Aldatiliyormuyum? Telegram kullananlar acil cevap lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Size bir yol onereyim.
Sibel e telegramdan esinizle cekilmis cok mutlu bir fotografinizi gonderin.
Verecegi tepki resmi bir is arkadasi gibi olursa, siz de "Sibel Hanim kusura bakmayin, mesaji yanlis gonderdim" diye cevaplarsiniz. Aralarinda bir sey yoksa, hem kimseyi rahatsiz etmemis hem de kimseye rezil olmamis olursunuz. Yanlis mesaj hepimiz gonderebiliriz sonucta.
Ama eger aralarinda bir sey varsa, ne kadar da gizlemeyi planlamis olsalar da, karsidaki kadin sizin kocanizla fotonuzu gorunce sakin kalmasi cok zor. Sizin su an kendinizi sakinlestirmeye calismaniz gibi biraz da o kendini sakinlestirmeye calissin bakalim

Evet o oyle zaten adam yazıp konusmayi sadece kendinden silmiş kadın gorunce beğenmiş mesajlar olmasada beğeni geliyor dedim ya o yüzden :) sonrada kadın birden hepsini silmiş nedense bende 3 senedir galiba
Uygulama aslında çok tehlikeli. :)
1 günde falan silinmeye de ayarlayabiliyorsun.
Gerçi wp'a da geldi bu tarz özellikler ama telegram daha efektif :)

İşte kime güvenli orası nereden baktığına göre değişir. :)
Mesela mesajları sessize alırsam, otomatik mesaj silme ayarlarsam partnerimin ruhu duymaz.
Wp gibi telefon galerisine de kaydolmuyor görseller. Ohhh müthiş bir rahatlık.
Şöyle mesela bizim millet bazı konularda çok saf özellikle kadinlar bi dunya bilgi foto paylasiyorlar insta bu konuda çok leş yok tek tek sil veya bi sekilde ekran aliniyor bildirim gitsede aldiktan sonsra napimki bildirimi ama telegramda ekranda alamaz bütün mesajlarida bi anda silebilirsin dediğin gibi nerden baktığına bağlı

İnşallah öyle olsun ama şu beğeni işi maalesef
Ona hiç açıklama getiremem maalesef. Yazmadığın mesajdan beğeni gelmez.
Hadi telefonum kapanıyor mesajını kadın yanlış attı desek... Ama beğeni işinin bahanesini üretemem ben.
Ben ilk telegram kullanırken benim herif bir resim attı bana. Orada da resimin kimden alıntılandığı görünüyor. Bir kadın ismi yazıyor, tıkladım. Baktım aboooo kadın eskort tipli bir şey. Anında herifi aradım, senin ağzına sıçarım. Sen beni eskortlarla mı aldatıyorsun dedim. Ama nasıl bağırıyorum.
Sonra ortaya çıktı meğer telegramda biri bir resim paylaşınca, ilk kim paylaştıysa onun profili görünüyormuş herkeste. Kulaktan kulağa gibi yayılıyor gibi düşün.
Bu yeminler ediyor, valla tanımıyorum, gruptan attılar ben de komik diye sana attım diyor. Velhasıl böyle böyle uygulamada uzman oldum. :)

Şöyle mesela bizim millet bazı konularda çok saf özellikle kadinlar bi dunya bilgi foto paylasiyorlar insta bu konuda çok leş yok tek tek sil veya bi sekilde ekran aliniyor bildirim gitsede aldiktan sonsra napimki bildirimi ama telegramda ekranda alamaz bütün mesajlarida bi anda silebilirsin dediğin gibi nerden baktığına bağlı
Her şeyi süreli ayarlayabiliyorsun, fotoğraflar da dahil. İstersen 1 sn koy.
O yönden rahat bak.

Üzüldüm ya 🥲
Şu an ne durumdadır Allah bilir…
Allah eşin de hayırlısını versin…
Ya canım benim şimdi wp olsa mevzu şunu yap bunu yap şurdan döküman çıkart şöyle böyle yine deriz desteğin alası olur ama bu telegram yani mümkün değil kanıt somut delil o yüzden maalesef ki durum böyle ama günah almaya gelince o mesaj atılmış yani bariz bu belli açıkcası yoksa aksi takdirde o beğeni olmaz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X