Aldatıldım mı????

Sözde kalbını kırdım dedıgı bayandan kusura bakma demesı yeterlıydı. çiçekte nesi ?
hazır ızındeyken ani bi şekilde iş yerine gitmenizi tavsıye ederım.yada onun iş yerındekı kadınla guvenılecek bırıyse hafıf cıtlatır yoklarım.bana kalırsa eşiniz bu boklar yiyor kusura bakmayın. çiçek sitesi görüyorsunuz ve hemen ertesi gun çiçek geliyor. bu açığı kapatmaktır. erkeklerın yemınlerıne ınanmayın.sizi seviyordur ama nimetmi hikmetmi neyse ondan hoslanıyordur yada naif geliyordur gözüne.farklı bıseyler buluyordur bılemessiniz. bence peşine düşün sinsice. iş yerıne gidilebilir.

Ne b.k varsa bu kadınla hiç anlamıyorum. Çiçeği gördüğüm gece bütün sosyal medya hesaplarına baktım takipleşmiyorlar. Zaten eşim yaklaşık 3 aydır o iş yerine geçti. Dikkat çeken güzel diye nitelendirilecek bir kadın değil. Sexi hiç değil. Aklım almıyor

Eşim ısrarla gel tanıştırayım sizi dedi. Daha çok delirdim. Belki dedikodular vardır insanlar bana acıyan gözlerle bakacak belki. Kendimi küçültüp gidemem

Valla ne bileyim canim anlamadim

Seni kirdim bilmem ne diye cicek mi yollar evli bir adam?

Dogumgunu olur hastalik olur bilmem ne olur.tamam yollasin da.

Anlamadim valla

Aldatilmak karsida ki insanlarin karektersizligi ile ilidir seninle degil....Hiç kendinde eksik,karşı kadında bir yücelik arama (aldatildin mi bilmiyorum ama)...babam ben 9 yaşlarındayken annemi yan blogumuzda oturan evli-iki çocuklu bir kadınla aldattı.O zaman çok anlamlandiramiyordum ama annem --babam çok kavga ederlerdi çoğunda da neden ekmek alacak paramizin olmaması -babamin çalışmaması idi.Sonra bir baktım babam her gün ağlıyor ...alkol alıp Ümit Besenden "nikahına beni çağır sevgilim" sarkisini dinliyor.Anneme sorduğumda sevgilisi kaçtı adamin yazık depresyona girdi ....demisti.Yan komşumuz evden sevgilisine kaçmış ....benim babam ağlıyor ...kadının kocasının umrunda değil yuzunun ifadesi bile degismemis işine gidip geliyor ... trajikomik şeyler yasayabiliyor insan

Is arkadasina cicek gondermek nedir ya? Ben sinir oldum burdan. Keske sakin kalip takip etseydiniz hakliyken haksiz duruma dusurmeyin kendinizi derim.

Sakin kalamadım hala kalamıyorum. Hazmedemiyorum. Aklın gönlün başkasına kaydıysa açık yüreklilikle söyle dedim. Çocuklarının üzerine yemin etti. Ben gözlerimle bile aldatmadım seni asla dedi

Nimet degil de size gelecek arkadasi serpil ona dikkat edin derim nimet belki paravan. Aldatan insan kurnaz olur dikkat edin ama esinize farkettirmeden.

Daha önce hiç kırdığı üzdüğü birine çiçek gönderir miydi? Öyle bir huyu var mı? Örneğin sizi kırdığında da gönderir miydi hep? Annesine anneler gününde fln gönderir miydi? Bazı insanlar çok ince düşünceli oluyor, beni de bir kere, bir arkadaşımın erkek arkadaşı kırmıştı istemeden, ertesi gün çiçek yolladı ama o çok çok ince düşünceli biriydi. Fakat normalde hiç böyle bir insan değilse, o zaman şüpheli tabiki.

Bende ona delirdim. Çağırıp özür dileseydin dedim. Belki de heyecan arıyordu gerizekalı kocam. Ah nefretim daha da depreşti. Çok yalan söyledi artık hiç bir sözüne güvenim yok. Keşke babamlara gittiğimde herşeyi anlatıp dönmeseydim. Bu saatten sonra açık bulamam ki artık. Ne yapmalıyım deliricem

Arkadaşım sırf yorum yapmak için giriş yaptım. Aynı durum bizde de oldu. Çalışanına bağırmış herkesin içinde yok kız rezil olmuş da bizimki vicdan yapmış da bla bla. Birkaç kez tartışma esnasında kızın ismini kullandı sizinki gibi. Yuttum, çaktırmadım. Ki bizimkinin telefonu falan şifreli yakalama imkanım yoktu. Üç ay evvel öğrendim bir şekilde. Aralarında ilişki olduğunu. Tabi hemen dava açtım. Pisliklerinde boğulsunlar. Sizin durum farklıdır umarım ama geçeceksin o işleri. Yok kırmış da yok bilmem ne. Arkasından bi pislik çıkıyor. Bugun değilse bile yarın çıkıyor. Size tavsiyem boşayacaksanız peşine düşün, takip edin. Ben öyle yaptım. Bi haltlar karıştıran erkek belli oluyor ve kadın bunu hissediyor. İnşallah sizin öyle değildir.

Bana çok gönderdi canım hala da gönderir. Hatta bu olay yüzünden evi terk ettikten sonra döndüğümde gene elinde kocaman bi Çiçek’le geldi. Gerçi çiçeği görünce cinlerim tepeme çıktı o ayrı. Annesi Çiçek’ten hoşlanmaz ama hediye alır. Ama alakasız bi kadına göndermesi ve bunu gizlemesi hiç iyi niyetli gelmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…