela az önce girdim kimler katılmış hepsi bildirim olarak geldi kapattım bende nedense bi içim ısınmadı şu telegrama sadece bilgi amaçlı paylaşımlar oluyor ordan bakıyorum

Evet mesela az önce girdim kimler katılmış hepsi bildirim olarak geldi kapattım bende nedense bi içim ısınmadı şu telegrama sadece bilgi amaçlı paylaşımlar oluyor ordan bakıyorum
Bende çok sevmem ama işte mecbur kullanıyorum çok acayip bir yer maalesef ha bu demek değilki herkes kötü birsey yapiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X