Aldatiliyormuyum? Telegram kullananlar acil cevap lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kusura bakmayın ama ben masum olan hiçbir erkeğin böyle diyeceğine inanmıyorum. Masum insan kendini ispat ettikten sonra diyenin burnundan fitil fitil getirir.
Kesinlikle. Düşünsenize eşinizin size böyle bi şey dediğini. Allah korusun neler yaparım ona. Başta ben boşarım bu nasıl ima diye. Adam net suçlu, kadına yazmış o kesin canımdan ötesin diye zaten

Arkadaşlar konuştuk bana soylediklerini aynen aktarıyorum. İş yerinde daha önce arkadaş olan biriyle bunların arası bozuluyor. Sadece benim adamla değil, iş yerindeki üstler bilmem neler bu adamdan şikayetçi oluyor falan, daha öncede bu adamın yine ordaki başka bı abiyle ağza alınmayacak küfürlerle saldirdigini duymuştum ve eşime nedense bu adamdan haz etmiyorum,sakın onunla arkadaslik yapma.brni dinlememisti bundan bikac ay önce simarma ama sen insan sarrafisin falan filan diyip adamla olan derdini anlatmisti. Uzatıyorum kusura bakmayın.iste bu kızda o adamın biriminde ve benim adama yaptigi trhdit veya hamleleri kendisine söylüyormuş.bikac defa kız kendi eşiyle beraber aramıştı falan. Neyse bundan önce ben evhamlı biri olduğum için duyduğumda panik atak olmuştum dra falan gittim. Bu da ben duymayayim diye birimini değiştirip delil topluyormusss. Ve msjlari siliyormus. Kız bugün ona onun söylediğine goreee abi bugün yine delirmisti seni öldüreceğini söyledi falan, benim adam da yakında ipi çekilecek kendi basini yiyecek demiş. Sonra sen naptın kızını kreşe verdin mi demiş (kızını tam gün kreşe verdiği için sürekli izin alıyor ve uzuluyormuş muş ) o da evet yazdırdım ama benden kopmasindan korkuyorum sanki benden kopacak demiş. Benim adam da neden kopsun canından ötesin sen demiş. O da onu beğenip daha önce yazacaktım ama telefonum kapanıyordu diyip önceki mesaja cevap vermis (tehdit ettiğini soyledigi msja)
Peki kız mı sildi dedim hayır şifreyi açarken farketmedim mi sildim msji dedi. Sana kızla konuşup ispat edemem ama başka bı kaç arkadaş var onlarda işin içinde biz bu kişilerle adamın foyasini çıkarmaya çalışıyoruz falan filan işte.. Alin bakalım hikaye bu, benim içime sinmedi ama sakın kalıp inanmış gibi yapmak için bana fırsat verdi.
Külli yalan. Saatlerdir düşünüp uydurduğu şey bu oldu demek. Ben demiştim ama silmiştir 5 sn sürmez diye. Madem bu kadar masumdu konuşma niye silmiş.

Arkadaşlar konuştuk bana soylediklerini aynen aktarıyorum. İş yerinde daha önce arkadaş olan biriyle bunların arası bozuluyor. Sadece benim adamla değil, iş yerindeki üstler bilmem neler bu adamdan şikayetçi oluyor falan, daha öncede bu adamın yine ordaki başka bı abiyle ağza alınmayacak küfürlerle saldirdigini duymuştum ve eşime nedense bu adamdan haz etmiyorum,sakın onunla arkadaslik yapma.brni dinlememisti bundan bikac ay önce simarma ama sen insan sarrafisin falan filan diyip adamla olan derdini anlatmisti. Uzatıyorum kusura bakmayın.iste bu kızda o adamın biriminde ve benim adama yaptigi trhdit veya hamleleri kendisine söylüyormuş.bikac defa kız kendi eşiyle beraber aramıştı falan. Neyse bundan önce ben evhamlı biri olduğum için duyduğumda panik atak olmuştum dra falan gittim. Bu da ben duymayayim diye birimini değiştirip delil topluyormusss. Ve msjlari siliyormus. Kız bugün ona onun söylediğine goreee abi bugün yine delirmisti seni öldüreceğini söyledi falan, benim adam da yakında ipi çekilecek kendi basini yiyecek demiş. Sonra sen naptın kızını kreşe verdin mi demiş (kızını tam gün kreşe verdiği için sürekli izin alıyor ve uzuluyormuş muş ) o da evet yazdırdım ama benden kopmasindan korkuyorum sanki benden kopacak demiş. Benim adam da neden kopsun canından ötesin sen demiş. O da onu beğenip daha önce yazacaktım ama telefonum kapanıyordu diyip önceki mesaja cevap vermis (tehdit ettiğini soyledigi msja)
Peki kız mı sildi dedim hayır şifreyi açarken farketmedim mi sildim msji dedi. Sana kızla konuşup ispat edemem ama başka bı kaç arkadaş var onlarda işin içinde biz bu kişilerle adamın foyasini çıkarmaya çalışıyoruz falan filan işte.. Alin bakalım hikaye bu, benim içime sinmedi ama sakın kalıp inanmış gibi yapmak için bana fırsat verdi.
Yalan söylüyor üzgünüm. Az önce de yeminler ediyordu konuşmadım diye. Hikaye uyduracak vakit verdiniz o arada uydurmuş

Sibel "canımdan ötesin" mesajinizi beğendi.
Ya benimde iki gündür telefonum kapanıyor, yazacaktim sana 😔

Arkadaslar bikac msj sesi geldi eşimin teline. Şifreyi bilmiyorum üstten okuduğum kadarıyla bu yazıyı gördüm. 4gunluk tatile geldik. Yeminler ediyor. Teli verdi elime şifreyi açıp, ama msj silinmiş yok. Eşimde nerede bende görseydim mesajı dedi. Sosyal medyayı kullanmayı pek bilmiyor yada ben öyle sanıyorum. Telegramda msji gönderen silse bile silindi falan yazıyor mu? Telefonun bildiğim heryerini kurcaladım yok yok yok. O msj neydi delirecem.
Mesajın telegramdan geldiğine emin misiniz peki? Bazen bana da saçma sapan numaralardan (0850 ile baslayan) normal mesaj geliyor "seni aradım ulaşamadım" "sen yaşıyor musun, sesin soluğun çıkmıyor" gibilerinden aptal saptal. Normal telefon mesajlarına da bir bakın bakmadıysanız.

"Sosyal medyada fln "canımdan ötesin" tarzı bir yazı paylaşmış mı? Baktınız mı? Silmeye fırsatı oldu mu?

Mesajın telegramdan geldiğine emin misiniz peki? Bazen bana da saçma sapan numaralardan (0850 ile baslayan) normal mesaj geliyor "seni aradım ulaşamadım" "sen yaşıyor musun, sesin soluğun çıkmıyor" gibilerinden aptal saptal. Normal telefon mesajlarına da bir bakın bakmadıysanız.

"Sosyal medyada fln "canımdan ötesin" tarzı bir yazı paylaşmış mı? Baktınız mı? Silmeye fırsatı oldu mu?
Devamını okuyun konunun baya bi gelişme oldu

İnandın mı gerçekten, kocan neden bu kadar ilgili bu hanımla, nerden baksan fiyasko...

Kaç dakikada düşünüp söyledi peki bunları? Ucuz fox dizi senaryoları gibi olmuş.

Telgramı bilemiyorum fakat şöyle bir şey olabilir mi?

WhatsApp daki gibi iş yeri grubu olabilir mi? Eşinizin değil de arkadaşlarının mesajlaşmalarının bildirimlerini görmüş olabilir misiniz?

Yalan söylüyor üzgünüm. Az önce de yeminler ediyordu konuşmadım diye. Hikaye uyduracak vakit verdiniz o arada uydurmuş
Aldatan zeki bir erkek görmedim henüz 😅 uydurdukları bütün kılıflar oldukça salakça 😅 Adam bariz yalan söylüyor, eminim ama ispat edemem.

Bir yerde okudum mu? Dinledim mi? Hatırlamıyorum ama, aldatan kadınların büyük oranı yakalanmıyormuş, daha zekice hareket ediyorlarmış, ama erkekler yakayı çabuk ele veriyormuş 😅

Konu sahibi, şahsen ben inanmadım. Kıza, "Nasılsın bugün?" Gibi mesaj atın. Cevap verince eşinizin hikayesine dayalı sorular sorun. Mesela "Şunu ne yaptın? Bu nasıl şu an? " vs. Gibi. Hikaye yalansa kız renk verecektir. Hikaye doğru ise, hikayeden çıkmadan devam ederek, doğruyu görürsünüz.

Ama bu süreçte eşiniz dışarı çıkmamalı ve telefon kullanmamalı. Kıza haber uçurabilir. Yerinizde olsam beklemezdim, bunu denerdim.

Iyi de siz canimdan otesin olarak gormussunuz
Cumlenin basinda neden kopsun ibaresi yok
Hadi ayri yazdi diyelim
Canindan otesin sen cumlesindeki sen yok
Dumduz canimdan otesin yazmis
Umarim biz yaniliyoruzdur
Canından ötesin mi canimdam ötesin mi onu bilmiyorum.elim ayağım titredi ben öyle gördüm. Bende neden böyle dedim ayrı yazmıştım dedi.

Hikaye çok kötü.
Kadınla neden bu kader ilgili zaten.
Çocuğun kreşine kadar teselli modunda. Ki mesele öyle olsa başında size söyler ve mesajı silmezdı.
Buna inanacaksanız baştan kendinizi strese sokmasaydınız keske.
Ayrıca eşiyle beraber daha önce eşinizi araması falan, ne iş yapıyor bu insanlar da bu kadar tesellili, arkadan delil toplamalı saçmalıklar yaşıyorlar? Her detay birbirinden manasız.

Bence konu sahibi burda yazdiklarimizi eşine okutsun dicemde bu seferde bütün gizli telegram olaylarini oğrenmiş olucak 🤣
Sana bişey diyim mi bibi hani bana dediniz kaşla göz arasında saniyelik sildi görmedin aynen öyle yapmış. Ben sildim ya görmedin mi dedi. Benim o yazıyla elim ayağım titriyordu. Telegrami iyi biliyor yani ben malim

Sana bişey diyim mi bibi hani bana dediniz kaşla göz arasında saniyelik sildi görmedin aynen öyle yapmış. Ben sildim ya görmedin mi dedi. Benim o yazıyla elim ayağım titriyordu. Telegrami iyi biliyor yani ben malim
Ya işte neden silmiş madem oyle anlattığı gibi silmezdi sen mal değilsin onlar kendilerini çok zeki sanan aptal yaratiklar ulan gerizekali madem yazdikların bunlar okut karın rahat etsin neden siliyorsun

Abinizin işin içine girdiğini duyunca muhtemel iletişim ortaya çıkacak diye, aklınca hikâye yazmış. Aracın geçmişi vs duymuşsa ona da yol yapmış " aynı iş yerindeyiz, tabiki orda konuşmayacağız, musait anlarda bir yerlere gidip ne yapacağımızı konuşuyoruz" gibi gibi...

En basitinden gözünüzle gördüğünüz mesaji inkar edince mi çocukları düşünmüş oluyor? Sizi delirtirken???
İşte arabada bı bulayım kocasının karsisina cikarim tabi g.vat değilse. Ay yok yapılacak çok şey var sonrasında. Şimdilik sustum konusmuyoruzda tatil haram oldu zaten yarın dönüyoruz.

Ya işte neden silmiş madem oyle anlattığı gibi silmezdi sen mal değilsin onlar kendilerini çok zeki sanan aptal yaratiklar ulan gerizekali madem yazdikların bunlar okut karın rahat etsin neden siliyorsun
Bibi ben çok fevri biriyim Allah kahretmesin ara ara sinir krizi geçiren biriyim. Ben çok telaş yaptım oğlum farketti gelip sarıldı ağladı.hem onu sakinlestirip hem telefonu ver diye bagriyordum. Telefonu verip sakin ol anlatacam,kurcalama sırası değil gel gidelim anlatayım dedi.cocuklari bırakamadım ağlarken. Bunu öne atıyor.ya uuuf çok zordu hiç bı kadın bu duruma düşmesin ama erkeklerden nefret ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X