Aldatıldım mı????

Prensesininbircikannesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2016
364
740
Mrb arkadaşlar.. şüphe içinde boğulan her kadın gibi kafayı yemek üzereyim. Yaklaşık 3 hafta önce eşimle ufak bi tartışmamız oldu akşamına barıştık telefonunu kurcaladım çiçek gönderme sayfalarına bakmış. Eşim yanımdayken niye bu sayfalara baktın dedim öyle mi hiç farkında değilim gibi saçma sapan şeyler geveledi. Neyse sabahına eşim işteyken bir buket kırmızı gül geldi hayatımın anlamı biricik karım seni çok seviyorum diye bir notla. Niyeyse sevinemedim bu adam bi haltlar karıştırıyo acaba başkasına gönderecekti de ben gördüm diye mi bana da gönderdi diye düşündüm. Eve geldiğinde tlfnunu kurcaladım bişey göremedim. Aradan iki gün geçti gece çocuklar uyurken eşim koltukta uyuyakalmış telefonunu aldım. Msjlara baktım normalde çiçek gönderilirken ulaştı vs msjları gelir hiç biri yoktu. Maillerine baktım. Gereksiz kutusunda iki ayrı çiçek için gönderilmiş teslimat bilgileri vardı. Baktım nimet diye bir kadın ismi. Beynimden vurulmuşa döndüm. Notta seni kırdıysam özür dilerim yazıyordu. O ara eşim uyandı. Kim bu kadın dedim bişeyler geveledi. Yok Doğum günüymüş iş yerindeki çalışanmış...vs tabi inanmadım sonra gerçeği söylicem ama kızma dedi. Sözde bu kız onun emrinin altında çalışanlardan biriymiş işle alakalı bir mevzu olmuş ve eşim herkesin içinde onu azarlamış kız ağlamış. Eşim sonra pişman olmuş gönlünü almak istemiş. Tabi olay böyle sakin sakin geçmedi ben bağırarak ağlıyorum eşim bir yandan sarılmaya çalışıyor bir yandan anlatmaya.. gözüm döndü bana gönderdiği çiçeği paramparça yaptım yastığını da fırlattım odaya gelip uyumasın diye. Bir yarım saat sonra geldi özürler düşünemedimler yalvarmalar zorla sarılmaya çalışmalar. Defedip gönderdim. Sabah işe gitti ben kafayı yemek üzereyim akşam geldi aynı hikaye. Dayanamadım sonraki gün abim geldi çocuklarımı da alıp evi terkettim. Eşime de msj attım kafamdaki soru işaretleri geçmeyene kadar dönmeyecem diye. Bir sürü msj atıp yalvardı. Babamlara gittim ama kimseye birşey söyleyemedim.Ailem il dışında ve özlediğimden bir hafta yanlarında kalacağımı söyledim. Zaten bebeğimden dolayı çalışmıyorum izindeyim. Bu süreçte de eşim gece yarılarına kadar msjlar attı şiirler yazdı. Bensiz yaşamaktansa ölmeyi tercih edermiş vs.. yaklaşık 10 gün sonra döndüm. Eşim inandığı herşeyi üzerine ve çocuklarının üzerine yemin etti beni hiç aldatmadığına dair. Peşimde pervane oldu. Bende artık güvenmediğimi ama kesin aldattığına emin olamadığımdan bir şans daha vereceğimi söyledim. Ama en ufak bir hatasında çocuklar bile olsa bir dk düşünmem boşanırım dedim. Barıştık gibi ama arada konu açılıyordu gene kavgalar yeminler.. ben tabi paranoyak oldum sürekli tlfnunu bilgisayarını kurcalıyorum. Sürekli o kızın adını geçirmeye başladım. Arada pişman da oluyordum acaba aklında yoksa bile aklına mı sokuyorum diye. En son dün gece eşimin işmyerinden bi bayan arkadaşı gelecekti bize benim samimi olduğum. Bana msj atmış yarın gelemiyorum diye. Bende sinirlendim bir sürü hazırlık yaptım şimdi mi söylenir diye söylenirken eşim de sinirlendi neden böyle yaptı nimet madem gelmiyordu önceden haber verseydi dedi. Gelecek kızın adı serpil. Eşimin çiçek gönderdiği bizi boşanma eşiğine getiren kız nimet. Eşim nimet dedi. Hemde 2 defa ve fark bile etmedi. Ben tabi fıttırdım gene. Durduk yere neden nimet dedi. Adamın bilinç altı bu kızla mı dolu? Resimlerine baktım afedersiniz bi halta benzemiyo. Hazmedemiyorum. Çevremde çok beğenilen bakımlı çalışan bi bayanım. Her gün bin tane iltifat alıyorum ama eşim bakımsız güzel olmayan bi kadına mı ilgi duyuyo? Kadını asla kınamıyorum suç eşimin. Belki kadının hiç bileyden haberi yok. Evliliğimiz zarar gördü. Mutsuzum ne yapacağımı bilmiyorum

Bir iş arkadaşına çiçek gönderdiğini/göndereceğini size söyleyemeyecek kadar sıktınız mı eşinizi? Baştan söyleseydi böyle böyle bir durum oldu şöyle yapacağım diye tepkiniz ne olurdu? Dürüst cevap verin lütfen buna.

Muhtemelen siz sürekli konusunu geçirdiğiniz, ara ara nimet hanım hakkında laf soktuğunuz içşn bilinç altına yerleşti adamın ondan ağzından o isim çıktı. Aldatan insan -aptal değilse eğer- daha dikkatli davranır.

Aldatılmak güzelliğe bakıma falan bakmaz. O kısmı hiç kurcalamayın kendinizi üzersiniz boşu boşuna.

Siz sürekli kadının adını telaffuz ederek tartıştığınız için de beynine yer etmiş olabilir mi acaba? Restinizi çekmişsiniz, şartınızı koymuşsunuz ve buna rağmen aynı konuyu sürekli ısıtıp önüne koymuşsunuz. Gerçekten öyle birşey yoksa bile bu şekilde daha çok istersiniz gibi geliyor. Şüphelerinizde, paranoyak olmakta haklısınız. Ama hşssettirmeseniz takipte kalacaksınız da bunu ona hissettirmeden yapsanız daha iyi olmaz mı? Bir eğilimi varsa zaten açık verir eninde sonunda .

Haklısın canım ama hazmedemiyorum. Kendimi yiyip bitirdim çok yıprattı bu olay beni. Eşim iyi niyetliyse bile iş yerine giden o çiçekleri düşündükçe deliriyorum. İnsanlar sormazlar mı bu evli barklı adam bekar bi kıza neden çiçek gönderiyor. Kendini de rezil etti. Adi dedikodulara meze oldu. Belki iş yerinde haklarında bir sürü dedikodu dönüyordur bünün düşüncesi bile uykularımı kaçırıyor

sabırla beklemekten başka şimdilik yapabileceğiniz birşey yok. bu süreçte eşinizi suçlayıp durmayın. sakin kalmaya çalışın. bir hatası olduysa karşınıza daha somut deliller çıkacaktır zaten.

sıfırdan başlamaya çalışın. eşinize de kendinize de eziyet etmeyin. bir yandan da temkinli olun. izlemeye, kontrole devam edin..

Şüphe insanı yiyip bitiriyor işte.
Eşiniz nasıl bir insan Yani normalde bir iş arkadaşına çiçek gönderir mi Bence doğru değil ama.

Allah korusun Benim başıma gelse ben direkt aldatma derim Çünkü benim eşim böyle ince düşünceli bir insan hiçbir zaman olmamıştır..

Zor bir durum gerçekten arkadaşların dediği gibi sakin durun Madem evinize döndünüz. Takipte kalın

Dünkü kavgamızda eşim de artık çok bunaldığını yorulduğunu söyledi. Boşanmaya doğru mu gidiyoruz bilmiyorum. Keşke sakin kalabilsem. Herşeyini kontrol ettiğimi biliyor. Artık bi hatası olsa bile göremeyeceğimi düşünmek de üzüyor beni

Yani adam bi şeyler yaptıysa da o kadar didiklemişsiniz , o kadar konuşmuşsunuz ki ;
asla açık vereceğini sanmıyorum.
Ki umarım yapmamıştır.
Mutluluklar dilerim.

Eşim bana tanıştığımız günden beri ara ara çiçek gönderir. Ama başka bi kadına ilk defa çiçek gönderdiğini art niyetli olmadığını yanlış olduğunu düşünemediğini söyledi. Eşim çabuk parlar ama çabucak da söner. Aşırı yufka yüreklidir. Kadının ağlamasına sebep olduğu için üzüldüğünü söyledi. Ama bunlar benim içimi rahatlatmıyor. Madem yanlış yaptığını fark edemedi de neden Çiçeğe dair herşeyi sildi benim görmemi istemedi ?

Is arkadasina hastalik/ dogum gunu evlilik vs disinda cicek gondermesi normal degil kusurabakmasin kocan.

Yani .......seni kirdim ozur dilerim al sana cicek!

Gereksiz sacma.

Bu iste bir bit yenigi var

Tetikte ol
Aralarinda birsey var demiyorum ama sana da surekli Nimet diye seslenmis
Adamin aklinda Nimet var

Cok deger veriyor belli ki

Eşinizin is yerine gidin nimeti birde yakından görün bence .ama güvenilir davranmamis esiniz is arkadaşına çiçek göndermesi değil sorun ama Özür dileme şekli ve yazdıkları bile bana uygunsuz geldi. Yani insanın aklını bulandiracak tipten. Ama siz yinede kalbinizi ferah tutun inş öyle bir hata yapmamıstir esiniz

Yani adam bi şeyler yaptıysa da o kadar didiklemişsiniz , o kadar konuşmuşsunuz ki ;
asla açık vereceğini sanmıyorum.
Ki umarım yapmamıştır.
Mutluluklar dilerim.

Bende açık vereceğini düşünmüyorum artık. Güven bitti mi hiç bir şeyin kıymeti kalmıyormuş. Mutluluklar mı? Öyle uzak ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…