Aldatiliyormuyum? Telegram kullananlar acil cevap lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben Telegram kullanıyorum ama her katakullisini de bilmiyorum.. okul ve kitap kulüplerine üyeyim sadece.. ama yazdığım bir yorumu biri beğenince beğeni bildirisi geliyordu sanki..

Hayır bakiyordum o sıra, telefonu istedigimde veriyor kurcaliyorum ama yok

Acaba böyle reklam falan düşüyor ya bazen uygulamalardan öyle bir şey miydi ki ? Ayrıca canımdan ötesin diyen adam boşanmaktan da bu kadar korkmaz gibi geldi bana

Hayır gelir beğense alıntı yapsa özellikle kapatmadiysanız burda beğeni var

Sibelin o sibel olduğuna nereden eminsiniz?bilip bilmeden kimseye yazmayın sakin olun.Eşi görse napacaksınız?Önce sakinleşin.
Sağlıklı düşünün.

Arkadaşlar şimdi telegrama baktim özel konuşmalarda beğeni kalp konulabiliyo mesaja ama gruplardaki mesaja konamiyor bende öyle oldu

Ortak grupta canımdan ötesin yazmaz dedi ama bilemedim
Yazsa bile der ki. örneğin: Bilmem kim abi bana şu konuda yardım etti ben de "canımdan ötesin" yazdım müteşekkir olma anlamında..(mesela diyorum)...işte onu da karısına alnı ak bir şekilde gösterirdi..sonuçta bir şekilde birisine bu mesajı yazmış mı yazmış

Yo
Mesaj gelir gelmez telefonu elinden aldım diyor ya söylemeye fırsatı oldu mu acaba adamin
Yok başka odadaydi eşim,msjlari okuyup Allah kahretsinki sakın kalamadim ve onu çağırdım. Şifreyi gir çabuk dedim girdi başka bişey sandı ne oluyor diye. Şifreyi girdiği an elinden aldım ama hiç bı yerde yoktu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…