Aldatıldım

siz neye inanmak istiyorsaniz onu yapin..
birak bizi sana ne hissettirdiii ,bir daha guvenebilecekmisin ,belkide bu ilk degil ,icine sinecekmii ? acabalarlami gidecekk yoksa..
yoksa hep tetikdemi kalacaksin ?
oturup bir guzel dusunun..
ya bu olayi kabullenecek bir daha konuyu acmamak uzere konuyu kapatacaksiniz..ki benim icin sahsen bu mumkun degill
yada bu iliskine son verip yoluna bakacaksin..
hakkinda hayirlisi..

çocuğun biri bana bir ara yazıyordu ara ara konuşuyorduk aşırı derecede flörtöz tavırları vardı ve görüşelim akşam bana gel gibi teklifleri vardı devamlı. normalde kabul ederim tatlı da çocuk ilgisi de var ama çocukta bi yamukluk hissediyordum netleşene kadar kaptırmayayım kendimi kokusu çıkar dedim. bazen uzunca bi süre yazmıyor ya da ben yazınca cevap gelmiyor bazen aşırı yükselip arka arkaya yazıyordu sebep sorduğumda o dönemler çok yoğun olduğunu söylerdi. meğerse beyimizin kız arkadaşı varmış onda kaldığı zamanlar diğer numarasnın whatsappını kullanıyormuş kız gidince diğerini açıyor mesajlara cevap veriyor. devamlı da siliyormuş mesajları. ben bir şey yazmıştım bi kere bi filmi tavsye etmişti bana izleyince konuşalım diye. onu izledim dediğin kadar varmış gibisinden bir şey yazdım durdukyere hiç konuşma olmayan birinden böyle bi mesaj gelince kız işkillenmiş almış numaramı. sonradan beni aradı. dedi böyle böyle. mesajlarınızı silmiş kim diye sorunca bana saran takıntılı biri hiç cevap vermiyorum falan demiş bi de utanmaz dfsdfgfs. kıza tüm mesajlarını attım canım bak kimin takıntılı olduğuna diye. o da korkarak aramış ya çirkef leş biri çıkarsa başıma bela alırsam diye. konuştuk hiç bir bilgim yoktu ama davranışları şüpheli olduğundan görüşmeedik zaten konuşmalara bakarsan hep sürüncemede bıraktım teklifleri dedim. kız arkadaşı onda kalıyormuş ertesi gün beni çağırıyormuş beyefendi bi de bir gün ara falan da yok neyine güveniyorsa o kadar. gayet de kızla düzgünce konuştuk biz. sonra bu yalanla devam edemeyeceğini ayrılacağını söyledi ama ne yaptı bilmiyorum. çocuğa hiç bir şey yazmadan engelledim direkt. bence bi şansını dene ara kızı. belki haberi yoktur onun da ne olduğundan düzgün bir insansa efendi efendi konuşursunuz. çirkef leş biri değilse zaten ya sizden haberi yoktur ya da dert edecek bişey yoktur anlarsınız bunu da ama var gibi görünüyor yine de aklınızı kurcalayacağına arayın öğrenin. varsa bir şey daha da yıpranmadan terk edin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…