Aldatılıyormuyum lütfen yardım

Canım benim o şüphe insanı yer kemirir aklıma bişey geldi belki yol gösterir.Eski eşim her memleketine gittiğimizde akrabalarının kızı var kendinden on yaş küçük. Hep kız bi şekilde karşımıza çıkıyordu. Abi diyordu hep ama bakışlarından aklıma şüphe girdi. Eski eşinde sürekli ona gülümseyip şaka falan yapıyodu. Normalden girişken davranıyodu. Ama hala küçük diye kendi kendime saçmalama diyodum. Sonra face açtım sahte biliyorum kötü bi davranış ama mecbur yaptım.Ordan ona arkadaşlık teklifi gönderdim (eski eşime) Herşeyi eşine anlatıcam yazdım. Bu bir tutuştu direkt atladı ama nasıl elim ayağım titriyor. Kimsin dedi biliyosun sen dedim. Yok dedi. Kimim ben dedim herşeyi anlatıcam dedim Sonra Tamam x nolur yapma söyleme falan dedi ben orda öldüm resmen kızın adını söyleyince :KK43:

Nasil yani birlikteler miymis :KK43: kizi da esini de rezil rusva etseydiniz
Canım benim o şüphe insanı yer kemirir aklıma bişey geldi belki yol gösterir.Eski eşim her memleketine gittiğimizde akrabalarının kızı var kendinden on yaş küçük. Hep kız bi şekilde karşımıza çıkıyordu. Abi diyordu hep ama bakışlarından aklıma şüphe girdi. Eski eşinde sürekli ona gülümseyip şaka falan yapıyodu. Normalden girişken davranıyodu. Ama hala küçük diye kendi kendime saçmalama diyodum. Sonra face açtım sahte biliyorum kötü bi davranış ama mecbur yaptım.Ordan ona arkadaşlık teklifi gönderdim (eski eşime) Herşeyi eşine anlatıcam yazdım. Bu bir tutuştu direkt atladı ama nasıl elim ayağım titriyor. Kimsin dedi biliyosun sen dedim. Yok dedi. Kimim ben dedim herşeyi anlatıcam dedim Sonra Tamam x nolur yapma söyleme falan dedi ben orda öldüm resmen kızın adını söyleyince :KK43:

Biliyomusun onunla bu konuyu konusmayi hic dusunmuyodum sadece uzaktan izlemem gerektigine inaniyodum ama suan konussam daha mi iyi olur acab diyorum cunku gercekten bana soguk degil hatta ben daha soguk davraniyorum o da sikayet ediyo bu durumdan evine ilgili bana ilgili cocuk cok istiyo aileme saygili beni gormeyince özluyo herseyden kiskaniyo vs ama iste ben biraz dilli düdük bi kadinim hani herseye bi cevabim vardir o da buna cok kiziyo herseye cevap vermeyeceksin diyo ben erkegim ben hakliyim kafasini yasiyo ben de bunu kaldiramiyorum.bu kiz da cok sessiz acaba sessiz olmasi bi ilgisini cekiyo bilmiyorum ki her ihtimali dusunmekten beynim uyustu
Ya kızın sessizliği falan bunlar degildir. Sadece ilgiyi seviyor eşin. Erkekler biraz evet sensin, sen en iyisin, erkek adamsin, helal sana bilmem ne bunlardan hoslanir. Sende biraz suyuna git zaman. Karşında sus demiyorum ama herseyi de söyleme.bak ne güzel ilgili adam konusulabilcek birisi senide dinleyecek gibi. Bazı erkekleri ara ara uyarmak gerekiyor. Konuş arkadaşım başka yolu yok bunun.

Ben şok. Peki siz boşandıktan sonra onlar birlikte oldu mu devam ettiler mı haberiniz var mi

Kiyamam ya kuzum benim ben de ayni durumdayim inanki insan hic ummadigi beklemedigi birinden olunca daha da yikiliyo ben de cocuk diyip hesaba almadim sonra bak isten kendi kendimi kemiriyorum seni o kadar iyi anliyorum ki canim yaniyo demek az kalir bu duygunun yaninda insan konduramiyo inanamiyo insallah benimkinin de altindan boyle bisey cikmaz sen guclu dirayetli ol canim olanla ölene care yok.eski esim demissin bu yuzden mi ayrildiniz özel olmazsa

Dediğim gibi işte hiçbir kadın durduk yerde eşinden suphelenmez vardır mutlaka bişey.. sizi de tebrik ediyorum valla iyi yakalamissiniz.

Kiyamam ya kuzum benim ben de ayni durumdayim inanki insan hic ummadigi beklemedigi birinden olunca daha da yikiliyo ben de cocuk diyip hesaba almadim sonra bak isten kendi kendimi kemiriyorum seni o kadar iyi anliyorum ki canim yaniyo demek az kalir bu duygunun yaninda insan konduramiyo inanamiyo insallah benimkinin de altindan boyle bisey cikmaz sen guclu dirayetli ol canim olanla ölene care yok.eski esim demissin bu yuzden mi ayrildiniz özel olmazsa
Aynen canım bu sadece biri daha öncede oldu. İnşallah kuruntıdur seninki takipte kal canım. Bak bişey daha diycem kızı falan övüyor mu vs onlara dikkat et

Aldatilmak hayatta yasanabilecek en ağır durumlardan biri bende yasadim malesef eski esimle ayni yerde calisiyorlardi hic görmedigim biriydi nedense hic tanimadigim halde bi süphe dogdu icime kadin hisseder derlerya bu gercekten dogru hislerimde yanilmamistim.. umarim arkadasim seninki yanlis bir şüphedir

Aynen canım bu sadece biri daha öncede oldu. İnşallah kuruntıdur seninki takipte kal canım. Bak bişey daha diycem kızı falan övüyor mu vs onlara dikkat et
Kizin konusu evimizde bi kere gecti sadece onda da o kizdan bi bok olmaz kafa yok demisti ama ben onda da sok oldum cunku kizi o kadar taniyomuydu ki bu kaniya vardi.ben de hayirdir yakindan taniyomus gibi konustun dedim.bu arada ben o kiza karsi kinlenmim diye kötuledigini dusunuyorum cunku eski sevgilisinden konu acilinca da ondan bisey olmaz kafa yok demisti.sizce bu bi tesaduf mu

Kizin konusu evimizde bi kere gecti sadece onda da o kizdan bi bok olmaz kafa yok demisti ama ben onda da sok oldum cunku kizi o kadar taniyomuydu ki bu kaniya vardi.ben de hayirdir yakindan taniyomus gibi konustun dedim.bu arada ben o kiza karsi kinlenmim diye kötuledigini dusunuyorum cunku eski sevgilisinden konu acilinca da ondan bisey olmaz kafa yok demisti.sizce bu bi tesaduf mu
Hah canım işte ya da öyle oluyor ondan şüphelenme diye o havayı veriyor aklına fesatlık sokucam şimdi canım ya yine de adamın günahını almayayım

Aldatilmak hayatta yasanabilecek en ağır durumlardan biri bende yasadim malesef eski esimle ayni yerde calisiyorlardi hic görmedigim biriydi nedense hic tanimadigim halde bi süphe dogdu icime kadin hisseder derlerya bu gercekten dogru hislerimde yanilmamistim.. umarim arkadasim seninki yanlis bir şüphedir
Kesinlikle katiliyorum kadin hisseder bak yemin ederim hisseder ben simdiye kadar hic yanilmadim ki hislerimde.simdi de hissediyorum var iste bisey.aldatma olmasa da hoslanma var bakisma var var oglu var daha ne olsun :KK43: allah sana da kolaylik versin canim

Kesinlikle katiliyorum kadin hisseder bak yemin ederim hisseder ben simdiye kadar hic yanilmadim ki hislerimde.simdi de hissediyorum var iste bisey.aldatma olmasa da hoslanma var bakisma var var oglu var daha ne olsun :KK43: allah sana da kolaylik versin canim
Kıyamam canım sana ya Allahım o kadar acı ki insan sürekli düşünüyor var mı yok mu kondurmak istemiyorsun ama inşallah yoktur öyle bişey

Yok yok al sen gunahini ortada bisey dönüyosa ayakta uyumanin anlami yok
Canım artık belli etmeden takip et ben bi sordum yok dedi kardeşim o dedi .Sonra face açtım da öle öğrendim. Onlarda taktik bitmez inandırana kadar giderler sen inanmış gibi yap. Uyuyor gibi ama takipte kal

insanın haz etmediği ot burnunun dibinde bitermiş. siz resmen çağırmışsınız olayı.
ama ben bir şey olduğunu sanmıyorum açıkcası. eşiniz bir daha bakkala gitmek isterse sizde takılın peşine olmadı. canım sıkıldı hava almam lazım. sonrada az yürüyüş yapalım dersiniz. bakkala her girdiğinizde önünden geçerken vs eşinize kur yapmayıda ihmal etmeyin :KK70:

Sizinki nasil sonuclandi
Bzmde bakkaldaki kızdı. Ama 20yaşnda faandı. Sinir olmştm bna gıcık davranıyodu falan. ALLAH var bişey görmedim. Ama bnmkine dedim bu kız varya tam adi falan dedim 50 kişiyle konuşuyor (cddende öyle) yani her ihtmale karşı bnmkini ondan soğtmk içindi eğer bişey vrsa içinde diyr.

X