Aldatılma hikayesi akıl verin

Evet konuya şöyle başlayayım beni aşırı derecede çok seven bir eşim var her özel gunumu kutlayan ve kavgadan kaçınan 3 senelik evliyiz ve evliligimin 2.ayinda aldatılma ya uğradım eşim beni aldattı ve affet dedi affettim ve şimdi komsumuzla ilişkisi oldgundan supheleniyordum akşamda komşumuz zaruri bı sebebden bizde kalmak zorunda kaldı ve bnde olmaz diyemedim kaldı ve eşim bnm yanımda yatarken onun odasına giderken yakaladım ama bana yürüdüğünü ve bişey yapmadginj söyledi ama ben uyanmasaydim birşeyler olucagjni söyledim bana hayır dedi ben olayı unutamıyorum affedemiyorum çok canım yanıyor ama kendini öldürmekle tehdit ediyor hatta kavga esnasında cama gitti zor indirdim bana akıl verin ben yapamıyorum affettikce yapıyor cnku

Komşunuzun sizde kalmasının sebebi neydi? Şu çok zaruri olan???

Madem kocana güvenmiyorsun komşu geldiğinde kocanı yollayacaktın üveybabaya misafirliğe... keşke bekleseydin görürdün giriyor mu komşunun odasına...
Göndermek aklıma gelmedi yapicagini bilmedim ve ben uyku sersemiydim tuvalete gitti sandım yavaşça kalkdim sessizce ama hemen geldi

Aşırı derecede aşık olmasa aldatmazdı zaten. Bunlar hep aşktan. Vay be, aşk sen nelere kadirsin. :confused: Bir de pencereye koşmalar filan... Aşktan akıl sağlığı da uçmuş gitmiş.
Komşunuzun sizde niye kalması gerekti? O da heyecan dolu başka bir hikaye sanırım. Bunca yıllık apartman insanıyım, hiçbir komşumun bende kalması gerekmedi de. Ne aksiyonsuz bir hayatım var, bir sıkıntı geldi şuan. :olamaz:

Cama yürümeler falan.. Rezil insan! Şov dünyasına girsin bir an önce.

adam seni sevmiyor güzelim, düzeninin bozulmasını istemiyor.

Evet konuya şöyle başlayayım beni aşırı derecede çok seven bir eşim var her özel gunumu kutlayan ve kavgadan kaçınan 3 senelik evliyiz ve evliligimin 2.ayinda aldatılma ya uğradım eşim beni aldattı ve affet dedi affettim ve şimdi komsumuzla ilişkisi oldgundan supheleniyordum akşamda komşumuz zaruri bı sebebden bizde kalmak zorunda kaldı ve bnde olmaz diyemedim kaldı ve eşim bnm yanımda yatarken onun odasına giderken yakaladım ama bana yürüdüğünü ve bişey yapmadginj söyledi ama ben uyanmasaydim birşeyler olucagjni söyledim bana hayır dedi ben olayı unutamıyorum affedemiyorum çok canım yanıyor ama kendini öldürmekle tehdit ediyor hatta kavga esnasında cama gitti zor indirdim bana akıl verin ben yapamıyorum affettikce yapıyor cnku
Öldürsün ulan hadi yallah de :KK69:

Kadın asılıyo ama eşiniz kadının yanina gidiyo. 1.yapılanı afettmeniz hataymış ve hata üstüne hata yapıyorsunuz. Bırakin naparsa yapsin kendine ihanetin affi olmaz.

X