Aldatılıyormuyum lütfen yardım

Yine bir aşırı aşk durumu :) aşkını sahiplenme kızları yolmak isteme falan.. Bende senin gibi eşimi çok kıskanıyorum. Öyle aman aman yakışıklı biri de değil. Ama gel gör ki benim kıskançlıklarım yüzünden adam kendini brad pet falan sanıyor. Kendi kendime adamı havaya sokuyorum. Özgüven geldi kendisine :) o yüzden gerek yok. Azıcık kendimizi beğenelim ya. Kendimizin farkında olalım.

Senin için şunu söyleyebilirim, empati yapıyorum şuan. Bakkala eşimle giderdim benimde alacaklarm var kadınsal bir şey falan. Ya da ara sıra tek başıma giderdim. Kızla muhabbet ederdim. Öldürecekmiş gibi baktığın gün için "ya kusura bakma eşim söyleyince düşündüm de o gün ters ters bakmışım hep, canım sıkkındı biraz yoksa seninle bir ilgisi yok" derdim şakaya vururdum güler geçerdim. İşte okuyor musun nerelisin gibisinden. Anlarsın zaten ya ben bir şey olduğunu sanmıyorum
Ay evet evettt asiri seviyorum cok asiri manyak gibi adam da kendini bisey saniyo cidden :) ama napayim elimde degil oglay burcuyum sevdimmi askina eskiya oluyorum :KK70: suan onumde 3 yol var ya pusuya yatip bekliycem ya kizma mugabbet kurucam ya da esimle konusup herseyi supelerimi anlaticam inkar edicek.

Sizi takdir ettim valla, ben olsam kıskançlıktan bir ton kavga çıkarmıştım :) hiç aklımı kullanamıyorum bu durumlarda, aferin size, sessiz kalarak en güzelini yapıyorsunuz, bir şey varsa çıkar gerçi.

Şimdi bu durum erkeğinden erkeğine değişir, eşinizi en iyi siz tanıyorsunuz, kurnaz bir erkek mi yoksa saf mı? Saf mizaçlı biri ise kız baktığı için ilgisini çekmiş olabilir sadece nefs sonuçta herkes beğenilmekten hoşlanır bu arada 18 yaşında kızlar çocuk olmuyor, o kadar saf düşünmeyin. Kurnaz biri ise çok dikkat edin, verdiği cevaplar benim çok hoşuma gitmedi, biraz kurnazlık varsa ört bas etmeye çalışıyor olabilir, erkekler suçlu oldukları zamanlar böyle tepki verebiliyorlar. Bir şey varsa çıkar ortaya zaten zamanla illa ki, hiçbir şey gizli kalmıyor, bu kadar yıpratmayın kendinizi lütfen.
Cok kurnaz cok.ama civi civiyi soker dur bakalim sonumuz nolcak

tüm sayfaları okuyamdım fakat bence siz kızdan huy kapmışsınız eşinizde ihtiyacı olupta her markete gittiğinde aralarında bişey var sanmışsınız gibi geldi.sanmıyorum ben sizi aldattığını.siz sürekli acaba mı dedikçe her olayı aldatmaya bağlamışsınız.
Algida secicilik oldu evet ben her olayi ona bagladigimin farkindayim ama buna onun hareketleri sebep oldu.eh be adam motorda giderken israrla o kafani niye 180 derece ceviriyon iceriyi gozlemliyon normalmi yani bu 2-3kere donup bakmasi bi de iceride kim oldugunu goruyo (kizin babasi)ikna olmuyo dukkanin diger tarafina da bakiyo besbelli kizi ariyo iste

Ay evet evettt asiri seviyorum cok asiri manyak gibi adam da kendini bisey saniyo cidden :) ama napayim elimde degil oglay burcuyum sevdimmi askina eskiya oluyorum :KK70: suan onumde 3 yol var ya pusuya yatip bekliycem ya kizma mugabbet kurucam ya da esimle konusup herseyi supelerimi anlaticam inkar edicek.
Eşinin inkar edip durumun saçmalığından girip alaycı bakışlarına devam etmesine izin verme derim. Eşine anlatma. Eşin en son plan. Bende önce a planını uygula ve kızla bir muhabbet et. Gide gele gide gele kızla bir merhaban olsun. Düşmanına yakın olacaksın avını ürkütmiceksin :KK70: ama seviyeyi koruyarak tabi. Kız çok rahat olmamalı da sana karşı. Dersin işte, Allahtan karşımızda bir bakkal var yoksa eşim ani sigara krizlerini nasıl atlatacak. Ya da ben çikolata krizlerimi nasıl geçiricem falan girersin. Ay keşke kıza prezervatif sorma şansın olsa :KK70: ne kadar da kötü bir üyeyiim :KK70: ay bende ortada bir şey varmış gibi. Yoktur bir şey sen bakma bana. Ama dediğim a planını devreye sok. Eşine bişey belli etme. Sexy ol! :KK70: kendine güven anacım

Benim iki sene onceki halim benim eski esimde cok kurnazdi bakmaya kayitsiz kalamiyordu.Kesinlikle sende guvenmiyorsun esine cunku meyili var aldatma demeyelimde bakismaya.O kadar yipraniyor ki insan surekli aklinda sorularla yasamak cok zor.Bu kiz gitse belki baska bi kiz cikcak.Guven cok onemli gercekten ben sevgiliykende arada etrafina baktigini goruyordum ama salak gibi evlendim iste.Erkek kardesim cok yakisiklidir mesela kizlar bakar donup bi kere bakmaz etrafimda boyle ornekler oldugu halde nasil eski esimle evlendim bilmiyorum.Sen yazilari okuyunca sinir krizi gecirdigim gunler aklima geldi insallah yaniliyoruzdur.

Ortada birşey yok gibi geldi bana bunlarla kafanı aldatıyor diye doldurma. Sana karşı tavrı nasıl? Uzaklaşıyor mu senden?

Eşinin inkar edip durumun saçmalığından girip alaycı bakışlarına devam etmesine izin verme derim. Eşine anlatma. Eşin en son plan. Bende önce a planını uygula ve kızla bir muhabbet et. Gide gele gide gele kızla bir merhaban olsun. Düşmanına yakın olacaksın avını ürkütmiceksin :KK70: ama seviyeyi koruyarak tabi. Kız çok rahat olmamalı da sana karşı. Dersin işte, Allahtan karşımızda bir bakkal var yoksa eşim ani sigara krizlerini nasıl atlatacak. Ya da ben çikolata krizlerimi nasıl geçiricem falan girersin. Ay keşke kıza prezervatif sorma şansın olsa :KK70: ne kadar da kötü bir üyeyiim :KK70: ay bende ortada bir şey varmış gibi. Yoktur bir şey sen bakma bana. Ama dediğim a planını devreye sok. Eşine bişey belli etme. Sexy ol! :KK70: kendine güven anacım
Katılıyorum dostuna yakın ol,düşmanına daha yakın ol.

Kızlar meraba 22 yasindayım 2 senelik evliyim lütfen yardimci olun akil akildan ustundur benim beynim durdu cunku.hayatta en cok aldatilmaktan korkardim hep dua ederdim allahim beni bununla sınama diye.aldatilmaya sebebiyet vermemek icin de kendimce elimden geleni yapardim.ilk önce esimle benim ozlelliklerimizden bahsedeyim konuya farkli pencerelerden bakabilmeniz acisindan.ben 22 yasinda 2 senelik evli ayni zamanda unv 3. sinif ogrencisiyim (örgün)evde genel anlamda bakimliyim hergun dus alirim kiyafetime dikkat ederim esofman tayt giyeceksem de uyumlu temiz yeni olmasina dikkat ederim yani.öyle cirkin biri oldugumu da dusuuyorum.boyum 60 kilom 1.61.genelde cok sen sakrak oldugumu da soylerler.esimse 24 yasinda boyu kilosu fizigi iyi biri o da cok neseli girdigi ortamda hemen dikkat ceker.bu arada belki ona baglayanlariniz olabilir diye söyleyeyim,cinsel hayatimiz da gayet iyi.ona karsi sevgili ilgiliyim b3nsiz duramaz vs.vs.simdi gelelim sorunuma.esim mahallede bir dukkanda mobilyacilik yapiyo tam karsisinda da bi market var mahallemizde oldugu icin ben de taniyorum market sahibini.bir iki kere kizini esime bakarken gördum sans eseri.hic supelenmedim cunku kiz 18 yasinda yanlis anlamayin cocuk dedim hesaba almadim.ondan sonra baktim kiz bana durduk yere ters davraniyo anlam veremedim aradan baya bi zaman gecti tabi bu süre zarfinda aksam vakti esim sigara alicam diyip bakkala gidiyo kola alicam diyip bakkala gidiyo ben supelenmedigimden bisey farketmedim cunku bana olan ilgisinde de en ufak azalma yoktu sonra bigun bana sanki aniden dank etti durduk yere.esimde meyve alicam diyip gene disari cikmisti ben de ondan hemen sonra evden ciktim bakkal zaten iki adim bakkala digru indim amacim orda bekleyip esimin hususi bakkala da girip girmeyecegini gormekti cunku manava diye cikti evden.neys bekledim orda karisik bisey oldu adam gec kaldi vs baska uzak bi manava gitmis aramak zorunda kaldim.bakkaldan alicaklarim var para almadim gel birlikte alalim diye.kizin da icerde oldugunu biliyorum.amacim kiza nasil davrandigini gormekti.neyse benimki geldi biz bakkala dogru girdik kiz sasirdi gibi dondu hos geldiniz dedi ben hic cevap vermedim dovecekmis gibi baktim cunku canim yaniyodu neyse alacagimizi cikarken posetleri esimin eline verdi cunku ben elimi uzatmadim iyi aksamlar abla dedi kiz esim de hadi hayirli isler hadi kolay gelsin falan bir suru saydi.ciktiktan sonra da diyo ki kiza nasil baktiysan artik bana abla diyo dedi.ben de o kizin kafasini koparicam ben az kaldi dedim.neyse aradan zaman gecti benim aklimda hep bi süphe aksamlari bu bakkala gitmek istiyo birakmiyorum falan .bi gerekcem de yok adama beni aldatiyosun desem elimde bi kanit yok ve durduk yere essegin aklina karpuz kabugu dusurecem belki de.dun de motorla disari ciktik ozellikle dikkat ettim bakkalin icine bakacak mi diye cunku bazen kizin babasi da olabiliyo bakkalda.hususi iceri bakti kasanin orda kizi kimseyi goremeyince dondu bakkalin icine de bakti motorun ustundryiz bu arada.brnim bu konu yuzunden agzimin tadi falan kalmadi surekli aglayip duruyorum süphe beni mahfetti telefonlarini arama dökumanlarina filan bakiyorum internetten yok konusmuyolar vatsap filan da kullanmiyo benimki.dun gece saat 22.30 gene bakkala gidecem dedi kizdim ne bakkali bu saatte acelesi mi var dedim sigara istiyo canim dedi gitti aldi bekledim gelir gelmez icmesini cips yedi onu icmedi demekk ki acelesi yoktu sabah da alinabilirdi izellikle sordum niye icmiyosun sigarani canin cekmisti dedim ne bu senin yaptigin ya diyo istedigim saatte icerim diyo ondam sonra artik patladim ee gittigine degdi mi bari dedim cunku gercekten aglamamak icin zor tutuyodum kendimi ne kastediyosun sen manyakmisin sizofren misin falan dedi.burdan tasinalim diyorum tamam diyo ama icraat yok nolur yardim edin kizlar kiskandigimi cok belli etmemeye calistim rahat hareket etsin yakalansin diye ama artik cilmdirmak uzereyim aylardir bir arpa boyu yol katedemedim bu şuphe beni mahfetti huzurum kalmadi adami kendimden uzaklastirmamak icin yuzune guluyorum ama kendimi yedim bitirdim nolur yardim edin nasil bi yol izlemem lazim bu arada kiz guzel de degil.hakkini helal edin cok uzun oldu

Bu konuda birinci suclu bana gore esiniz. Bi erkegin gozu heryerde olmamali arkadas. Rahat olmak baskadir, baskasini suzmek yada aramak baskadir. Iyi gozetleyin derim. Cok gezen tavuk ayaginda b.k getirir misali cok inceleyen suzen bakan insanda benzer seyler getirir. Sadece caktirmamayi dusunun ve en kotu ihtimalde bile hayatin devam ettigini dunyanin sonu olmadigini unutmayin. Boyle dusundugunuzde sandiginiz kadar kiskanclik yasamazsiniz

Evet kuzum inanki cok zor bu fikirle yasamak sen de yasamissin beni anlarsin.ben zaten bu hinligin esimden ciktigini dusunmuyorum esim herkese karsi sicakkalnlidir kiz da bundan kendine pay cikarmis adama bakmis gulmus konusmussa benimki de ilgi duymaya baslamis olabilir.ay söylemesi bile sinirimi ziplatiyo valla
ilgi duymamıştır eşin... begenilmek, güzel laflar , gülümsemek ve gülümsetmek her insanın içinde ki sosyopatlıgı dışarı cıkartır. besler.
birde bu kız 18 yaşında benimkiler yaşını başını almışlardır. kimseye bunu demem ama opnlara derim bildigin karttlardı... akıllı olacaklarına aptal olmayı tercih ettiler...
2side evlenmiş boşanmış. 1.nin cocugu vardı boyunca... önceden arkadaşlarmış benden önce tabi. adamın aklını calıp siz evlenseydiniz neyi beklediniz dedim ? cevap yok... adam nikahı kıydı kıymete bindi...

Bence kizi uyar uygun bi dille.. kocanin haberi olmadan babana anlatirim de.. esin ve kiz bana pek masum gelmediler maalesef

Yapilacak bir sey yok. Sakin ol. Bu sekilde olacagi onleyemezsin. Onlemek icin de birsey yapma zaten. Bu senin isin degil cunku. Yalniz esini hayatinin merkezinden cikar. Merkeze kendini koy.

Ha su an icin ortada birsey yok. Iki taraf da birbirine kur yapma doneminde olabilir, ama henuz bir sey yok.
Bu arada esin flortoz biri mi? flort etmeyi seven biri mi?

ortada bariz bir şekilde ilgi var. eşinizin ve kızın birbirlerinin ilgisini çektiğini düşünüyorum.
beklerseniz sonuç belli.

ben olsam eşimi karşıma alıp böyle şeyler hissettiğimi, eğer bu durum ileri giderse ne gibi şeyler yapacağımı anlatarak üstü kapalı tehdit ederim. ayrıca o bakkala gitmesini de yasaklarım. kafamda şüpheyle yaşamam. o da sizi seviyorsa zaten kabul eder bunu.

aynı bakkala gitmezse ölmez.

Ta
Kızlar meraba 22 yasindayım 2 senelik evliyim lütfen yardimci olun akil akildan ustundur benim beynim durdu cunku.hayatta en cok aldatilmaktan korkardim hep dua ederdim allahim beni bununla sınama diye.aldatilmaya sebebiyet vermemek icin de kendimce elimden geleni yapardim.ilk önce esimle benim ozlelliklerimizden bahsedeyim konuya farkli pencerelerden bakabilmeniz acisindan.ben 22 yasinda 2 senelik evli ayni zamanda unv 3. sinif ogrencisiyim (örgün)evde genel anlamda bakimliyim hergun dus alirim kiyafetime dikkat ederim esofman tayt giyeceksem de uyumlu temiz yeni olmasina dikkat ederim yani.öyle cirkin biri oldugumu da dusuuyorum.boyum 60 kilom 1.61.genelde cok sen sakrak oldugumu da soylerler.esimse 24 yasinda boyu kilosu fizigi iyi biri o da cok neseli girdigi ortamda hemen dikkat ceker.bu arada belki ona baglayanlariniz olabilir diye söyleyeyim,cinsel hayatimiz da gayet iyi.ona karsi sevgili ilgiliyim b3nsiz duramaz vs.vs.simdi gelelim sorunuma.esim mahallede bir dukkanda mobilyacilik yapiyo tam karsisinda da bi market var mahallemizde oldugu icin ben de taniyorum market sahibini.bir iki kere kizini esime bakarken gördum sans eseri.hic supelenmedim cunku kiz 18 yasinda yanlis anlamayin cocuk dedim hesaba almadim.ondan sonra baktim kiz bana durduk yere ters davraniyo anlam veremedim aradan baya bi zaman gecti tabi bu süre zarfinda aksam vakti esim sigara alicam diyip bakkala gidiyo kola alicam diyip bakkala gidiyo ben supelenmedigimden bisey farketmedim cunku bana olan ilgisinde de en ufak azalma yoktu sonra bigun bana sanki aniden dank etti durduk yere.esimde meyve alicam diyip gene disari cikmisti ben de ondan hemen sonra evden ciktim bakkal zaten iki adim bakkala digru indim amacim orda bekleyip esimin hususi bakkala da girip girmeyecegini gormekti cunku manava diye cikti evden.neys bekledim orda karisik bisey oldu adam gec kaldi vs baska uzak bi manava gitmis aramak zorunda kaldim.bakkaldan alicaklarim var para almadim gel birlikte alalim diye.kizin da icerde oldugunu biliyorum.amacim kiza nasil davrandigini gormekti.neyse benimki geldi biz bakkala dogru girdik kiz sasirdi gibi dondu hos geldiniz dedi ben hic cevap vermedim dovecekmis gibi baktim cunku canim yaniyodu neyse alacagimizi cikarken posetleri esimin eline verdi cunku ben elimi uzatmadim iyi aksamlar abla dedi kiz esim de hadi hayirli isler hadi kolay gelsin falan bir suru saydi.ciktiktan sonra da diyo ki kiza nasil baktiysan artik bana abla diyo dedi.ben de o kizin kafasini koparicam ben az kaldi dedim.neyse aradan zaman gecti benim aklimda hep bi süphe aksamlari bu bakkala gitmek istiyo birakmiyorum falan .bi gerekcem de yok adama beni aldatiyosun desem elimde bi kanit yok ve durduk yere essegin aklina karpuz kabugu dusurecem belki de.dun de motorla disari ciktik ozellikle dikkat ettim bakkalin icine bakacak mi diye cunku bazen kizin babasi da olabiliyo bakkalda.hususi iceri bakti kasanin orda kizi kimseyi goremeyince dondu bakkalin icine de bakti motorun ustundryiz bu arada.brnim bu konu yuzunden agzimin tadi falan kalmadi surekli aglayip duruyorum süphe beni mahfetti telefonlarini arama dökumanlarina filan bakiyorum internetten yok konusmuyolar vatsap filan da kullanmiyo benimki.dun gece saat 22.30 gene bakkala gidecem dedi kizdim ne bakkali bu saatte acelesi mi var dedim sigara istiyo canim dedi gitti aldi bekledim gelir gelmez icmesini cips yedi onu icmedi demekk ki acelesi yoktu sabah da alinabilirdi izellikle sordum niye icmiyosun sigarani canin cekmisti dedim ne bu senin yaptigin ya diyo istedigim saatte icerim diyo ondam sonra artik patladim ee gittigine degdi mi bari dedim cunku gercekten aglamamak icin zor tutuyodum kendimi ne kastediyosun sen manyakmisin sizofren misin falan dedi.burdan tasinalim diyorum tamam diyo ama icraat yok nolur yardim edin kizlar kiskandigimi cok belli etmemeye calistim rahat hareket etsin yakalansin diye ama artik cilmdirmak uzereyim aylardir bir arpa boyu yol katedemedim bu şuphe beni mahfetti huzurum kalmadi adami kendimden uzaklastirmamak icin yuzune guluyorum ama kendimi yedim bitirdim nolur yardim edin nasil bi yol izlemem lazim bu arada kiz guzel de degil.hakkini helal edin cok uzun oldu
kaba tabirle eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürüyorsunuz artık yoksa bile sizi sinir etmek kıskandırmak için sürekli oraya gidebilir bunun önünü alamazsınız ayrıca belli etmemesi mi kalmış adam anlamış herşeyi

biraz daha takip et eger oyle birsey varsa bi sure sonra zaten ortaya cikar bi sekilde fotografj j falan cekersin birsey yaparsin

Cok kurnaz cok.ama civi civiyi soker dur bakalim sonumuz nolcak

Kurnaz ise yandın o zaman, kurnaz adam karda yürüyor izini belli etmiyor. Ben sevgilim bana aşık benden başkasına bakamaz bile diye düşünürken aldatıldım, öyle Kemalim yapmaz modunda da değildim aslında ama çocuğun başı yerden kalkmıyordu, heyecandan gözüme bile bakamıyordu başlarda, meğer bunlar bile hep profosyenel çapkınlık teknikleriymiş :) Bence sen doğru yoldasın, eşeğin aklına karpuz kabuğu getirmekle alakası yok bunun, kurnaz adama karşı her daim takipte olacaksın, tamam o yine yapmasın ama sen tetikte ol ki yaparsa yapmadım diye inkar edemesin, bunlar saf adama benzemiyorlar çünkü öyle bir inkar ediyorlar ki gözünle görsen acaba diyorsun. Takibe tam gaz devam belli etmeden ama :)

:dondurma:
Bak istersen naaap biliyon mu? Telefnu al sessize. Git bakkla eşin yokken. Telefonda eşnle knuşıyo gbi yap. Kahkahalar at falan aşkımlı sevgilimli konuş. Eğer iletişimleri varsa o eşine söyler. Eşinin sana tavrından anlarsın
Bazı kadınlar çok zeki.Tebrikler

Tüm mesajlari okudum.Motorda basini cevirip cevirip bakmasi gözünün onu araması vs.Kesinlikle var bisey.Is yerinin karsisiymis alacaklarini alsin gitsin eve.Surekli cikmak da neyin nesi.Sanirim hani flörtün ilk zamanlari olur ya bakışma,tebessümler filan o evrede bence

Hepimizin flörtleri böyle başlamamış mıydı zaten ? Abartıyorsun diyenlere bu sorum

Ben aldatıldım atlatmak için terapiste gittim
Eşime birgün başka birine aşık olursan benden ayrıl ona git asla beni aldatma dediğimi söyledim
Eşine yumuşak karnını göstermişsin demişti
Sen buna benzer şeyler söyledin mi?
Bi de bu durum bana çok cazip geldi karşılıklı bi ilgi olduğunu düşündüm
Ayrıca o kızın yerinde olsam telefonumu vermezdim adama olayın büyüsü cazibesi orda adam kaçıp kaçığ yanıma gelsin isterdim

X