Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Off okurken titredim resmen. Rahatsız felan ettımı sonra sizi. Bosanma nasıl oldu hemen kabul etmısmıydi.yaranızı deşmek istemem ama nebıleyım sormak istedim

Off okurken titredim resmen. Rahatsız felan ettımı sonra sizi. Bosanma nasıl oldu hemen kabul etmısmıydi.yaranızı deşmek istemem ama nebıleyım sormak istedim
Boşanmak istemedi. Ağlamalar yalvarmalar saçma salak çiçekler yollamalar. Mecbur bosanmayi kabul etti bir süre sonra. Şükür bitti. Rahatsız etmedi sonrasında.

Bence aldatiyor

Akilli saatinden nasil öğrendiniz?

Merak eden arkadaşlarımız olmuş eş kişisiyle yüzleştim mi diye. Hayır yüzleşmedim. Zaten bir şeylerin ters gittiğinin farkında. Demin arkadaşa gidiyorum dedi gitti. Bu saat oldu hala gelmedi. güya maç oynuyorlarmış. Sürekli bana yazıyor. Umurumda bile değil, kafam daha rahat böyle.

Mahkeme celbi ulaşana kadar da kendisiyle yüzleşmeyeceğim. Memlekete gidip kafa dinlicem. Sonra evime tekrar gelip son işlerimi halledip işime döneceğim.

Yurt disindasiniz uzun zamandir ve onu gormek bahanesi ile turkiyeye geldiniz ve sizi birakip sozde maca mi gidiyor yani. Eger aldatma vs olaylari olmasaydi yani siz bunu biliyor olmasaydiniz bu durumu garipsemezmiydiniz bana bi tuhaf geldi. Yani siz sonucta geri gideceksiniz az bi sure burdasiniz sizle vakit gecirmesi gerekmezmi her boş oldugu zamanda onun yerine arkadasina oyun oynamaya gidiyor. Bence sevgilisiyle bulusuyor suan senin bildigini biliyorlar ve sureci planlıyorlar belkide. Bence sabah bankalar acilir acilmaz kapisinda olun hemen bankadakilerinizi alin ve hemen eve arabay vs tedbir koydurun. Oyunun icinde bulmayın kendinizi. Hic belli olmaz herseyi goze almis bile olabilirler. Allah korusun ne haberler okuyoruz sevgilisiyle beraber esini oldurenler falan. Siz bence bunlari yaparken ayni zamanda numaradan esinize biraz yakin davranin salağa yatin, birazda siz onu kandırın. Ve o evden yurt disina gitmek icin cikana kadar acicaginiz zina ve bosanma davalarindan haberdar olmamalarini saglayin. Hic beklemediginiz sekilde -muhtemelen ilkte olmayan sekilde- sizi aldatan adam, sınırlarının neler oldugunu bilemeyiz.

Son düzenleme:
Yemin ederim size hayran kaldim. Kesinlikle bana örnek oldunuz.

Herşey gönlünüzce olsun inşallah.Siz çok güçlü bir kadınsınız , keşke bütün kadınlarımız bu kadar güçlü,kendi ayakları üzerinde durabilse.Rabbim yardımcınız olsun inşallah dualarım sizinle

Bu adamların da böyle kadınların da yatacak yeri yok

Ben başka telefon oldugunu düşünmüyorum.cunku konu sahibi zaten çoğunlukla yurtdışında.2. Bi telefona gerek yok yani

Ben de ayni fikirdeyim ki avukatta boyle söylemiş zaten.ayrica görüntülerde yalnızca sac okşamak var.bu ihanet delili olabilmesi için cok yetersiz bence.kirk tane yalan bulup sıyrılır.bu görüntülerden hicbisey çıkmaz

Eğer bu olayı bilmiyor olsaydım garipsemezdim. Yani sürekli gitmezdi zaten. Gitse de bu saate asla kalmazdı. Ama oda bir şeylerin farkında olduğu için cesaret edemiyor yanımda olmayı..
Ben de salağa yatıyorum evet. Bakmayın bu kadar sakin yazdığıma. İçim yanıyor kan ağlıyor ama kendim için. Yoksa eş kişisi umurumda değil şu an o kadınla olsa da. Zaten ben yokken olduğu kadar yan yana gelmişlerdir...

Çok pişman olacak biliyorum. Mahkeme celbi gelse bile işime mal varlığıma dokunmaz sanacak, ama öyle olmayacak.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…