Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aklıma ne geldi biliyor musunuz? Geçen yazın annemlerin yanına memlekete gitmiştim. Akşam vakti görüntülü aradım eş kişisini. Konuşurken birden kap kaşık sesleri geldi, hani bulaşık makinesini toplarken sesler çıkar ya aynı onun gibi. Sonra tuhaf bir şekilde balkona yansıyan bir insan gölgesi gördüm ama 1 saniyelik bir şeydi. Eş kişisine evde biri mi var siye sorduğumda “yooo mika (kedimiz) mutfak tezgahına çıktı o ses yapıyor” dedi. öyledir diye üzerine düşmedim aöa bir tuhaflık sezmiştim gibi...

Şimdi düşünüyorum da acaba o zamandan beri mi bu pislik kadın evime geliyor??
Ay deliriyorum galiba 😔
Parçalar zihninizde birleşmeye başladı şu an belki daha neler neler hatırlayacaksınız.. Olabilir demek ki oldukça uzun süreli bir ilişki. Ayrıca bu kadın ne menfur bir kadınmış yahu eşiniz sizinle görüntülü canım cicim diye konuşurken bulaşık toplayacak, evinizde yemek yapıp çöp çıkaracak ve kimseden çekinmeden arabanıza binecek kadar. İğrençler gerçekten tiksindim. En az eşiniz kadar suçlu. Geçen yaz dediğinize göre de çok yeni evlisiniz o sıralar gerçi yenisi eskisi de yok aldatacak adam 2 günlük eşini de aldatır. Çöp zihniyetliler. Pislikler.

Benim de aklımdan geçmişti acaba kadın da polis mi, aynı yerde çalıştığı yerden biri mi diye. Eşofmanla eve gitmesi, arabası alıp gitmesi falan. İş yerine yakın bir yere bırakmış olabilir arabayı. Çok zor gerçekten Allah bildiği gibi yapsın. Size bol sabır diliyorum bu süreçte. İnşallah bu pisliği başınızdan bir an önce atacaksınız. Onlar da bunun bedelini ödeyeceklerdir, hele de iş arkadaşıysalar.

Eğer kadın eşime ne olursa olsun ben seni bırakmayacağım yazmasaydı ona dokunmazdım bile. Nede olsa suçlu olan bir kişi var o da kocam denecek pis herif.

Madem her şeye rağmen eş kişisiyle beraber olmak istiyor o zaman olacak olan her şeye katlanacak. Kadın gördüğüm kadarıyla evli değil. Ama ailesinin akrabaların Facebook hesapları var hepsini kontrol ettim. Onlara ulaşmak zor olmayacak

Eş kişisinin arkadaşı da biliyordu bu ilişkiyi demek ki. Onun için yapıştırdın mı diye sordu. Ona da bir kaç diyecek lafım var.
Bence öncelikle bir sadaka çıkarın böyle bir adamdan çocuğunuz yok diye. Kadına gelince eşinizin arkadaşıyla olan yapıştırmali mesajını göndermeniz bile ne olursa olsun bırakmam dediği kişinin gerçek yüzünü görmüş olur. O mesaj üstüne de birakmazsa arada aşk sevgi sadakat falan yok bayağı sex işçiliği yapıyor eşinize ve bundan memnun demektir. Hiçbir erkek aşık olduğu kadınla cinsel birlikteliğini arkadaşıyla bu tarz muhabbet konusu etmez.

konuyu başından beri takip ediyorum, böyle olacağını hissediyorduk galiba kk olarak, çok gördük buna benzer konuları maalesef. mal kaçırma olmasın diye tedbir almayı unutmayın lütfen. ev varsa şerh koydurmak, ortak kasada altın varsa almak, ortak hesapta birikim varsa almak gibi. eşinizle konuşmadan, yüzüne vurmadan bunları halledin önce. eşinize moralim bozuk, iznimi iptal ettiler erken gideceğim deyip bu işleri halledebilirsiniz. evinizin tüm eşyalarıyla videosunu çekin. özel eşyanız varsa ailenize yollayın. kendinizi sağlama aldıktan sonra konuşun ya da konuşmayın avukatınız haber versin direkt. dava açar açmaz muhakkak ikisinide şikayet edin ki kendi dertlerine düşsünler, sizinle uğraşacak halleri kalmasın. şu an yaşadığınız çok çok zor, ama daha da canınız yanmasın diye bildiğimiz her şeyi paylaşmak bize acınızı paylaşıyor hissi veriyor. o pislikler sizden uzak bin belalarını bulurlar umarım.

Ay yazmayayım diyorum da tutamıyorum kendimi
Bence hiç muhattap olma yurt dışına çıkıyorsanız çıkın ve telefonlarını açmayın eve gelen tebligatla öğrensin
Sizinle hiçbir konuşması olmasın ulaşamasın size
Boşanma gerçekleşir alacaklarınızı alırsınız ondan sonra kızın ailesine duyurursunuz yada diğer arkadaşını rezil edecekseniz edersiniz
Sakin ve mantıklı ilerleyin karşısında ağlayıp üzülüp çaresiz görünmeyin hiç
Rezil etme eylemleri evlilik bitmeden yapılmalı. Boşandıktan sonra hicbir etkisi olmaz. Adam der zaten ayrı yaşıyorduk boşandık bitti. Rezil etme işlerine yurtdisina çıkınca başlayın doğru zaman bu. Cimer e yazın en once. Eşinizin amirini ya da en yetkili amir kimse onu arayın telefonla anlatın. Kadinin ailesine videoyu atın kiziniz kocamla evime gelip zina yapıyor diye. Bunları yurtdışına işinize dönünce yapın.

Çöp atmak, makine boşaltmak...
Bence aynı kişi olması muhtemel.
Öyle de olsa kadın duygusal bakıyor ilişkiye belli de, adam orada burada "yapıştırdım" diye anlatıyor.

Midem bulandı.
Öyle kadına az bile. Görsün kendini ne yerine konulduğunu, yeri orası çünki. Erkek denilen de cezasını çeker umarım, işsiz arabasız kalınca aklı gelir başına bir azcık. Dünden beri ben de okuyorum gece rüyamda ihanet gördüm kalktığımdan başım ağrıyor. Nefret ediyorum böyle insanlara

Sizden birşey rica edicem kendi adıma ve bütün bu konuyu takip eden arkadaşlar için. Yurt dışına döndügünüzde planladıklarınızı yaptıktan sonra. Eşinizle o arkadaşının ( YAPIŞTIRDIN MI) msjını o artık kadına atarmısın. En az kendisi kadar karektersiz biriyle beraber oldugunudaha net görür. Vurun darbeleri ikisinede lütfen hiç korkmayın. Zaten burda olmucaksınız. Yakın yıkın ortalıgı ve gidip onların kül olmasını izleyin keyifle.. Sabırlar diliyorum Arkadaşım.

Parçalar zihninizde birleşmeye başladı şu an belki daha neler neler hatırlayacaksınız.. Olabilir demek ki oldukça uzun süreli bir ilişki. Ayrıca bu kadın ne menfur bir kadınmış yahu eşiniz sizinle görüntülü canım cicim diye konuşurken bulaşık toplayacak, evinizde yemek yapıp çöp çıkaracak ve kimseden çekinmeden arabanıza binecek kadar. İğrençler gerçekten tiksindim. En az eşiniz kadar suçlu. Geçen yaz dediğinize göre de çok yeni evlisiniz o sıralar gerçi yenisi eskisi de yok aldatacak adam 2 günlük eşini de aldatır. Çöp zihniyetliler. Pislikler.

Belki de daha neler çıkacak dediğiniz gibi 😞 bir üyenin tavsiyesi üzerine çarşaflara falan baktım sonra süpürgeye baktım ama bizim süpürge torbasız olduğu için saç falan bulamadım. Etraf süpürüldükten sonra haznesi boşaltılır, büyük ihtimalle sürekli temizlediler haznesini. Etrafa baktım saç falan bulamadım çünkü bayağı uzun saçı vardı kadının.

Evi taradım deli gibi ama pek bir kanıt yok..sadece o yatak işte 😢 dolabım içindeki kıyafetlerim aynı duruyor hiç ellenmemiş gibi.

Belki de daha neler çıkacak dediğiniz gibi 😞 bir üyenin tavsiyesi üzerine çarşaflara falan baktım sonra süpürgeye baktım ama bizim süpürge torbasız olduğu için saç falan bulamadım. Etraf süpürüldükten sonra haznesi boşaltılır, büyük ihtimalle sürekli temizlediler haznesini. Etrafa baktım saç falan bulamadım çünkü bayağı uzun saçı vardı kadının.

Evi taradım deli gibi ama pek bir kanıt yok..sadece o yatak işte 😢 dolabım içindeki kıyafetlerim aynı duruyor hiç ellenmemiş gibi.
Konunuzu gece okudum sabahtan beri de takip ediyorum çocuklarım var onlar uyandıkça bende girip okudum ama sizin gücünüze dik duruşunuza hayran oldum dedim ki ne kadar akıllı kadın ben olsaydı. Salak salak bağırıp ortalığı ayağa kaldırmıştım elimde birşey olmadan da ortada kalmıştım çok güçlüsünüz çok ayakta alkışlıyorum sizi❤️ şimdi intikam zamanı

Rezil etme eylemleri evlilik bitmeden yapılmalı. Boşandıktan sonra hicbir etkisi olmaz. Adam der zaten ayrı yaşıyorduk boşandık bitti. Rezil etme işlerine yurtdisina çıkınca başlayın doğru zaman bu. Cimer e yazın en once. Eşinizin amirini ya da en yetkili amir kimse onu arayın telefonla anlatın. Kadinin ailesine videoyu atın kiziniz kocamla evime gelip zina yapıyor diye. Bunları yurtdışına işinize dönünce yapın.
E kadına da dava açacak ya zaten idari işlem de başlatılacak iş yerine rezil olacaklar. Şimdi kadını rezil etmeye başlarsa haklıyken haksız duruma düşer
Manevi tazminat da al kadından güzel bi tatil yaparsın o parayla

Evden yurtdisina ayrılmadan değerli tüm eşyanızı, altın, para, takı, ortak hesap varsa oradaki para, satabilecegi kendi üzerinde olan tüm mallara avukat tedbir koyması lazım acilen. Bunlar çok önemli. vb her neyse herşeyi alın. Evdeki tüm eşyanın videosunu çekin. Arabayı guvendiginiz aile akraba arkadaş hiç olmadı otopark vb bırakın satamazlar ama kullanamasın da pislikler.

Öyle kadına az bile. Görsün kendini ne yerine konulduğunu, yeri orası çünki. Erkek denilen de cezasını çeker umarım, işsiz arabasız kalınca aklı gelir başına bir azcık. Dünden beri ben de okuyorum gece rüyamda ihanet gördüm kalktığımdan başım ağrıyor. Nefret ediyorum böyle insanlara
Hemfikirim, daha doğrusu buradaki herkes hemfikir. Girip girip bakıyorum. Diğer yandan da diyorum ki öyle güzel destek çıktı ki buradan, en azından konu sahibine bir nebze de olsa yardım edebildiysek, ne mutlu bize.
Kendisi de takdir edilecek kadın. Allah yolunu açık etsin. Onları da rezil rüsva etsin.

Benzer şeyleri yaşamış biri olarak çok üzüldüm. Ama siz güçlüsünüz bunu sakın unutmayın. Delilleri toplayıp avukatınıza bırakın her şeyi. Şu an eşimizin yüzüne vurmayın belki bazı şeyleri saklamaya çalılır yada kapıcıyı engeller. Biraz gizli ilerleyin. Yurtdışına gidince açın davayı ve içinizdekileri dökün. Şikayet edebiliyorsanızda üstlerine şikayet edin, kadını ailesine rezil etme konusundan emin değilim aleyhinize birşey olmasın. Avukatınıza danışarak ilerleyin. Delilleri toplayın ve kendinizi güvence altına alıp öyle hareket edin. Canınız yanıyor eminim ama geçecek bunu unutmayın. Güzel günler sizi bekliyor.

Konunuz beni çok etkiledi.. Bu kadar sakin kalışınız, dik duruşunuz ve hala kanıt arama çabalarınız takdir edilesi.. Size kocaman sarılmak ve her şey geçecek demek istedim şu an.

Güzel bir planla intikam alma vaktidir şimdi.. Diğer üyeler de ortak mallarınız hakkında birçok şey yazdı. Kafanızı toparlayıp bir plan yapabildiniz mi? Eşinizle konuşacak mısınız? Apartman görevlisi ile görüştünüz mü acaba tanıklık eder mi? Başka delil bulamazsanız ve apartman kayıtları vs davayı kazanmanız için yeterli olacak mı acaba? Avukat bu konuda bir şey söyledi mi?

E kadına da dava açacak ya zaten idari işlem de başlatılacak iş yerine rezil olacaklar. Şimdi kadını rezil etmeye başlarsa haklıyken haksız duruma düşer
Manevi tazminat da al kadından güzel bi tatil yaparsın o parayla
O kalktı artık. 3.şahistan tazminat alinamiyor diye biliyorum.arastirmak lazım.

cokzorbirsecim cokzorbirsecim cimere yazmak hiç bi işe yaramaz. Bize yazanlara standart cevaplar verip geçiyorduk. Bazı insanlar Cumhurbaşkanı okuyor sanıp ‘sayın cumhurbaşkanım biz sana oy verdik bak şurda şöyle yapıyorlar’ diye yazıyordu :KK51:

Bu tabi ki olur ancak başka bir güvenlik kuralı uyguluyor mu e-devlet onu tam olarak bilmiyorum. Belki e-posta doğrulaması vs de istiyorsa. E bir de adamın üzerine kayıtlı 2. hat çıkmasaydı eş kişisi bir şey yapmamış olsa konu sahibi suçlu durumuna düşebilirdi. Anlatmak istediğim aslında iphoneda şifrenin otomatik olarak kolaylıkla girilemeyeceğiydi. Konu sahibinin eşi de yüz tanıma koymuş zaten söylediğine göre
Adamın bu kadar gizli iş çevirip, e devlete bile yüz tanıması koyduğu halde telefon şifresini açık bırakması da bir değişik geldi bana

Eğer kadın eşime ne olursa olsun ben seni bırakmayacağım yazmasaydı ona dokunmazdım bile. Nede olsa suçlu olan bir kişi var o da kocam denecek pis herif.

Madem her şeye rağmen eş kişisiyle beraber olmak istiyor o zaman olacak olan her şeye katlanacak. Kadın gördüğüm kadarıyla evli değil. Ama ailesinin akrabaların Facebook hesapları var hepsini kontrol ettim. Onlara ulaşmak zor olmayacak

Eş kişisinin arkadaşı da biliyordu bu ilişkiyi demek ki. Onun için yapıştırdın mı diye sordu. Ona da bir kaç diyecek lafım var.
O kadın arkasindan öyle konuşulduğunu bilse yüzüne bakar miydi acaba eşiniz olacak adamın.. gün intikam günüdür... Elinizden geleni yapın.

cokzorbirsecim cokzorbirsecim cimere yazmak hiç bi işe yaramaz. Bize yazanlara standart cevaplar verip geçiyorduk. Bazı insanlar Cumhurbaşkanı okuyor sanıp ‘sayın cumhurbaşkanım biz sana oy verdik bak şurda şöyle yapıyorlar’ diye yazıyordu :KK51:
Evet cevaplar standart ama başvuru kurum amirine arz ediliyor. Kurum amiri resmi yoldan durumdan haberdar oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X