Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konunuzu takipteyim. Cok bariz esiniz bir isler karistiriyor. Bu durumda bir anda sinirlenip sakın yuzlesme yapmayin bence kanitlarinizi toplayin. Kanitiniz olmadan asla kabul etmiycektir inkar eder. bu arada esim ve gorumcem emniyet personeli ikside bu tarz seyleri cok anlatir ozelikle gorumcem. Devrelerinden evli olmalarina ragmen arkadas ortaminda bu tarz seylerin yasandigindan cok bahseder. Tek gecelik bir iliskide olabilir veya Birim icinden birisi de olabilir diye de dusunmedim degil ben.Sizin olayiniza benzer bir durumuda anlatmisti kendisi aklima geldi. Kucuk bir ilde oldugunuzu soylemissiniz keske size yardimci olabilseydim ins esiniz boyle bir okuzluk yapmamistir allah kimseye bu stresi yasatmasin.

Tamam kamera mantıklı ama ne kadar dayanır?!
Siz yurt dışına çıktığınızda en mantıklısı dedektif.
Yukarıda da belirtmiştim.
Eve giren çıkan belli olur. Iş yerine giderken, dışarı çıkarken takibe alır.
Birde otopark ya da apartman kamerasinin geçmiş görüntülerine ulaşabilirseniz iş çözülür zaten.
Bir arkadaşın dediği gibi yurt dışına çıkmış gibi yapın, ses cihazı, kamera yerleştirin. Gittiğinize dair bir gram şüphesi olmasın. Bilet alın, o götürsün sizi hatta havalimanına, gittiğinizi görsün. Gate'den geri dönersiniz.
Şüphelendiğinizi hiç belli dahi etmeyin.
Kadın eve alıyorsa zaten siz gittikten sonra hemen çağırır yine.

Çok üzüldüm adınıza. Allah yardımcınız olsun.

Ben karşıma alır sorardım biliyor musunuz size hitap şeklinden bile şüphe ediyorsunuz sorunuz karşısında da muhakkak tepkilerinden anlarsınız kendi kendinizi yiyeceğinize sorun en güzeli inş düşündüğünüz gibi değildir

Dedektif araştırın ve olay çözüme ulaşır. Ben de aldatılmış bir kadın olarak diyorum ki yüzde doksandokuz aldatmış! Tek elle yatağı açmak diğer elindeki kolayı dökmek nedir ya! Yalanı bile çok aptalca

Kamera dan bahsetmisler bilmiyorum soyleyen birisi oldumu gozumden kacmis olabilir. Ama bence arabayada bir ses kayit cihazi yerlestirin esinizide bu durumdan suphe ettirmeyin eger izninizi uzattirsaniz bir seylerden suphelenir ve asla acik vermez. Karistirdigi haltlara 1 kac ay ara verebilir sizde bu durumda yok yere suphelendim dersiniz. Asla hissetirmeden bu isi cozmelisiniz apartman gorevlisi ile oyle konusun ki gidip esinize yetistirmesin meslegi geregi benim esim apartman gorevlisi ile pek hasir nesir gorevli esimi surekli arar. Sizin esinizde siz yokken gorevli ile hasir nesir olmus olabilir hatta hic bir goruntu kaydi bile bulamaya bilirsiniz.

Anlattıklarınız bana normal gelmedi.. Ben olsam asla şüphelendiğimi belli etmeden takip ederim.. Mesela gideceğiniz günden 2 gün önce ayrılın evden orada yokmuş gibi olun ve takip edin eve giren çıkan veya eşinizin gittiği yerler falan.. Veya eve minicik kameralar var yerleştirebilirsiniz.. Yani ben olsam hemen ortalığı ayağa kaldırmazdım ama asla peşini de bırakmazdım.. Emin olana kadar takipte kalırdım

Yakin bekar arkadaslarinin sosyal medyasini stalkladiniz mi hic neler yapiyorlar hic baktiniz mi. Belki oralardan da bir ipucu bulabilirsiniz sevgili durumlari varsa tabi rehberin de kimseyi bulamadim demissiniz iyice kontrol ettiniz mi esimin rehberinde bayan personellerde olur . esiniz bu sekilde kaydetmis olabilir arkadasi gibi ne demek istedigimi anladiniz umarim. Bu arada erkekler kendi aralarinda dedikodu yapmayida severler is yerinde muhakkak esinizin de dedikodusu yapiliyordur bilen birileri muhakkak vardir diye dusunuyorum.

Allah yardımcıniz olsun. Keşke elimizden daha fazlası gelse. Lütfen iyi bir konuşma yapın eşinizin öğrenmemesi lazim..

Bana bu is sadece bir gecelik kadinla iliski gibi gelemedi zira canim cicim guzelim guzellik ifadeleri esinizin diline dolanmis durumda. Bu isin arkasinda kesinlikle arkadasinin da bildigi duzenli yurutulen bir yatak iliskisi oldugu etraftan kesinlikle gorenler olmustur. Ki apartman gorevlisi bence kesin gormustur herseyden haberleri oluyor cunku boyle bir durum dedikoduya cok acik bir durum dedigim gibi esiniz gorevliyi kafalamissa sizin sordugunuzu arastirmaya ciktiginizi kesinlikle esinize bildirir. Gorevlinin esi var mi onunla mi gorusseniz. Her turlu ihtimali dusunmek lazim su an da kendimi sizin yerinize koydum ve sakin olmak imkansiz cok zor gercekten.

Burada bi üyemiz vardı, böyle bi olay başına gelmişti. Önce şüphelenmişti sonra herşey ortaya dökülmüştü. ( Bilenler bilir matruj hanımın konusu idi) ah öyle üzüldüm ki girip girip konuyu okuyorum. İnşallah asla yapmamıştır. Herşey aldattığını işaret ediyor ama inşallah hepimiz yanılırız konunuzdan çok etkilendim inşallah herşey gönlünüzce olur kardeşim

Bence de apartman kayıtlarını incelemeniz mantıklı.eşinizin mesajlaştığı günde olan kayıtlara bakmanız daha kolay olur galiba

Konuyu buraya bırakabilir misiniz

Simdi konunuzda o kadar detay var ki Arabada sigara koktugunu soylemissiniz esinizde bir arkadasina verdigini falan soylemis. Geleli kac gun oldu geldikten kac gun sonra markete gittiniz ve kokuyu aldiniz. Soyle bir durum var esim eski arabada sigara icerdi gunduz icse aksamina koku alamazdim hic sigara icilmemis gibi eski araba kokusu olurdu . Yeni arabada sadece bir kere icmistir uzun yolda ve arabaya aksamina bindigimizde sigara kokmuyordu bile o gun icerisinde icilmis olma ihtimali cok yuksek esiniz arabayi yikatmadiysa muhakkak sac vs bir seyler vardir. Esimin ustunden surekli kendi sacimi toplarim. İlla ki kaliyor daha fazla soru sormayin huylanmis olma ihtimali cok yuksek kanitlari toplayin ve yuzune carpin sonrada tazminat davasi sonra da donuna kadar al. Cok sinirlendim

Tüm yorumları okudum. Şok oldum.
Burada bir üye vardı internetten böcek alıp yerleştirmişti ve aldatılıyormuş , bu şekilde emin olmustu. Gerçi boşanmamıştı adam daha üste çıkmıştı ama neyse....

Siz kamera kayıtlarına bakın mutlaka birsey çıkacaktır. Eve gelip kalanın bacadan gelecek hali yok.

Yıllardır siteyi takip ediyorum ilk kez kendimi bir konunun içinde gibi hissettim ve hesap açtım. Kamera kayıtlarına bakacağınızı söylemiştiniz bu saate kadar muhtemelen bakmışsınızdır, kamera kayıtlarının kopyasını kendinize isteyin yoksa eşiniz delil olarak kullanılabilecek dosyaları yok edecektir. Arabasına ses kaydedici cihaz yerleştirin demiş bir kullanıcı (kafanıza yattıysa torpidonun altı veya koltukların altı olabilir) , mantıklı ama mesleğinden dolayı anlayabilir diye tedirgin oldum ben açıkçası. Eğer elinizde delil olmadan anlaşılırsa suçlu siz olabilirsiniz olay tersine döner. Kesssssinlikle dedektif tutmalısınız, başka şehirlerden de tutabilirsiniz şehrinizde bulamazsanız ücrette anlaşırsanız her şekilde yardımcı olurlar. Eve kamera koyma konusu da mesleğinden dolayı tehlikeli anlama olasılığı yüksek, ses kayıt cihazı düşünülebilir fakat birinin sesini bilgisi dışında kaydetmek suç diye biliyorum araştırmanızı öneririm. Whatsapp mesajlaşmalarının ssini kendi telefonunuza atın, daha üstün bir delil bulununca kullanabilirsiniz davada. Çevrenizden kimseye anlatmayın konuyu, biliyorum çok zor ama eşiniz olucak insan müsveddesine belli etmemeye çalışın. Avukatla da şimdiden görüşmeye başlayabilirsiniz, en azından konuyla ilgili bilgi verir yol gösterir. Umarım en kısa zamanda olay netleşir ve kurtulursunuz.

O konusmaları burdakı kadınlar kocasına okusa ve bır yorum ıstese butun erkekler aynı seyı soyler emınım bı kadınla ılgılı. Insallah en kucuk ohtımaldır dıyecegım ama degıldır.
En ıyısını dusunmeyın ve bence arastırın erkekler ıyı dusunmeyı hak etmıyor cunku hıssettıysenız dogrudur. Varya cıldırıyorum esın yurt dısında calısıyor sana evıne destek verıyor kadın evınden ayrı yaptıusa allah bıldıgı gıbı yapsınn ser.... Resmen yaa.
Tamam aldatılmak kotu bısey ama bır an once ogren ve bas tekmeyı gorsun gününü.
Ha bu arada bende sevgılısı oldugunı dusunmuyorum 2. Hat fılan ekstre fılan bulamaman normal gunu bırlık bıseydır o yuzden kamera kayıtları varsa en ıyısı

Cok haklisiniz dediklerinize harfiyen katiliyorumama ben eve ya da arabaya yerlestirilecek kayit cihazini anliycagini pek dusunmuyorum sayet titiz birisi degilse tabi bilemem benin evdeki okuz corabinin esini bile bulamaz ki ses kaydediciyi bulsun milyon tane yer var bulamayicagi evde ve arabada. Ama sayet es kisisi esinin anladigini anlarsa her kaniti yok eder bir daha da acik vermez burda ki olay asla esin anlamamasi eger takip edildigini gozun onda oldugunu anlarsa yaptigi hersey bir kac ay durur ve sanki hic yasanmamis gibi yapar vicdansiz ahlaksiz sinsi sey. Konu sahibide ben sadece kafamda paronayaklastirmisim benim husnu kuruntum der ve isine doner bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…