Aldatılıyormuyum lütfen yardım

Yazınızı okuyunca kocasına nekadar tutkulu bir kız dedim.Maşallah esinize olan ilginiz askiniz çok hoşuma gitti.fakat hayatınızın merkezinde sadece eşinizin olması hoşuma gitmedi.cildirir tarzda bı kıskançlık sezdim.bence artık esinde anlamış açıkça konuş kendini üzme Bukadar.

Garip bır durum.
Empati yapınca zırt birt markete gitmesi hoş değil helede kız varsa orda.
Umarım kötü birsey yoktur canım.
Sakın ol ve gözlemle.
Kıza kötü davranıp dikkat cekmemeliydin bu hata .
Aksine iyi davran. Caktirma

Eşinin inkar edip durumun saçmalığından girip alaycı bakışlarına devam etmesine izin verme derim. Eşine anlatma. Eşin en son plan. Bende önce a planını uygula ve kızla bir muhabbet et. Gide gele gide gele kızla bir merhaban olsun. Düşmanına yakın olacaksın avını ürkütmiceksin :KK70: ama seviyeyi koruyarak tabi. Kız çok rahat olmamalı da sana karşı. Dersin işte, Allahtan karşımızda bir bakkal var yoksa eşim ani sigara krizlerini nasıl atlatacak. Ya da ben çikolata krizlerimi nasıl geçiricem falan girersin. Ay keşke kıza prezervatif sorma şansın olsa :KK70: ne kadar da kötü bir üyeyiim :KK70: ay bende ortada bir şey varmış gibi. Yoktur bir şey sen bakma bana. Ama dediğim a planını devreye sok. Eşine bişey belli etme. Sexy ol! :KK70: kendine güven anacım
Çok hoş yazmissiniz ya :KK70:

Ben olsam kıza bir ayar verirdim. Belli ki eşinizi gözüne kestirmiş ergen..! O ayarı da şöyle verirdim.. Kızın yanında eşimi araryıp aşkım ben markete geldim akşam için yapmamı istediğin bir şey var mı aklında olan. Hoş benim sana müthiş bir sürprizim var da çatla biraz meraktan ama erken gel tamammı canım der kapatırdım. Markette mum falan varsa alırdım. Kıza da inceden gülümser geçerdim evime eşime ye ek hazırlayıp gecenin sonunu bağlardım:)) analdınız sanırım beni kocanızın iplerini bırakmayın o ergene..! Eşinize de kızı bu kadar kafanıza taktığınızı belli etmeyin. Ayarınız olsun:)

Evliyim ve hiç aldatılma korkum yoktur.
Aldatılmayacağımdan değil, kaybedenin ben olmadığımı bildiğim için.
Alnım ak, başım gökte boşarım gider.
Bir gram da yuvam için üzülmen, bunu yapan bir adamla evli kalmak benim için namussuzluktur.
Siz güçlü durursanız, bu konudaki tavrınızı net koyarsanız, karşı tarafın aklına karpuz kabuğu düşürmek diye bir şey olamaz.
Eğer eşiniz sağlam karakterli bir insansa, kız onun üzerine atlasa koşarak kaçar.
Ama hamuru bozuksa değil bakkalın kızıyla, yan komşuyla bile ne yapıyorsa yapar ruhunuz duymaz.
Bu sebeple, kendinize güvenin hem de sonsuz!

Gece gece acayip şeyler düştü aklıma bak şimdi :KK14:
Ben senin yerinde olsam gecenin bi yarısı uyandırırdım en tatlı yerinde uykunun.
Bi bardak su verip hayatım iyimisin o kadar çok sayıklıyodun ki sesine uyandım telefonla konuşuyosun sandım şaşırdım derdim.
Ne sayıklıyodum acaba falan diye kesin sorar gece uyku sersemi sormasa bile sabah hatırlayınca sorar.
O zaman galiba işle ilgiliydi tanımadığım isimler sayıkladın hatırlamıyorum falan deyip önce bi düşüncelere gark ediyoruz koca kişisini. :kızgın:

Sonra ikinci aşama bi kaç gün arayla adamın gözünün enn içine bakıp sanki 3 saat ömrü kalmışcasına son zamanlarda seni hiç iyi görmüyorum sana söylemeye çekindim ama bi derdin sıkıntın mı var hep sayıklıyosun geceleri "sakın ha söyleyemem kötü şeyler bunlar " falan gibi şeyler söylüyosun. Bana anlatamadığın şeyler varsa lütfen anlat ben seni hep dinlerim gibi yemliyoruz. O an ki ulan acaba gece ağzımdan birşeyler mi kaçırdım korkusunu iyi gözlemleyin ama. Rengini belli eder.

Gelelim bakkalın kızına. Kızla hiç muhattap olma samimi olmayada çalışma. Kız bakkaldayken ona babasını sor neden soruyosun diye soracaktır sana kesinlikle. Bi konu hakkında konuşacağını söyle sadece geç. Zaten bi halt karıştırıyorsa o da rengini belli eder o an.
Gelelim bakkal amcayla ne konuşacağına (eğer sorduğunda burda çağırayım vs derse konuşulacak bi mevzuu olmalı çünkü)
İlla evde giymediğin bi kıyafet bi ayakkabı çanta bişey vardır. Amcayı kızın sizi duymayacağı ama göreceği bi kenara çekip benim böyle böyle yeni alıp hiç kullanmadığım şeyler var buraya yeni taşındık hani vereceğim kimse yok kızınzda genç kız aklıma o geldi ablası gibi düşündüm ona vermek istiyorum ama yanlış anlarsa diye size söylemek istedim aramızda kalsın lütfen
diye konuşurken arada kıza bakıp şüphe uyandırın.
Tabi konuşmak zorunda kalırsanız diye artı bir plan bu.
Ben yerinde olsam uygulamam bu olurdu.
Ha bi de arada hazırlanıp kapıdan ben bakkala gidiyorum canım şunu istedi deyip cıkar cıkar giderdim. Eğer koca da peşime takılırsa hem yol boyu ona şımarırdım hemde bakkalda yılışırdım. :rapci:

Ben, sen ne hissediyorsan doğru hissediyorsundur diye düşündüm çünkü onu en iyi sen tanırsın. Durduk yere cikmaz boyle düşünceler. Bence olur olmadık seyler icin her bakkala gitmek istediginde, hic üşenme bende gelecegim de ve git gercektende. Gerekirse hazirlanman uzun sürsün, beklesin. Madem seni huzursuz etti, o da anlasın, senin anladigini, huzursuz oldugunu.. Bir sure sonra o da hem senin hazirlanmani beklemekten usanacak, hem de anladigini hissedip kendisi de huzursuz olacaktir. Safa yatmana gerek yok. Sana gelme derse de gelmek istiyorum de. Israr ederse niye rahatsiz oldun ki gelmemden de. Tam tersini düsün, esin rahatsiz olsa ve gelmek istese seninle gelme dermiydin? Eminim demezdin. Kimsenin birbirine bunu yasatmaya hakki yok. Sadece kizla muhattap olmamalisin gerek yok bence. Farkli dusunenler olabilir tabiki. Gün icinde de yapiyorsa, o da elbet cikar. Su dunyada ne gizli kalmis ki..

Kızlar meraba 22 yasindayım 2 senelik evliyim lütfen yardimci olun akil akildan ustundur benim beynim durdu cunku.hayatta en cok aldatilmaktan korkardim hep dua ederdim allahim beni bununla sınama diye.aldatilmaya sebebiyet vermemek icin de kendimce elimden geleni yapardim.ilk önce esimle benim ozlelliklerimizden bahsedeyim konuya farkli pencerelerden bakabilmeniz acisindan.ben 22 yasinda 2 senelik evli ayni zamanda unv 3. sinif ogrencisiyim (örgün)evde genel anlamda bakimliyim hergun dus alirim kiyafetime dikkat ederim esofman tayt giyeceksem de uyumlu temiz yeni olmasina dikkat ederim yani.öyle cirkin biri oldugumu da dusuuyorum.boyum 60 kilom 1.61.genelde cok sen sakrak oldugumu da soylerler.esimse 24 yasinda boyu kilosu fizigi iyi biri o da cok neseli girdigi ortamda hemen dikkat ceker.bu arada belki ona baglayanlariniz olabilir diye söyleyeyim,cinsel hayatimiz da gayet iyi.ona karsi sevgili ilgiliyim b3nsiz duramaz vs.vs.simdi gelelim sorunuma.esim mahallede bir dukkanda mobilyacilik yapiyo tam karsisinda da bi market var mahallemizde oldugu icin ben de taniyorum market sahibini.bir iki kere kizini esime bakarken gördum sans eseri.hic supelenmedim cunku kiz 18 yasinda yanlis anlamayin cocuk dedim hesaba almadim.ondan sonra baktim kiz bana durduk yere ters davraniyo anlam veremedim aradan baya bi zaman gecti tabi bu süre zarfinda aksam vakti esim sigara alicam diyip bakkala gidiyo kola alicam diyip bakkala gidiyo ben supelenmedigimden bisey farketmedim cunku bana olan ilgisinde de en ufak azalma yoktu sonra bigun bana sanki aniden dank etti durduk yere.esimde meyve alicam diyip gene disari cikmisti ben de ondan hemen sonra evden ciktim bakkal zaten iki adim bakkala digru indim amacim orda bekleyip esimin hususi bakkala da girip girmeyecegini gormekti cunku manava diye cikti evden.neys bekledim orda karisik bisey oldu adam gec kaldi vs baska uzak bi manava gitmis aramak zorunda kaldim.bakkaldan alicaklarim var para almadim gel birlikte alalim diye.kizin da icerde oldugunu biliyorum.amacim kiza nasil davrandigini gormekti.neyse benimki geldi biz bakkala dogru girdik kiz sasirdi gibi dondu hos geldiniz dedi ben hic cevap vermedim dovecekmis gibi baktim cunku canim yaniyodu neyse alacagimizi cikarken posetleri esimin eline verdi cunku ben elimi uzatmadim iyi aksamlar abla dedi kiz esim de hadi hayirli isler hadi kolay gelsin falan bir suru saydi.ciktiktan sonra da diyo ki kiza nasil baktiysan artik bana abla diyo dedi.ben de o kizin kafasini koparicam ben az kaldi dedim.neyse aradan zaman gecti benim aklimda hep bi süphe aksamlari bu bakkala gitmek istiyo birakmiyorum falan .bi gerekcem de yok adama beni aldatiyosun desem elimde bi kanit yok ve durduk yere essegin aklina karpuz kabugu dusurecem belki de.dun de motorla disari ciktik ozellikle dikkat ettim bakkalin icine bakacak mi diye cunku bazen kizin babasi da olabiliyo bakkalda.hususi iceri bakti kasanin orda kizi kimseyi goremeyince dondu bakkalin icine de bakti motorun ustundryiz bu arada.brnim bu konu yuzunden agzimin tadi falan kalmadi surekli aglayip duruyorum süphe beni mahfetti telefonlarini arama dökumanlarina filan bakiyorum internetten yok konusmuyolar vatsap filan da kullanmiyo benimki.dun gece saat 22.30 gene bakkala gidecem dedi kizdim ne bakkali bu saatte acelesi mi var dedim sigara istiyo canim dedi gitti aldi bekledim gelir gelmez icmesini cips yedi onu icmedi demekk ki acelesi yoktu sabah da alinabilirdi izellikle sordum niye icmiyosun sigarani canin cekmisti dedim ne bu senin yaptigin ya diyo istedigim saatte icerim diyo ondam sonra artik patladim ee gittigine degdi mi bari dedim cunku gercekten aglamamak icin zor tutuyodum kendimi ne kastediyosun sen manyakmisin sizofren misin falan dedi.burdan tasinalim diyorum tamam diyo ama icraat yok nolur yardim edin kizlar kiskandigimi cok belli etmemeye calistim rahat hareket etsin yakalansin diye ama artik cilmdirmak uzereyim aylardir bir arpa boyu yol katedemedim bu şuphe beni mahfetti huzurum kalmadi adami kendimden uzaklastirmamak icin yuzune guluyorum ama kendimi yedim bitirdim nolur yardim edin nasil bi yol izlemem lazim bu arada kiz guzel de degil.hakkini helal edin cok uzun oldu
Canım sende daha çocuksun 22 yaş ne ki ve yeni evliyseniz böyle hissetmen normal.Évliliğin ilk zamanları bir çoğumuz aynı şeyleri yaşadık.Siz ve evliliğiniz olgunlaştıkça bu duygularınızın ne kadar çocukça olduğunu anlayacaksınız.
Ben anlatıklarınızdan bir aldatma olduğunu çıkarmadım.
Evliliğinin tadını çıkar tabiri caizs eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürme.

Bir şey yoktur. En fazla kızın beğenisi hoşuna gittiğindendir. Ama tabi emin olamazsın. Yakalamak için önce sakin ol. Belli etme ki o da rahatlasın yakalaman kolaylaşsın. Bakkala dediğinde aa banada şunu al de bir iki sefer. Sonra tam rahatlayınca bakkala indiğinde sende in arkasından dışardan bak bakalım nasıl bir muhabbet var. Birde kıza kötü davranma yakın ol iyi davran gözlemle.

Valla canım bazı erkekler heyecan arar adrenalin arar. Sadece erkekler değil kadınlarda öyledir. Genç kızlar heleki yaşı küçük olup kanı kaynayan kısım evli bekar umrunda olmaz düşünemez bile ciddiyetini.. Eşin belliki hoşuna gitmiş bir kaç bakış ik tatlı gülücükle eşine heyecan yaşatmış olabilir. Şuan eşin bu adrenalinden hoşlanıp sık sık bakkala giderek o kalp çarpıntısını yaşamak istiyor belliki. Benim yakın çevremde örneği vardı. Arkadaşımın eşi bakkal sahibi ve bakkala gelen kızlardan biriyle flört etti. Bir gün ben yakaladım kız kasa kısmında adama sarılıyordu ben gelince abi abi yapıp çıktı bakkaldan. Bu devirde üzgünüm ama kimseye güvenmeyeceksin. Hele karşındaki erkekse kocan değil babanda olsa güvenmeyeceksin. Çünkü erkekler kadınlar gibi duygusal değil bizim gibi düşünemiyorlar malesef.. Sen en iyisi biraz gözlemle baktın devam ediyor fazla zaman geçmeden eline kanıt toplamaya çalış. Diğer arkadaşların dediği telefonu ara cebine koy ama bakkala giderken alıp telefonla oynaması muhtemel. En garanti çözüm bir böcek alıp o gün giydiği monta yerleştirmek olur. Manyak mısın demryin diken üstünde oturup hergün kendini yiyeceğine bunu deneyip gerçekleri öğrenmesi daha iyi. Kanıt oluşursa elinde al karşına konuş ve içinden ne geliyorsa onu yap. Ama baktın gerçekten sadece bakışma evresi onuda yakala ve yüzüne vur. Eğerki sandığın gibi bir şey yoksa zaten çabaların sonucu da öğrenirsin. Dilerim yoktur bilirim ne kadar acı benim ablamda yaşadı bu durumu ve çektiği sancıları ben biliyorum. Rabbim hiç kimseye yaşatmasın. Dilerimki sende yaşamıyorsundur.. Öpüyorum seni..

Evliyim ve hiç aldatılma korkum yoktur.
Aldatılmayacağımdan değil, kaybedenin ben olmadığımı bildiğim için.
Alnım ak, başım gökte boşarım gider.
Bir gram da yuvam için üzülmen, bunu yapan bir adamla evli kalmak benim için namussuzluktur.
Siz güçlü durursanız, bu konudaki tavrınızı net koyarsanız, karşı tarafın aklına karpuz kabuğu düşürmek diye bir şey olamaz.
Eğer eşiniz sağlam karakterli bir insansa, kız onun üzerine atlasa koşarak kaçar.
Ama hamuru bozuksa değil bakkalın kızıyla, yan komşuyla bile ne yapıyorsa yapar ruhunuz duymaz.
Bu sebeple, kendinize güvenin hem de sonsuz!
Bende aynı böyle düşünüyorum.
Benimde aldatılma korkum yok aksine aldatılsam üzülmem bile
Kendi kaybeder köpek gibi pişman olduğuyla kalır.
Evli bir erkekle birlikte olan kadından ne hayır gelir ki ona ? :KK14:

içinde kurt oluştuğu için kafanda kuruyorsun bence
eğer gerçekten bakkalla ilgili olduysa takip ettiğin akşam bakkaldan çıkardı başka yere gittim demezdi

ya bakkal değil başkası ya da ki bence de sen kafana fazla takıyorsun
o kadar takibe hiçbirşey bulamamış olman normal değil
ya başka telefonu var işyerinde saklıyor da olabilir

hiçbir kanıt bulamadığın aylarca uğraştığın takipten vazgeç
kendine uğraş bul

bence aralarında birşey yok.
denilmiş ama kız eşinize çok bakınca o da farkedip sık sık gitmeye başlamış.
ama esas soru şu. kız eşinizin evli oldugunu biliyor. kız da demiyor mudur evli adam
akşamları çıkıp çıkıp benim için bakkala geliyor ?
Kusura bakmayın ama kızın da ben bakmaktan öteye gittiğini zannetmiorum en başında. sizin derdiniz
eşiniz olmalı. söylein çok ihtiyaç oluyorsa market alışverişine çıkın bi akşam. toptan alın
ne alacaksanız. ortalıkta pek bakkal bile kalmadı günümüzde. olan bakkaldan da böyle sorun çıkıyor.
bence eşinize de acıkca diyin gitmesin. kıskanç biri olabilirsiniz ama böyle duygularınızı tavan yaptırıp
paranoyaklık seviyesine ulaştırmaya gerek yok.

Eşinin inkar edip durumun saçmalığından girip alaycı bakışlarına devam etmesine izin verme derim. Eşine anlatma. Eşin en son plan. Bende önce a planını uygula ve kızla bir muhabbet et. Gide gele gide gele kızla bir merhaban olsun. Düşmanına yakın olacaksın avını ürkütmiceksin :KK70: ama seviyeyi koruyarak tabi. Kız çok rahat olmamalı da sana karşı. Dersin işte, Allahtan karşımızda bir bakkal var yoksa eşim ani sigara krizlerini nasıl atlatacak. Ya da ben çikolata krizlerimi nasıl geçiricem falan girersin. Ay keşke kıza prezervatif sorma şansın olsa :KK70: ne kadar da kötü bir üyeyiim :KK70: ay bende ortada bir şey varmış gibi. Yoktur bir şey sen bakma bana. Ama dediğim a planını devreye sok. Eşine bişey belli etme. Sexy ol! :KK70: kendine güven anacım
Bayıldım sana yaaa süper yazmışsın özellikle prezervatif fikrin 10 numara :KK70::KK70::rolleyes:

X