Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer bu olayı bilmiyor olsaydım garipsemezdim. Yani her gitmezdi zaten. Gitse de bu saate asla kalmazdı. Ama oda bir şeylerin farkında olduğu için cesaret edemiyor yanında durmayı...
Ben de salağa yatıyorum evet. Bakmayın bu kadar sakin yazdığıma. İçin kan ağlıyor ama kendim için. Yoksa eş kişisi umurumda değil şu an o kadınla olsa da. Zaten ben yokken olduğu kadar yan yana gelmişlerdir...

Çok pişman olacak biliyorum. Mahkeme celbi gelse bile işime mal varlığıma dokunmaz sanacak, ama öyle olmayacak.
Tedbir koyma işini ertelemeyin bence 1 gün sonra bile çok geç olabilir

Yok hayır söylemedim. Bu sabah avukata vekaletimi verip detaylıca konuşacaz. Sonrasında söylerim memleketime gideceğimi
Kendisi nasıl bir tip? Sinirli mi, sakin mi? Mesela tamam ya aldattım bitsin der mi? Uzatır mı işi, zaten sen beni bıraktın gittin ben o yüzden böyle yaptım falan filan diyerek sizi suçlamaya çalışır mı? Tedbir koydurduğunuzu öğrenince ne tepki verir? Paracı mıdır?

Bence eşiniz anladı. Elinizi çabuk tutun. Anladığım kadarı ile diğer kadınla kadınla beraber olabilmek için aşık rolü yapıyor ve gene büyük ihtiamlle ortak mal varlığını kurtarma bahanesine sığınıyor. O ahlak yoksunu kadın kendini kandırıyordur, beni seviyor diye, o kadına verebileceğiniz en büyük acı ve ders boşanma davası açılıp delilleri sağlama aldıktan sonra, kadına bir mesaj atarak teşekkür etmek olur. Mesajda " Kocamın sana yapıştırdığını iş arkadaşlarına övüne övüne anlatması sayesinde gözüm açıldı ancak bundan sonra dikkat et, sana yapıştırmasına izin verdiğin diğer erkekler, iş arkadaşları ile senin yatak performansın hakkında geyik yapmasın, en azından iş arkadaşlarına bakacak yüzün olur" diye ve eşinin arkadaşı ile konuşmasının ekran görüntüsünü yolla. O kadınına ne yapsan bu mesajı görünce canı yanacağı kadar canını yakamazsın. Bir kadın için en ağır şey, işini,itibarını önüne serdiğin adamın sana değer vermemesi ve seni kullanmasıdır. Zira hiçbir erkek değer verdiği, aşık olduğu ve sahiplendiği kadınla yaşadığı özeli başka erkeklere bu kadar iğrenç bir şekilde muhabbete dökmez ve bunuda tüm kadınlar bilir.

Son düzenleme:
Bi de size bir tavsiyede bulunmak ıstiyorum görüntüleri ve delilleri mail adresinize atın yada başka bir şekilde yedekleyin.arkadasim aldatildiginda eşi ile yüzleştiginde o kargaşa arasında eşi telefonunu alıp gidiyor ve telefonuna format attırıyor kadının elindeki bütün dellileriyok etmişti. Eşiniz muhtemelen bildiginizin farkinda her an hamlede bulunulabilir

bugun birlikte mi kalacaksınız. nolur nolmaz siz yine de dikkatli olun. diger arkadaşların dedigi gibi eşiniz anladığınızı anlamış olabilir ve her seyi yapabilir. telefon şifrenizi falan değiştirin, google geçmişinizi falan silin burda yazdıklarınızı görmesin, avukatı falan şifreli kaydedin. kendinize de cok cok dikkat edin. arada bizleri de haberdar edin iyi oldugunuza dair.

Son düzenleme:
Böyle bir durumda ne denilebilir bilmiyorum gerçekten çok üzüldüm bu yaşadıklarınıza. İnsanların duygularını, emeklerini yerle bir etmek ne kolay. Bence kendinizi biraz zorlayın ve normal davranmaya çalışın erkek kişisine. Anlamasın durumu. Ben bu durumu yaşasam o kadını da rezil etmek üzmek isterim. Ya gerçekten berbat bir şey ya hem ahlaksızlık pislik yapacaksın hem de ayrılmayacağım falan diyeceksin bu ne iğrençlik ya. Rezil edin bu kadını akrabalarına, iş arkadaşlarına. Değersiz hissettirin. Ya bilemiyorum ben böyle bir şey yaşasam o kadın 5 saniye bile olsa kendini kötü ve değersiz hissetsin diye elimden geleni yaparım. Gerçekten midem bulandı. Eş olacak kişi bir de özel harekatçı şaka gibi. İnşallah işlerini kaybederler. Böylesine önemli ve kutsal işler böyle iğrenç insanlara kalmasın.

Sakinliğinize şaşırdım. Ya zaten aranızdaki bağ zayıflamıştı ya da ekranın bu tarafından hissedilmiyor duygularınız. Ben olsam kesin öğrenir öğrenmez söylerdim Of hiç poker surat değilimdir Sabırlı değilimdir Helal olsun size.

Kendisi nasıl bir tip? Sinirli mi, sakin mi? Mesela tamam ya aldattım bitsin der mi? Uzatır mı işi, zaten sen beni bıraktın gittin ben o yüzden böyle yaptım falan filan diyerek sizi suçlamaya çalışır mı? Tedbir koydurduğunuzu öğrenince ne tepki verir? Paracı mıdır?
Sakin ve pasif biri aslında. Ama işi gereği çok acımasız olabiliyor. Duygusuzlaşabilyor, ama sevdiklerine sevdiğine zarar vermez. Tabi boşanacağımı anlarsa çirkefleşir mi bilemem.. tahmin etmesi zor. Sonuçta elinden arabayı, evi alacağımı anlarsa diğer yüzünü gösterebilir. Hele meslekten ihraç edilebileceğini duyarsa çok kötü olur. Yıllardır pöh olmak için çok uğraştı.

Sakin ve pasif biri aslında. Ama işi gereği çok acımasız olabiliyor. Duygusuzlaşabilyor, ama sevdiklerine sevdiğine zarar vermez. Tabi boşanacağımı anlarsa çirkefleşir mi bilemem.. tahmin etmesi zor. Sonuçta elinden arabayı, evi alacağımı anlarsa diğer yüzünü gösterebilir. Hele meslekten ihraç edilebileceğini duyarsa çok kötü olur. Yıllardır pöh olmam için çok uğraştı.
Yüzleşmeyi düşünüyor musun pekş yüzyüze

Sakin ve pasif biri aslında. Ama işi gereği çok acımasız olabiliyor. Duygusuzlaşabilyor, ama sevdiklerine sevdiğine zarar vermez. Tabi boşanacağımı anlarsa çirkefleşir mi bilemem.. tahmin etmesi zor. Sonuçta elinden arabayı, evi alacağımı anlarsa diğer yüzünü gösterebilir. Hele meslekten ihraç edilebileceğini duyarsa çok kötü olur. Yıllardır pöh olmam için çok uğraştı.
cok guzel o zaman. ayni sizi vurduğu siddette vurabilirsiniz onu. yanından bile geçmez ama mesleğini kaybetsin, sizin acinizi aynen yasasin

Sakinliğinize şaşırdım. Ya zaten aranızdaki bağ zayıflamıştı ya da ekranın bu tarafından hissedilmiyor duygularınız. Ben olsam kesin öğrenir öğrenmez söylerdim Of hiç poker surat değilimdir Sabırlı değilimdir Helal olsun size.
Yok hiç bakmayın burada böyle durduğuma. Demin de söylediğim gibi içim yanıyor. Çok üzüntülüyüm 😞 çok zormuş gerçekten. Allah düşmanımın başına bile vermesin böyle bir dert

Konu sahibi sakin falan olmaktan ziyade hala şokta bence, bir de yüzleşip ne diyeceksin, adam sana ihanet etmiş köprüleri yakmış ister köpek olup ayaklarına kapansın ister kendince açıklamalar yapsın, neyin ne önemi var artık? Biten bitti giden gitti. Doğrusunu yapıyorsun. Fakat intikam güzel şey😉

Şimdilik hayır, ama her şeyi detayına kadar düşünmedim daha. Biraz buradan uzaklaşınca kafamı dinlicem. O zaman daha sağlıklı kararlar verebilirim. Şu an çok kötüyüm ve duygusal kararlar verebilirim..
HakkınIda hayırlısı olsun avukatın talimatlarını hepsini yapın daha sonra ben olsam sorun derdim bence içinizi dökün size açıklama yapmak zorunda sizin karşınızda ezilip büzülmeli ne kaybettiğini bilmemeli yada size ne nasıl iyi gelecekse ben sanırım hesap sorardım

Sakin ve pasif biri aslında. Ama işi gereği çok acımasız olabiliyor. Duygusuzlaşabilyor, ama sevdiklerine sevdiğine zarar vermez. Tabi boşanacağımı anlarsa çirkefleşir mi bilemem.. tahmin etmesi zor. Sonuçta elinden arabayı, evi alacağımı anlarsa diğer yüzünü gösterebilir. Hele meslekten ihraç edilebileceğini duyarsa çok kötü olur. Yıllardır pöh olmak için çok uğraştı.
Meslekden ihrac edilmez sadece ya bayanin yada onun tayini baska yere cikar bunun orneklerini emniyette sıkca gordk ama daha oncede yazdim bosanma davasi acildikdan sonra sikayet ederseniz tayin bile cikmaz yani kendi isterse baska sehre gider ama zaten bosanacakdk ayri yasiyorduk vs savunma yaparsa bosanma dilekcenizide emniyete gosterirse burda ceza alacagi bi husus kalmiyor.Ama sizin sagliginiz ve caniniz bence herseyden daha kiymetli suan yuzlesmemek soylememekle dogru yapiyorsnz bence ne demisler yarina kalirda yanina kalmaz.Insallah bundan sonraki hayatinjz cok daha guzel olur♥️

Yüzleşse zaten bu şerefsiz ilk etapta ayaklarına kapanır. Affet der bir hataydı der. Ağlar yalvarır yakarır. Arkadaşımızın ciddi olduğunu anlayınca, bu kez o da karşı atağa geçer. Sonuçta ortak mallar var onların derdine düşer. Bu arada ben de kesin yüzleşirdim asla içimde tutamazdım. Ama burada tecrübeli hanımlar çok güzel yol gösterdiler, çok güzel tespitlerde bulunup akıl verdiler. Zaten en ağırı ilk öğrendiğinde susmaktı. İlk şoku atlattığına göre biraz daha dayanabilir.

O kadar üzüldüm ki yaşadıklarınıza. Büyük mutlulukla heyecanla kurduğun yuvanın böyle dağılması ne acı. Duruşunuza hayran kaldım gerçekten. Allah bütün kadınlara sizin gücünüzden duruşunuzdan versin ben de dahil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X