Çıkış yolu bulamıyoruz

Daha fazla doğurmayı düşünüyor musunuz siz, geri kalan dokuz kardeş olarak

Üreyeceğinize o perişan babanıza bakın bence
Kardeşlerden en fazla çocuğu olanın üç çocuğu var hepsi bilinçli hanımefendi biz kendi kendimizi doğurmadık anne babamız doğurdu bizi bi de bende az önce dedim çok yanlış bu kadar doğurmak hepsini güzel yetiştiremezsn biri diğerlerine sebep olur diye anne baba suçu bizde buluyor biz çekeriz sizene diyor annemin kafasını duvara karpuz gibi vurmuş annem kalkmış babama demiş sakın kimseyi arama iyiyim bayılmadm yani bizlik bişey yok anasının karnına geri girmek varsa girelim isterseniz

Chatgpt bile çaresiz kaldı, okuyamadı ya.
Allah aşkına ark. şeklinde bir kısaltma yok Türkçede.
Şunu birkaç paragraf olacak şekilde, en azından cümle bitince nokta koyarak yazsanız çok daha fazla kişi okur ve yardım ederdi size.

Kardeşlerden en fazla çocuğu olanın üç çocuğu var hepsi bilinçli hanımefendi biz kendi kendimizi doğurmadık anne babamız doğurdu bizi bi de bende az önce dedim çok yanlış bu kadar doğurmak hepsini güzel yetiştiremezsn biri diğerlerine sebep olur diye anne baba suçu bizde buluyor biz çekeriz sizene diyor annemin kafasını duvara karpuz gibi vurmuş annem kalkmış babama demiş sakın kimseyi arama iyiyim bayılmadm yani bizlik bişey yok anasının karnına geri girmek varsa girelim isterseniz
Uzak durun
Beter olsunlar
Bu nedir ya

Karışmaynca da olmayacaktı ki hem vicdan yapacaktık hemde diyecekti bana söyleyebilirdnz bilmiyorm valla gerçekten o kadar yoruldum ki eski anne babalara çok kızıyorm on tane çocuk getirip de hepsini iyi yetiştiremezsn biri çürük çıkar kalan dokuzunu da yakar
Bence bu aşamadan sonra sadece kendinizi düşünün. Belli ki anne babanız durumdan çokta endişe etmiyor. Onlara da diyecek bir şey yok siz bir yerden sonra kendinizi düşünmek zorundasiniz. Allah yardımcınız olsun

Anne babadan yüz bulup böyleler zaten.
Bosuna birbirinizi kırıp dökmeyin.
Başlarda iş yok çünkü.
Biz 9 kardeşiz sayıyoruz bizim için yoklar deyin ve doğurduğunuzun kahrını çekmekten memnunsunuz çekin madem deyin.

Boyle akilsiz büyüklere üzülmüyorum.
Hem kendilerini, hem diğer masum yavrularını perisan ediyorlar.

Anne babadan yüz bulup böyleler zaten.
Bosuna birbirinizi kırıp dökmeyin.
Başlarda iş yok çünkü.
Biz 9 kardeşiz sayıyoruz bizim için yoklar deyin ve doğurduğunuzun kahrını çekmekten memnunsunuz çekin madem deyin.

Boyle akilsiz büyüklere üzülmüyorum.
Hem kendilerini, hem diğer masum yavrularını perisan ediyorlar.
Yarından sonra kendileri görüşmez bizimle zaten muhtemelen malesef herşey kızın planı gibi gidiyor halbuki dava açsa ne kadar kötü olsa da biz onu savunurdk evet böyle böyle bir adam derdik

Maşallah anne babanız sırf erkek evlat diye çok şeye susmuş ve neticesi bu olmuş. Babama borç taktı değil, babam borç takmasına izin verdi olmalı o. Malesef bunları kız evlat yapsa olay olur ama erkek yapınca çoğu aile susuyor, o borçlar ödeniyor, o tehditler unutuluyor

Maşallah anne babanız sırf erkek evlat diye çok şeye susmuş ve neticesi bu olmuş. Babama borç taktı değil, babam borç takmasına izin verdi olmalı o. Malesef bunları kız evlat yapsa olay olur ama erkek yapınca çoğu aile susuyor, o borçlar ödeniyor, o tehditler unutuluyor
O kadar haklısınız ki özellikle anne babaların başka bi yanlışı da sorunlu evladı üstün tutarak idare etmesinin sonucu bu oluyor dört erkek kardeş var ama bunun elini bırakmıyorlar sorunlu diye diye ona da her pisliğini çekeceğiz psikolojisi vermişler msjları gösteriyorz bakın kadın yazmış kan çıkaracam onunla yattm diyecem diye kalkıp diyorlar yapay zekayla yazmışsnız siz

O kadar haklısınız ki özellikle anne babaların başka bi yanlışı da sorunlu evladı üstün tutarak idare etmesinin sonucu bu oluyor dört erkek kardeş var ama bunun elini bırakmıyorlar sorunlu diye diye ona da her pisliğini çekeceğiz psikolojisi vermişler msjları gösteriyorz bakın kadın yazmış kan çıkaracam onunla yattm diyecem diye kalkıp diyorlar yapay zekayla yazmışsnız siz
Anne ve babanız akıllanmıyorsa siz de hepsiyle iletişimi kesin. Yani belki söylemesi kolay ama yarın bu işin ihalesi döner dolaşır size kalır. Babanız ve anneniz onca şeye göz yumduğunu unutur.

Sizin için söylemiyorum ama genel olarak Aileniz örf adetlerini çabuk unutmuş. Nerden buldunuz o kadını? O abi neden öyle.. Hiç mi başınızda bir büyük, göngörmüş yoktu?
Vardı çok kere karakola düştüler çok kere sorun oldu bu kadını doğurtan doktor bile dedi ben böyle bir insan görmedim güvenliği çağırdı doğuma rica minnet girdi geceydi başka doktor yoktu diye karakol amirleri söyledi jandarma kızın yanında söyledi bak abi dedi kocasıyla kavga etmiş biz geliyorz senin gelinin benim askerime sen çok yakışıklısın demiş ifadeye giderken dedi neler neler demediler ki ama anne baba aman oğlum ayrılmasın ayrılsa bişeyler kullanır kendine zarar verir diye diye idare etti

Anne ve babanız akıllanmıyorsa siz de hepsiyle iletişimi kesin. Yani belki söylemesi kolay ama yarın bu işin ihalesi döner dolaşır size kalır. Babanız ve anneniz onca şeye göz yumduğunu unutur.
Başka çaremiz kalmadı ki anne babaya maddi manevi herşey yapıldı ben babama para atamıyorm ya mobil şifresini vermiş abim sürekli parayı kendine havale ediyor kredi kartndan avans çekip kendine havale ediyor daha kanlarını emdi insanların askere bile almadılar psikolojikmen yetersiz buldular bi de kavga sonucu bıçaklanmıştı diye bir tek anne baba harici herkes bu olayın faciayla biteceğinin farkında yani birimiz ölsek kalanlara diyecek dövmeseydnz böyle olmazdı

Şimdi size yazarken akıl ettim demek neler nelere vesile abim psikolojikmen askerliğe uygun bulunmadı yarın bigün bunu kullanabilir belki de ona güveniyor elinde bıçakla sopayla milletin evinin önünde gezebiliyor bunu kullanabilir yarın bunu da ekleyeyim çünkü rapor falan vermediler sadece ameliyat ve psikoloik yetersiz görüldüğnden diye almadılar askere Allah razı olsn sayenizde aklıma geldi inanın

Okumadan aşağıya inince kim okuycak hissi oluşuyor ama bi başlayınca sarıyor …

Neyse Allah yardımcınız olsun. Şikayet vs yoluna gidin delilleriniz falan varsa. Boşa dememişler ölüsğ olan bir gün ağlar delisi olan her gün ağlar diye

niye önüne gelen gelini dövüyor.
ne garip ilişkiler.
iftira atacaktıysa erkek kardeşinize atacakmış o dövseymiş size ne oluyor kıstırdığınız yerde kadını dövüyorsunuz birde haliyle yazmışsınız.

karı koca yarım akıllılar belli ki iş bu raddeye gelmeden görüşmemeyi neden seçmediniz?

X