Aldatıldım lütfen bir akıl verin

E ama sen ille de diyorsun ki ben gidip bokun icine girecem. bu durumda ne bekliyon, boka bulanip gül kokmayi mı.. Bu adam 3 çocuktan sonra mı bu hale geldi.. yapın çocukları sonra ayrılamam 3 çocuk var.. O 3 çocuğu yaparken aklına gelmiyor mu yarın birgün esimsiz devam etmek zorunda kalirsam(ölüm olur ayrilik olur) bakabilecegim kadar yapayim.. sen simdi dersin ki ben cocukalrima bakarim gayette o zamn niye bosanmiyorsun

Bu arada tüm bunlar olmadan önce meme büyütme için gün bile almıştım şimdi vazgeçiyimmi bilemiyorum. Ama meme yapım çok az ve bu bana hep eksiklikler hissi verdi tam yapıcam mutlu olucam derken bunları yaşıyorum 😕

E ama sen ille de diyorsun ki ben gidip bokun icine girecem. bu durumda ne bekliyon, boka bulanip gül kokmayi mı.. Bu adam 3 çocuktan sonra mı bu hale geldi.. yapın çocukları sonra ayrılamam 3 çocuk var.. O 3 çocuğu yaparken aklına gelmiyor mu yarın birgün esimsiz devam etmek zorunda kalirsam(ölüm olur ayrilik olur) bakabilecegim kadar yapayim.. sen simdi dersin ki ben cocukalrima bakarim gayette o zamn niye bosanmiyorsun
Lütfen konuşurken üslupla konuşun bok ne ya. Ayrılmayı düşünüp ćocuk mu yapmayalım saçma. Evliliģim çok güzeldi mutluyduk istedik ve yaptık böyle olacağını bilseydim değil üç bi tane bile yapmazdım heralde. Ayrıca konuyu tam okuyamadın galiba bakacak durumum olsa zaten boşanırdim hemen o yüzden şimdi sana diyemiyorum ben çocuklarıma bakarım. Bakabilecegim duruma gelmek istiyorum ve öyle boşanmayi düşünüyorum.

Bu arada tüm bunlar olmadan önce meme büyütme için gün bile almıştım şimdi vazgeçiyimmi bilemiyorum. Ama meme yapım çok az ve bu bana hep eksiklikler hissi verdi tam yapıcam mutlu olucam derken bunları yaşıyorum 😕
Mutluluğa giden yol için formül tombikto memintodur, aldatılma acısına bile birebir diyenler var 😏

Lütfen konuşurken üslupla konuşun bok ne ya. Ayrılmayı düşünüp ćocuk mu yapmayalım saçma. Evliliģim çok güzeldi mutluyduk istedik ve yaptık böyle olacağını bilseydim değil üç bi tane bile yapmazdım heralde. Ayrıca konuyu tam okuyamadın galiba bakacak durumum olsa zaten boşanırdim hemen o yüzden şimdi sana diyemiyorum ben çocuklarıma bakarım. Bakabilecegim duruma gelmek istiyorum ve öyle boşanmayi düşünüyorum.
Sacma degil hanimefendi insan dusunecek yarinin ne olacagi belli olmaz olum var tek kalırsam bakabileceğim kadar çocuk yapayım.. başta eşinizin dört dörtlük olması ilerleyen zamanda aynı kalacağı anlamına gelmez.. O zamn deneyeceksin bakamadığım için boşanamıyorum.. bakabileceğim kadar çocuk yapmanın neresi saçmalık.. hadi ayrılık olmadı esin oldu gitti o zaman ne yapacaksın bakamıyorum deyip yurda mı vereceksin çocukları.. yada bakanıyım deyip ac mı biralacsin.. bok kelimesini de mecazi anlamda kullandım anlamı yanlış durumun içinde yer alıp doğru güzel şeyler olmasını bekleme anlaminda

Arkadasım bizimle dalga mı geciyosun?

Ben anlamiyom arkadaş dünyaya bir insan getiriyorsun.. nasıl düşünmez insan yarının ne olacağı belli değil hayat bu tek başına kalırsam bu çocuğa bakabilecek güç varmı bende maddi değil ha en çok manevi güç. kolay mı insan yetiştirmek.. bir insan anne baba olmaya hazırsa tek başına bakabilme ihtimalini de düşünmeli hazır olmalı ona gore çocuk yapmalı.. kedi yavrusu değil bu

Aldatılmış olmak zordur anlıyorum. Ama karşılaştığınız zorluklarda ölüm orucuna girecek yapıdaysanız üç çocuk sahibi olmasaymışsınız keşke.

Hayır bir de ölüm orucuna girecek kadar dünyanız yıkılıyor, sonra da dönüp affediyorsunuz.

Lütfen alınmayın ama son yazdığınız estetik mesajından sonra sağlıklı düşünemediğiniz izlenimine kapıldım.

Bu arada barodan ücretsiz olarak destek alabilirsiniz, bilginiz olsun.

Aldatılmış olmak zordur anlıyorum. Ama karşılaştığınız zorluklarda ölüm orucuna girecek yapıdaysanız üç çocuk sahibi olmasaymışsınız keşke.

Hayır bir de ölüm orucuna girecek kadar dünyanız yıkılıyor, sonra da dönüp affediyorsunuz.

Lütfen alınmayın ama son yazdığınız estetik mesajından sonra sağlıklı düşünemediğiniz izlenimine kapıldım.

Bu arada barodan ücretsiz olarak destek alabilirsiniz, bilginiz olsun.
Neden sağlıksız düşündügümü söylüyorsunuz tekrar söylüyorum tüm bunlar yaşamadan önce ben bu kararı almıştım ve ameliyat günüm yaklaşıyor onu söyledim bunun neresi sağlıksız dúşünce

Neden sağlıksız düşündügümü söylüyorsunuz tekrar söylüyorum tüm bunlar yaşamadan önce ben bu kararı almıştım ve ameliyat günüm yaklaşıyor onu söyledim bunun neresi sağlıksız dúşünce

Peki ameliyatınızın bu konusuyla ilgisi nedir?

Belli ki evliliğinizdeki mutluluğu o ameliyata bağlamışsınız. Aksini düşünseydiniz ve ameliyatı sadece kendiniz için isteseydiniz şu an ameliyat olup olmama tereddütü yaşamazdınız.

Halbuki o ameliyatı olsanız da aynı şeyleri yaşayabilirsiniz.

Ayrıca aldatıldığı için kendini öldürmeyi düşünen biri sizce sağlıklı düşünüyor mudur?

Peki ameliyatınızın bu konusuyla ilgisi nedir?

Belli ki evliliğinizdeki mutluluğu o ameliyata bağlamışsınız. Aksini düşünseydiniz ve ameliyatı sadece kendiniz için isteseydiniz şu an ameliyat olup olmama tereddütü yaşamazdınız.

Halbuki o ameliyatı olsanız da aynı şeyleri yaşayabilirsiniz.

Ayrıca aldatıldığı için kendini öldürmeyi düşünen biri sizce sağlıklı düşünüyor mudur?
[/QUOTameliyatı tabiki kendim için istiyorum bu olay olunca bi an vazgeçtim ama haklısın aksine hemen yapmalıyım ve mutlu olmalıyım

:KK61::KK61:hanımlar lütfen bana bir akıl verin. 1ay önce eşim beni aldattı telefonda eski sevgilisiyle mesajlarını ve fotoğraflarını yakaladım. Çok dil döktü cinsel olarak aldatmadığını söyledi. Bir hevesmiş bir boşluğa düşmüş o yüzden yapmışmış af diledi yuvamız yıkılmasın dedi üstelik kadında evli. Ben öğrendiğim de baygınlık geçirdim ellerim ayaklarım tutmaz oldu yemeden içmeden kesildim hatta ölüm orucu tuttum eşim zorla yemek yedirdi. 3 tane çocuğum var ve yaşları çok küçük affetim ama bidaha olursa affetmem dedim o zamandan beri ona güvenim sıfır mutlu değilim resmen ölü gibiyim ve yine şüpheleniyorum ama kanıtım yok napabilirim nolur akıl verin bana bu arada çalışmıyorum ev hanımıyım. Sizden yardım bekliyorum
Merhabalar öncelikle geçmiş olsun..sizi çok iyi anlıyorum aldatılmış olmak bir kadın için gerçekten çok yıkıcıdır..kadınlığını zedeler..kendini yetersiz hissettirir. Yorum yapan arkadaşların sert mesajları şaşırttı açıkçası. Öncelikle 3 küçük çocukla koca boşamak kolay değil bunu bilsinler. Bence güçlenene kadar bekleyin. Hem bedeninize hem ruhunuza hem egitiminize yatırım yapın. Sonra eliniz güçlü olunca gerekirse b planını düşünürsünüz.
Bu arada atıp tutan bayan arkadaşların da ya eşleri ya da sevgilileri illa ki bir dönem gözü kaymıştır ya da aldatmistir. Sanırım en fazla %3-5 lik bir kesim var tam olarak sadakatli olabilen..Eğer pişmanlık varsa şu an kendinizi geliştirmekten başka seçeneğiniz yok..
Meme büyütmeye gelince tabii ki kendiniz için yapıyorsunuz. Kendi ozguveninizi düşünün..Bi de allah aşkına eşiniz ödemeyecek mi..şartları lehinize çevirin. Konuyu fazla düsünmeyin. Karar verin ve kimsenin fikrini almayın. Herkes içindeki zehri kusar..sevgiler. eminim kolaylıkla atlatırsınız

Acaba siz aynısını kocanıza yaşatsaydınız ne hissederdi o ? İşte insan işine geleni sever zalimdirler

Bu durumu yaşayan biri olarak acisi asla geçmiyor...Boşan yada boşanma diyemem ama içinde bi acı hep kalıyor.Belki çok iyi olursun belki kocan akıllanır belki gerçekten pişman olur vs. Bu en iyi ihtimaller olsada saçma sapan bir vakitte yemek yaparken müzik dinlerken yaşadıkların aklına geldiğinde için kan ağlıyor...Mutlu olduğun bir gün de dinlediğim bir sarki sozuyle goz yaslari icinde kaliyorsun doyasiya agliyorsun geciyor ama bu dongu hic degismiyor ...O yara izi kalmayacak sekilde kapanmiyor bir sızı kaliyor...Uzgunum ama yasamis biri olarak yaşadıklarım bunlar...Kimi boşanıp rahat ediyor kimi boşanmayıp bu acıyla bir ömür yaşıyor hakkında hayırlısını dilerim ben ölene dek içimde bir sızı ile yaşayacağım biliyorum herşey şuan iyi olsada geçmeyecek o güven bir daha hiç gelmeyecek.. bizimki hep yalanladı hiç aldattım demedi ölümüne inkar etti bende inanmış gibi yaptım yine senin ki iyi söylemiş kimini yatakta bassan koynuma zorla girdi der...Halkında hayırlısı arkadaşım ben bu acıyı yaşadım hiç biseye benzemiyor bir daha yaşarsam kaldıramam onu biliyorum sadece

Bu arada evliliğimdeki mutluluk buna bağlı değil tabiki
Acaba siz aynısını kocanıza yaşatsaydınız ne hissederdi o ? İşte insan işine geleni sever zalimdirler
Ben aynısını yapsam öldürür namus şeref meselesi der.kendisi yaptı bir boşluk ta yaptım cinsellik yok diye de aldatmış sayılmaz😕

Bu durumu yaşayan biri olarak acisi asla geçmiyor...Boşan yada boşanma diyemem ama içinde bi acı hep kalıyor.Belki çok iyi olursun belki kocan akıllanır belki gerçekten pişman olur vs. Bu en iyi ihtimaller olsada saçma sapan bir vakitte yemek yaparken müzik dinlerken yaşadıkların aklına geldiğinde için kan ağlıyor...Mutlu olduğun bir gün de dinlediğim bir sarki sozuyle goz yaslari icinde kaliyorsun doyasiya agliyorsun geciyor ama bu dongu hic degismiyor ...O yara izi kalmayacak sekilde kapanmiyor bir sızı kaliyor...Uzgunum ama yasamis biri olarak yaşadıklarım bunlar...Kimi boşanıp rahat ediyor kimi boşanmayıp bu acıyla bir ömür yaşıyor hakkında hayırlısını dilerim ben ölene dek içimde bir sızı ile yaşayacağım biliyorum herşey şuan iyi olsada geçmeyecek o güven bir daha hiç gelmeyecek.. bizimki hep yalanladı hiç aldattım demedi ölümüne inkar etti bende inanmış gibi yaptım yine senin ki iyi söylemiş kimini yatakta bassan koynuma zorla girdi der...Halkında hayırlısı arkadaşım ben bu acıyı yaşadım hiç biseye benzemiyor bir daha yaşarsam kaldıramam onu biliyorum sadece
Söylediklerinin hepsine katılıyorum malesef boşansamda bosanmasamda sızlıycak kalbim arada bir ben şimdi den aynı şeyleri yaşıyorum durduk yerde aklıma geliyor ağlıyorsun kafana vuruyorsun yeter diyip unutmak istiyorsun ama nafile seni iyice acıtip ağlatmadan gitmiyor geçtiğinde de sinirli ve mutsuz bir surat bırakıyor ardında 😑

Bu arada evliliğimdeki mutluluk buna bağlı değil tabiki

Ben aynısını yapsam öldürür namus şeref meselesi der.kendisi yaptı bir boşluk ta yaptım cinsellik yok diye de aldatmış sayılmaz😕
İşte kendileri yapınca kazara oldu falan filan diye geçiştirirler ama kadınlar yapınca kıyameti koparırlar

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim en azından bi akıl verdiniz yada kendime guvenmem gerektiğini hatırlattınız şimdi bundan sonra bi daha yakalarsam ilk isim boşanma davası aćmak olacak doğru söylüyorsunuz bu şüphe ve mutsuzlukla yaşanmaz Galiba ben ona fazla değer verdim o yüzden tüm bunlar yaşandı 😔
Bu süreçte gözünüz açık olsun, telefon şifresini ne yapın ne edin çaktırmadan öğrenin. Ona güvenmiş gibi yapıp bu arada delil toplayın, ekran görüntüsü alın kendi telefonunuza gönderin.
Zaten hala devam ettiği çok belli.

Canım sana göre bunlar çok kolay görünüyor olabilir ama kim ne yaşadı bilemezsin belki senin durumun elverişlidir hemen boşayabilirsin ama benim şu an düşündüğüm 3 çocuğum var sonuçta babasızlık ta zor bi durum ne kadar görecek olsada. Ayrıca ben eşimle boşanma konusunda konuştum kesinlikle çoçukları bana vermeyeceğini söylüyor sence şimdi napim ayrılıp çocuk için velayet davalarında sürünüp daha sonra kazansam bile eşimin peşimi bırakacağı ne malum bu kavgalar olurken çocuklar ne hale gelecek. Yani kısacası o kadar kolay değil
Evet bana göre de mesela 3 çocukla tek başına sorumluluk almak zor olur ama her gece midemi bulandıran bir şerefsizle aynı yatağa girmek daha zor olur.

X