Aldatıldım lütfen bir akıl verin

Yine yapicak bak bn hamileyim syanbaba evindeyim bosanicaz cekismeli dayak kufur yerde sürükleme muhtemelen aldatmada vardi yine yapar yapan bida yapacak
Çok üzüldüm sanada canım nedense kadınlar hep çok çekiyor allah yardımcımız olsun inşallah bize bunları çektirenler bunu kat be katını çeksinler Rabbim büyüktür kimsenin ahı kimsede kalmaz merak etme. Yavrunu sağlıklı bir şekilde alırsın kucağına inşallah babaları hayatımızı karartan adamlar olsada onlar bizim can parçamız 😔🙇

Yine yapicak bak bn hamileyim syanbaba evindeyim bosanicaz cekismeli dayak kufur yerde sürükleme muhtemelen aldatmada vardi yine yapar yapan bida yapacak
Geçmiş olsun cnm en iyisini yapmışsın böyle zalimler ellerinde ölümümüzü beklerler.onunda yanına kalmaz.yüklü bir kadına bunu yapan ilerde dahada arsızlaşır.aferim sana dik dur bilek gücüyle adam olunmuyo

Siz mutlu değilseniz çocuklarınızın da o evde mutlu olabileceğine ihtimal vermiyorum. Çünkü evin huzurunu annenin ruh hali belirliyor. Siz mutsuzluğunuzun sebebini evden uzaklaştırılmadıkça bu durum düzelmez.

Arkadasim sunu kesin ama kesin soyleyebilirim Suphe ile asla yasanmaz.Asla mutlu da olunmaz.Ve sunu da soyleyeyim.1 kez affedildiyse yine yapar yine yapar......

Çocuklarıma bakabilecek olsam bi an düşünmem ayrılırım. Napıcam gerçekten bilmiyorum şuan yine şüpheleniyorum ondan ama emin değilim
Eşek gibi nafaka ödicek donuna kadar alırsın zina davası açarsın delil topla böyle bu adamla yaşanmaz ömür geçmez bir kere yapan yine yapar yapmasa bile bi daha güvenemezsin mümkün değil. Şüphe insanı yer bitirir psikolojin bozulur içini kemirir devamlı kendine ve çocuklarına yazık bunu yapma

X