Aldatiliyormuyum? Telegram kullananlar acil cevap lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Desene bugün yine birileri mutsuz uyuyacak hakkında hayırlısı olsun ne diyelim

Hayır ya bildirimleri gormus adami cagirmiş çunku şifreyi bilmiyormuş konu sahibi bu daha sacma adam gelip acip bakana kadar silmistir silince bildirimlerde hop diye gidiyor ekrandan
Şifreyi bilmiyorum oğlum sürekli telefonu alıp oynuyordu bende kızıyordum benimkini almiyo çekiniyor seninkini rahatlıkla alıp oynuyor şifre köy diyordum.oglumda her defasında görüyordu bı şekilde o yüzden bikac şifre degisikliginden sonra takip etmemistim

Arkadaşım tam olarak ne duymak istiyorsun onu de bize içini rahatlatmak mı hee gurban olduğum

Yav
Arkadaşım tam olarak ne duymak istiyorsun onu de bize içini rahatlatmak mı hee gurban olduğum
Yav bişey duymak istemiyorum sormuş cevapladım. Aldatiyorsa s.cacam ağzına az kaldı çıkar kokusu. Allah belalarını versin

Yav

Yav bişey duymak istemiyorum sormuş cevapladım. Aldatiyorsa s.cacam ağzına az kaldı çıkar kokusu. Allah belalarını versin
SAkin ol sen sadece tetikte ol pür dikkat takip et bişey gördüğünde çök enseye anlaştık

Arkadaşlar konuştuk bana soylediklerini aynen aktarıyorum. İş yerinde daha önce arkadaş olan biriyle bunların arası bozuluyor. Sadece benim adamla değil, iş yerindeki üstler bilmem neler bu adamdan şikayetçi oluyor falan, daha öncede bu adamın yine ordaki başka bı abiyle ağza alınmayacak küfürlerle saldirdigini duymuştum ve eşime nedense bu adamdan haz etmiyorum,sakın onunla arkadaslik yapma.brni dinlememisti bundan bikac ay önce simarma ama sen insan sarrafisin falan filan diyip adamla olan derdini anlatmisti. Uzatıyorum kusura bakmayın.iste bu kızda o adamın biriminde ve benim adama yaptigi trhdit veya hamleleri kendisine söylüyormuş.bikac defa kız kendi eşiyle beraber aramıştı falan. Neyse bundan önce ben evhamlı biri olduğum için duyduğumda panik atak olmuştum dra falan gittim. Bu da ben duymayayim diye birimini değiştirip delil topluyormusss. Ve msjlari siliyormus. Kız bugün ona onun söylediğine goreee abi bugün yine delirmisti seni öldüreceğini söyledi falan, benim adam da yakında ipi çekilecek kendi basini yiyecek demiş. Sonra sen naptın kızını kreşe verdin mi demiş (kızını tam gün kreşe verdiği için sürekli izin alıyor ve uzuluyormuş muş ) o da evet yazdırdım ama benden kopmasindan korkuyorum sanki benden kopacak demiş. Benim adam da neden kopsun canından ötesin sen demiş. O da onu beğenip daha önce yazacaktım ama telefonum kapanıyordu diyip önceki mesaja cevap vermis (tehdit ettiğini soyledigi msja)
Peki kız mı sildi dedim hayır şifreyi açarken farketmedim mi sildim msji dedi. Sana kızla konuşup ispat edemem ama başka bı kaç arkadaş var onlarda işin içinde biz bu kişilerle adamın foyasini çıkarmaya çalışıyoruz falan filan işte.. Alin bakalım hikaye bu, benim içime sinmedi ama sakın kalıp inanmış gibi yapmak için bana fırsat verdi.

Benim eski eşimde enselendiğini anlayınca peşimde polisler var demişti kendisinin de polis olması dışında sorun yok

Canından ötesin mi canımdan ötesin miydi gördüğünüz mesaj. Ayrıntı önemli bence burda.

Bunun işi biraz sıkıntı, ruhsal sıkıntıları olan birileriyle muhattap oluyor sürekli o yüzden ona baskı yapiyordum tekrar sınava gir işte başka mesleğe geç diye, hastalandım bı dönem kafaya taktigim için. Son zamanlarda yaşadıklarını anlatmamaya başlamisti. Bı defa gizli telefon konuşmasını duydum madde bağımlısı biriyle konuşuyordu. Vermem sana para falan biz sadece otobüs biletini alabiliriz demişti adamda bağırmaya başlamıştı ben korkmuştum şahit oldum diye anlatmıştı yani işi sikintili biliyorum onu. Ama şu var ki o el titremesiyle canından ötesin mi canimdan ötesin mi yazmıştı fark edemedim. Çocukların yanında konuşmayalım arabaya geçelim analatacam diyip duruyordu kurcalama anlatacam diyordu ama ben oooff bennn sakin kalamadim işte.

Canım bir kadın yanlış hissetmez hissedemez .. kadınların iç güdüsel duyguları çok yüksek bide görmüşsün yani olay bitmiştir ,yaptı bir hata artık ne olacağına karar vereceksin . Bide tek hatan görür görmez tepki vermen biraz daha bekleseydin belki başka detay yakalayacaktın .. yeminlere inanma ıspatsa hani neyi ıspat edecek neyi bekliyor ? Muhtemelen karşı kişiyle görüştü durumu bildirdi ne mesaj gelecek ne telefon.. aslında telefon derken telefon faturalarına yansıyan görüşmeler de olabilir veya başka telefon saklıyor olabilir insanın aklına bin bir türlü şeyler geliyor. Ama bir hata yaptığı kesin .. sakın sana hasta muamelesi yapmasına izin verme böyle erkekler manipüle etmeyi sever! Bir pisliğin üstünü kapatmak bukadar kolay olmamalı .. sen sus sadece sen sustukça onun içine oturacak zaten.

İnanmak senin seçimin
Madem böyle idi ne diye başta mesaj yok diyip sana paranoyak muamelesi yaptı
Telegram kullanmayı bilmiyorum, kadına bişey yazma rezil olurum diyene kadar…
Senaryoyu uzatıp dallandırmış, düşünme fırsatı bulmuş :)
Ne diyelim, canın istiyorsa inan bari

Olay doğru olsa ne mesajı silerdi ne de siz kıza yazmak isteyince size yazma derdi. Ben haklı olsam, başım dik olsa al ara hemen derdim. Kendine güvenen biri öyle yapar. Vakit kazanıp hikaye uydurdu işte. Arkadaşları da onu satmaz zaten yalanına ortak olurlar. Bu hikayeden sonra emin oldum aldattığına, hakkınızda hayırlısı olsun.

Bildigim kadariyla telegramda gerekki ayarlari yaptigin zaman gelen giden tum mesajlar belirlenen surede kendiliginden siliniyor

Hayır diyorum ya sakın kalmam için fırsat verdi. Elbet çıkacak bı haltlar yediyse. Bu geçmiş araba goruntuleri bı bulunsa,çünkü aynı iş yerindeler ya mutlaka arbaya binmistir.

Doğru olamaz mı tabi ki olabilir ama biraz zorlama geldi. Anlatacağım anlatacağım diyerek zaman kazanmış, inandırıcı olsun diye sizin de bildiğiniz konuları katarak bir hikaye yazmış gibi. En iyisi bu saatten sonra tetikte olun, bir haltlar karıştırıyorsa çok daha dikkatli olacak ya da tamamen kesecek

Bunuda sordum neden başta msj yok falan diye beni delirttin dedim, çocuklar yanimizdaydi sana sürekli kurcalama analatacam dedim ama anlamadın o yüzden msj yok falan dedim diyor. Peh..

Kizlar Bildigim kadariyla telegramda gerekki ayarlari yaptigin zaman gelen giden tum mesajlar belirlenen surede kendiliginden siliniyor

Bunuda sordum neden başta msj yok falan diye beni delirttin dedim, çocuklar yanimizdaydi sana sürekli kurcalama analatacam dedim ama anlamadın o yüzden msj yok falan dedim diyor. Peh..
Abinizin işin içine girdiğini duyunca muhtemel iletişim ortaya çıkacak diye, aklınca hikâye yazmış. Aracın geçmişi vs duymuşsa ona da yol yapmış " aynı iş yerindeyiz, tabiki orda konuşmayacağız, musait anlarda bir yerlere gidip ne yapacağımızı konuşuyoruz" gibi gibi...

En basitinden gözünüzle gördüğünüz mesaji inkar edince mi çocukları düşünmüş oluyor? Sizi delirtirken???

Eminim bilmiyordur kullanmayı hep öyle olur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…