Aldatıldım lütfen bir akıl verin

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim en azından bi akıl verdiniz yada kendime guvenmem gerektiğini hatırlattınız şimdi bundan sonra bi daha yakalarsam ilk isim boşanma davası aćmak olacak doğru söylüyorsunuz bu şüphe ve mutsuzlukla yaşanmaz Galiba ben ona fazla değer verdim o yüzden tüm bunlar yaşandı 😔

Yaşadıklarından ders al ; birikim yap, kendini ve çocukları sağlama almanın yoluna bak
Gevşeme hiç bir zaman
Üç çocukla vur kapıyı çık diyemem kimseye, 300-500 lira nafakayla çocuk bakılmıyor çünkü, aile falan da hikaye üç çocuk kimsenin yanına sığmaz o yüzden ayaklarını sağlam basmaya bak. Bu adam belli ki yine yapacak bu hatayı o zamana kadar şartlarını olgunlaştır. Çalışır mısın, okulunu mu bitirirsin, para mı biriktirirsin imkanlar neye el veriyorsa en fazlasını yapmaya çalış

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim en azından bi akıl verdiniz yada kendime guvenmem gerektiğini hatırlattınız şimdi bundan sonra bi daha yakalarsam ilk isim boşanma davası aćmak olacak doğru söylüyorsunuz bu şüphe ve mutsuzlukla yaşanmaz Galiba ben ona fazla değer verdim o yüzden tüm bunlar yaşandı 😔

Cnm sen şu saatten sonra gözün üstünde olsun kocanın.o bi kere devam ediyo bunu bil.delil biriktir kendine.mal varlığı varsa eğer delillerin olsunki dava açtığında bölünen malların yanı sıra maddi manevi tazminat davasıda aç.telefonun şifresini al.madem bana güven diyosun bana bu yaşattığınından dolayı sana güvenmemi istiyosan telefonda şifre olmayacak.şifre varsa benden bişey saklıyosun o zaman daha fazla tedirgin oluyorum de.mutlaka watsap resmi ikinizin resmi olsun.seni kandırıp resmi koyup kadının telefonu yoksa kayıt etmiyosa watsap resim görmeyi kişilerim yapıp yapmadığına bak herkes seçeneği olsun.watsap durumuna canım eşim ve çocuklarım yazsın.hadi yiyosa bunları yapsın kocan.watsapta çokmu çevrim içi oluyo.bide operatörü ara bilgilerini biliyosan yada bi şekilde azcık dişliysen beraber operatörü arayın hoperlörü açtır son 1 haftada örneğin kadının nosunu çalışana verin ve kaç kere arama kaç dakka konuşma olduğunu operatör söylüyor.madem bittiyse gel bakalım son bi kere bunları yapalım bende emin olayım de.yapmıycaktır:) ama sende bile bile devam ediyosan oda şunu dicek yapıcak gidicek bir durumu yok kanullendi diyip dahada arsızlaşıcak.biraz gözünüzü açın.ben son 1 senede öğrendiğimde aldatıldığımı dedektif gibi oldum ve her pisliğini yakaladım.kimi gözümün içine baka baka yalan dedi:))) kanul etmez kimide kabul etmek zorunda kaldı.ama bu defa sebepleri farklı gösteriyor.işte iş için bişey sormak için aradım yada farklı bir sebep gösterip hedef şaşırtmaya çalışıcaktır.şartlarını iyileştir kenara 3-5 bişeyler mutlaka at.kocanın kesinlikle haberi olmasın saf olma.senin dişli olduğunu bu işin prşini bırakmayacağını seninde kadın olup gururunun önemli olduğunu ona davranışlarınla vurgula.valla öyle hayat geçmez samimi olayım kensinlikle hem psikolojiniz bozulcak hemde paranoyak olucaksınız şimdi napıyor arıyomudur görüştülermiki buluştulsrmıki diye kendini yiceksin.krndini çocuklarına bile veremiyceksin çünkü onların yanında olmayacak kafan.çocuklarını geçiştiriceksin.düşünmekten kafayı yersin.bu şekilde ömür geçmez kardeşim.sevgisizliği bi kadın kabul edemez.yapı olarak biz buna müsait değiliz.sevilmedipiöiz ilgi görmeğimiz yerde yapamayız.güçlen ve bu adama tekmeyi bas.sakın acıma üzülme duygularını kullanma.anladığım kadarıyla iyi niyetlisin ve hala eşini sevdiğim için mücadele etmek istiyorsun ama uyan o seni sevmiyor.sevse bunlsrı yapmaz.seni damızlık olarak görüyor beni yanlış anlama.çovuk yapsın eve baksın yemek yapsın tamam dışardaki hayat onu ilgilrndiriyor seni değil onun kafasında.bu erkekler yoldan çıktılar iyice çoğunluğu tabiki.kiminin eşleri bilmiyo çok bildiğim insanlar var.varıpta diyemiyorum.eski eşime arkadaşı yanında sevgilisi kaç kere mesaj attı gördüm gözlerimle şahit oldum ama ne diycem atayamıyorum söyleyemiyorum büyük bir yük.o evliliğe ben sebep olurum diye düşünüyorum adam pisliğin teki alttan girer üstten çıkar kızı ikna eder arada kötü olduğumla kalırım.yani kadına göre yaparım güvenmediğim kadına böyle bişey demem.çok var yani ayakta uyuyan.sen yine yakalamışsın.işte bu süreçten sonra artık o sevgi saygı kavramları kalmıyo çünkğ maskesi düşüyo sizden çekinmesi uyanması bitti gitti malesef.davranışları bile daha kötü olucak.bazen diyorum öğrenmeden önce azda olsa saygısı vardı öğrendim benden kötüsü olmadı çünkü herdefasında yakaladım izin vermedim olay çıkardım zoruna gitti.bana göre değil biri varken o adama katlanmak.gururum maaşındanda nafakasındanda herşeyden pahalıydı çünkü.şuanda o kadar mutluyumki bi lokma yiyosam ağız tadıyla.kavga dövüş yok bağrış çağrış yok eleştiri aşalama hakaret yok!çocuklar bile etkileniyorlar ki 3 çocuğunuz varmış onlarında psikolojilerini gözlemleyin lütfen.allaha emanet olun umarım şartlar sizin açınızdan hep iyi olur

Kadını görseniz afedersiniz oruspulara benziyor gerçekten ve 40 yaşında neredeyse ben se 25 yaşındayım sizce bu nasıl iğrenç bir durum esimde 40 yaşında ...
Bu ara sitede cok fazla esim benden onbes yas buyuk aldattı yırmı yas buyuk aldattı temalı konular okuyorum.

Kamu spotu: Burusuk kart papazlarla evlenmeyin kızlar, dısarısı genc erkek kaynıyor.

Şu bir daha olursa affetmem avuntusuna da bayılıyorum. Birinciyle ikinci arasında ne fark var? Her ne sebeple affettiyseniz yine aynı durum geçerli ikincide de. Genelde kadınlar işim yok, küçük çoçuğum var gibi sebepler yazıyorlar ama ekliyorlar da ikincide affetmem. E ikincide durum aynı. O zaman neden affetmiyorsunuz? Birinciyi yapan ikinciyi de yapar sadece daha dikkatli olur dersini almıştır yakalanmamaya gayret eder. Ömrünüz boyunca diken üstünde yaşamaya razı mısınız?

Ölüm orucu mu, sen ne tuttun o yutsaydı, aids ve hpv testi isteyin, o fotoları ele geçirin birdaha olursa kadının kocasına yollarım diyin anladığım kadarıyla boşanıcak gücünüz yok

siz zaten kabullenmişsiniz, halen neyin derdindeisniz?
madem öyle baştan adamı evden kovacaktınız, ölüm orucu nedir, o çocukalrın size ihtiyacı varken!!!!!
daha bilinçli aklı başında ve güçlü bir tavır edinmeniz dileğiyle....!

Kadında akraba olduğu için aile içinde baya etkiye sebep olur aynı pislik ler ama ikisinin rezilliğini herkes görsun

Yaşadınız yer van diyor orada mi yaşıyorsunuz ? Siz önce kendinizi sağlama alın herşeyi delil olarak toplayın sonra isterseniz rezil edersiniz zaten akrabaymis. Böyle küçük yerlerde de akraba ilişkileri var iğrenç gerçekten.
Sizin mantıklı düşünmeniz lazım duygusal degil. 3 çocuk var çünkü. 3 çocukla meslek yok kucuk yer evet çok zordur ayrılmak.
Psikologa gidemiyorsanız bile youtube da psikologların binlerce videoları var bu tarz durumlarla nasıl başa cikabilrsiniz onlari izleyin.

Kadını görseniz afedersiniz oruspulara benziyor gerçekten ve 40 yaşında neredeyse ben se 25 yaşındayım sizce bu nasıl iğrenç bir durum esimde 40 yaşında ...
Sonra ben söyleyince laf etti oluyorum.
40 yaşındaki adam 25 yaşındaki kızla ne ara evlendi de 3 çocuk yaptı. Sapık işte böyle arada yaş farkını normal gören kişiler. Balık baştan kokmuş yani.
Konu sahibine yorumum yok ama 20 li yaşların başındayken 25+ yaş erkeklerle beraber olmayı normal görmeyin hanımlar lütfen.

Sonra ben söyleyince laf etti oluyorum.
40 yaşındaki adam 25 yaşındaki kızla ne ara evlendi de 3 çocuk yaptı. Sapık işte böyle arada yaş farkını normal gören kişiler. Balık baştan kokmuş yani.
Konu sahibine yorumum yok ama 20 li yaşların başındayken 25+ yaş erkeklerle beraber olmayı normal görmeyin hanımlar lütfen.

Bence de.20'li yaşların dengi 20'li yaşlar.Erkek için de kadın için de.

Şu bir daha olursa affetmem avuntusuna da bayılıyorum. Birinciyle ikinci arasında ne fark var? Her ne sebeple affettiyseniz yine aynı durum geçerli ikincide de. Genelde kadınlar işim yok, küçük çoçuğum var gibi sebepler yazıyorlar ama ekliyorlar da ikincide affetmem. E ikincide durum aynı. O zaman neden affetmiyorsunuz? Birinciyi yapan ikinciyi de yapar sadece daha dikkatli olur dersini almıştır yakalanmamaya gayret eder. Ömrünüz boyunca diken üstünde yaşamaya razı mısınız?
Sonuçta bunu konuştuk ve olursa affetmiyceğimi biliyor bir şans verdim ama tekrar yapıyorsa er geç öğrenirim ve bitiririm bunu ona söyledim üstüne basa basa.

Yaşadınız yer van diyor orada mi yaşıyorsunuz ? Siz önce kendinizi sağlama alın herşeyi delil olarak toplayın sonra isterseniz rezil edersiniz zaten akrabaymis. Böyle küçük yerlerde de akraba ilişkileri var iğrenç gerçekten.
Sizin mantıklı düşünmeniz lazım duygusal degil. 3 çocuk var çünkü. 3 çocukla meslek yok kucuk yer evet çok zordur ayrılmak.
Psikologa gidemiyorsanız bile youtube da psikologların binlerce videoları var bu tarz durumlarla nasıl başa cikabilrsiniz onlari izleyin.
Teşekkür ederim.

Sonuçta bunu konuştuk ve olursa affetmiyceğimi biliyor bir şans verdim ama tekrar yapıyorsa er geç öğrenirim ve bitiririm bunu ona söyledim üstüne basa basa.

Peki şu an planınız ne ? İş falan bakma şansınız var mı ? Şu noktada size hayır diyebileceğini sanmıyorum hiçbir şey için.
Madem böyle bir karar verdiniz,bu sefer elinizde gitmek için bir şeyler olsun.Üç çocukla işi ha diye bulamazsınız çünkü.Biraz bakınmanız lazım.

Peki şu an planınız ne ? İş falan bakma şansınız var mı ? Şu noktada size hayır diyebileceğini sanmıyorum hiçbir şey için.
Madem böyle bir karar verdiniz,bu sefer elinizde gitmek için bir şeyler olsun.Üç çocukla işi ha diye bulamazsınız çünkü.Biraz bakınmanız lazım.
İş bakıyorum ama çocukları napcam bakıcı mı tutayım bilmiyorum. Planım kendimi hazır hissedip boşanmak bunun için ilişkilerini ispatlayacak delil toplamak istiyorum

1 defa yapmasi niye yetmiyor? Adam orda 2 ay kalmis, kadinin yasadigi bölgede. Cinsellikte yasamistir, herseyde yasamistir. Sen aynisini yapsaydin, esin sana parmak kaldirip "yaramaz kiz çoçugu, bak bir defa daha yaparsan olmaaz haa, taaammi" diyecekti sanki?

Aksine, seni herkese rezil ederdi ve çoçuklarini görmen bile mücize olurdu.

Ailen madem arkandaymis, niye bosanmiyorsun? Yani gerçekten sana igrenç gelmiyormu bu adam ile ayni evde kalmak?Birak ayni yatagi.

Sorumu cevaplamamışsınız ikincide ne değişmiş olacak? Birincide affetme sebeplerinizin aynısı ikinci olduğunda da geçerli. Eğer bunu kendinize yakıştırıyorsanız sürekli acaba aldatıldım mı diye tetikte şüphe ile yaşamaya razıysanız siz bilirsiniz hayat sizin. Ben ömrümde birincide affedip ikincide ayrılan bir kişi görmedim. Umarım aldatılmazsınız ama bir ömür böyle şüphe içinde yaşanmaz. Affetmişsiniz madem ona göre davranın yok ben unutamıyorum diyorsanız da boşanın

Yahu daha 25 yaşındasın ölüm felan nedirya sen böyle yaparak o rezil kepaze kadınıda eş olacak kişide sevindiriyorsun onların eline hak sunuyorsun yapma bunu
Dim dik dur güçlü oldugunu onlarda hissetsin akraba felanda dinleme
Rezil rüsva olsunlarki birdaha can yakmasınlar başka çocuklar peydahlanmasın ve sende kendine bu haksızlıgı yapma

Sizin yerinizde olsam önce bir iş bulurum. Delil toplarım, ki eminim tekrarlayacaktır. Sonra da davamı açar hayatıma kaldığım yerden devam ederim.
Çünkü aynı evde bu şekilde devam etmek imkansız bana göre. Kendinize kötülük yapmış olursunuz.

3 cocugu varken karisini aldatan adam o 3 cocugu alirmi sizce boşanirken?
bosanabilecek gibi durmuyorsunuz oyuzden bosanin demeyecegim de.
bukadar cocuklarinizi dusunuyorsaniz o ölüm orucu ne alaka?
kocan bukadar mi ilah bir adam yani aldatti diye ben bi öleyim ya fikri nedir acaba?
aldatilmak kötü bir sey olabilir
sevgilim tarafindan aldatildim ama es tarafindan aldatilmanin verdigi hissi bilmiyorum ama sunu cok iyi biliyorum olum orucu falan tutmam bu ne eziklik arkadasim
azicik gurur azicik özguven herşeyi cozer emin olun

X