Aldatıldım mı????

iş yerine git ani bir şekilde. hareketlerıne bak.

Ah canım çok üzüldüm. Açıkcası sana mı üzüldüm kendime mi onu bile bilmiyorum. Benimkinde de böyle bişey çıkarsa yıkılırım. Nasıl öğrendin peki? Aldattığına emin olursam kesin boşarım bir dk durmam. Lütfen anlatır mısın

Ne tuhaf bi olay bu canım. Annenin sabrına hayran kaldım. Belki bende sabırlı olsam işin aslını öğrenebilecektim

Son açtığım konuya bak istersen canım orada anlattım. Ben yaşadıklarımın birazını anlattım. Hepsini anlatsam inan okurken yorulursun. Adam bana koşarak seni aldatıyorum diye bağırmış resmen.

bizimde işle alakalı sorun oluyor ama amirlerimiz çiçek falan göndermiyor zaten gönderse anormal karşılardım. sizi kırdım üzgünüm der geçer hediye almak karşı cinse saçma.. yerinde olsam o kaydı yani çiçek gönderme kaydını saklardım. şimdilik takip et saçma da olsa doğruluk payı da olabilir

Hey Allah im
Gulesim geldi :)

Yok canım bakmak aklıma gelmedi. Sonra mailleri herşeyi sildi eşim bakıp bakıp sinirim bozulmasın diye sözde

bence bu önemli bir ayrıntıydı.
bu konu çok ikilemde adamın çiçek gönderme kültürü varmış gerçekten özür için göndermiş olabilir öte yandan özür için çiçek göndermeyi normal buluyorsa neden sakladı diye de düşünüyor insan.

Olayı büyütürsün yanlış anlarsın diye düşündüm dedi. Ama öteki yandan da bunun yanlış bişey olduğunu bilmiyordum dedi. Yani çok çelişkili konuşuyor

Peki psikolojin nasıl canım bütün bunları kaldırabiliyor musun? Çocuğun var mı? Eşine olan bütün hislerin bitti mi? Öfkem geçince onu özlediğimi anlıyorum sonra sırt özlediğim için bile kendime kızıyorum. Ne öanyak bi ruh hali bu

Ne tuhaf bi olay bu canım. Annenin sabrına hayran kaldım. Belki bende sabırlı olsam işin aslını öğrenebilecektim
Annem sabırlı değil caresizdi.16 yaşında ilkokul mezuniyeti bile olmadan evlenen(sonradan okur yazar sertifikası verilmiş) nikahı olacak yaşa geldiğinde kucağında abim olan, annesinden bin km uzakta olan ,babası zaten vefat etmiş...çalışmayan bir kadindi

Olayı büyütürsün yanlış anlarsın diye düşündüm dedi. Ama öteki yandan da bunun yanlış bişey olduğunu bilmiyordum dedi. Yani çok çelişkili konuşuyor

işte tam bu nokta çelişkili geldi bana da.
yanlış olduğunu düşünmüyorsan yanlış anlaşılmaktan korkmazsın.
peki sordun mu?
nimet çiçeği alınca ne demiş.
hani tşk etti yada şaşırdı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…